ריחו"ל

ג'ים קארי: "לפעמים אני קצת שמח"

השחקן, שבעבר סבל מדיכאון כבד, התראיין ל-i magazin וסיפר שעדיין קשה לו ושעננים מעיבים מעל ראשו. עם זאת, הוסיף, הוא כבר לא בדיכאון כמו פעם והוא אפילו מצליח לשמוח קצת, לפעמים

"אני לפעמים שמח". ג'ים קארי (Gettyimages)
"אני לפעמים שמח". ג'ים קאריGettyimages

 

התיאוריה אומרת שליצנים הם למעשה האנשים הכי עצובים, שבעצם מתחת לכל האיפור והחיוך הגדול מסתתרת מלנכוליה כבדה ונפש כבויה. אגב, כנראה שלא רק ליצנים סובלים מהתופעה אלא גם שחקנים, כאלה שתמיד משחקים את הדמויות הכי מצחיקות ומשוגעות, כמו ג'ים קארי (55), למשל, שכל סרט בכיכובו מלווה בכאבי בטן מרוב צחוק, אך מסתבר שלשמחה אין כל כך קשר למציאות.

 

"לפעמים אני קצת שמח", סיפר השחקן בריאיון בגיליון האחרון של i magazin והוסיף: "בשלב הזה של חיי אני לא כל כך סובל מדיכאון, כרגע אין לי כבר חוויה כזו", הסביר קארי והרחיב: "סבלתי מדיכאון עמוק במשך שנים רבות, אבל עכשיו, כשהגשם מגיע אני יודע שהוא יחלוף, הגשם לא נשאר מספיק זמן כדי להטביע אותי - רק כדי להרטיב".

 

"הגשם כבר לא מטביע אותי" (Gettyimages)
"הגשם כבר לא מטביע אותי"Gettyimages

 

כזכור, השחקן מתמודד עם תביעה והאשמות חמורות אשר מופנות אליו מבני משפחתה של קתריונה ווייט, האקסית המנוחה שהתאבדה חמישה ימים לאחר שקארי נפרד ממנה. שנתיים לאחר המקרה המצער החלו להיחשף שיחות שניהלה ווייט עם הפסיכולוג, שם נאמר כי ווייט הייתה במצב רגשי מעורער, סבלה מהתקפי חרדה, הקאות, בעיות שינה וכמו כן נדבקה בשלוש מחלות מין שונות מהשחקן.

 

קארי, שמיהר להגיב על כל פרשת האקסית, הסביר כי "קתריונה ניסתה לסחוט אותו" ואילו עורכי דינו של השחקן טענו כי ווייט סבלה ממחלות מין הרבה לפני שהכירה את קארי: "היא שינתה את המסמכים הרפואיים כך שזה ייראה כאילו קארי הוא זה שהדביק אותה במחלות מין כדי שתוכל לסחוט אותו".

 

"האקסית ניסתה לסחוט אותי" (Gettyimages)
"האקסית ניסתה לסחוט אותי"Gettyimages

 

"אני מחוץ לעסק!", אמר קארי והוסיף: "למעשה, אני לא העניין פה, לא מעניין אותי מה אנשים יחשבו או יאמרו עליי אחרי שאמות, כל מה שאני רוצה זה שאנשים יחשבו שאני אנרגיה חיובית כאן, היום".

 

כשנשאל קארי האם הוא מרגיש חרטה על דברים שעשה בעבר, ענה: "אני בסדר גמור עם כל מה שהיה וקרה בעבר, גם עם הדברים הכי איומים שקרו בחיי האישיים ובקריירה. יש הרבה סיפוק בלהביט לאחור ולהיזכר בכל הדברים האלה", אמר השחקן והוסיף: "קורים לי עכשיו דברים טובים אבל עדיין ישנם כמה עננים אפורים מאוד שמרחפים מעליי".

 

"יש עדיין עננים אפורים מעליי" (Gettyimages)
"יש עדיין עננים אפורים מעליי"Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018