ריחו"ל

ג'ים קארי על האקסית שהתאבדה: "היא ניסתה לסחוט אותי"

שנתיים לאחר שהתאבדה קתריונה ווייט, חברתו לשעבר של השחקן, הפרשה ממשיכה להסתבך. הפעם סוללת עורכי הדין של קארי החליטה שהגיע הזמן להגיב לתביעה וטענה כי החברה לשעבר זייפה את המסמכים הרפואיים שלה בניסיון לסחוט את קארי

"היה לה הרפס לפני שהכרנו". ג'ים קארי (Gettyimages)
"היה לה הרפס לפני שהכרנו". ג'ים קאריGettyimages

 

אם חשבנו שהזמן הוא התרופה הטובה ביותר כדי לרפא את הכאב - אין ספק שטעינו. בכל זאת, עברו שנתיים מאז שקתריונה ווייט, חברתו לשעבר של השחקן ג'ים קארי (55) התאבדה, והפרשה הזו רק הולכת ומסתבכת. הפעם קארי הוא זה שהחליט להגיב לנושא. אז לא לבנות על שקט בעולם הבא, אה?

 

"קתריונה ווייט סבלה ממחלות מין עוד לפני שהכירה את ג'ים קארי", טענו עורכי הדין של של השחקן והוסיפו: "היא שינתה את המסמכים הרפואיים כך שזה ייראה כאילו קארי הוא זה שהדביק אותה במחלות מין כדי שתוכל לסחוט אותו". כזכור, אמה של וויט החליטה לתבוע את קארי והאשימה אותו בכך שבתה התאבדה בגללו. כמו כן, לאחרונה נחשפו שיחות שניהלה ווייט עם הפסיכולוג שלה ומכתב אישי שכתבה לקארי, שם האשימה אותו שהדביק אותה בשלוש מחלות מין שונות ושחשף אותה לקוקאין, זונות וגרם לה לשקוע בדיכאון.

 

במותה ציוותה לו שערוריה. קארי סוחב את הארון של ווייט (Gettyimages)
במותה ציוותה לו שערוריה. קארי סוחב את הארון של ווייטGettyimages

 

"היא זייפה את ההקלטות, היא יצרה מסמכים מזויפים עם תאריכים שקריים ואיימה על קארי שתשפיל אותו ותחשוף את כל המסמכים לתקשורת", כך נכתב במסמכים שהוגשו מטעמו של קארי לבית המשפט. עורכי הדין של ווייט מסרו בתגובה לאתר TMZ כי מדובר בשקר גס: "הטענות של קארי מלאות בבולשיט, הוא ועורכי הדין שלו יואשמו בהתנהגות קרימינלית בעקבות זה". כן, כמו שאמרנו, נחת לא יהיה בגלגול הזה.

 

לאתר daily mail נמסר כי השחקן דרש צו מניעה בכל הקשור לתביעה של האקסית לשעבר. זאת, לאחר שלפני כמה שבועות החלו לדלוף הערות של המטפל של ווייט, הערות שעליהן טען קארי כי "מדובר בשקרים ובזיוף עובדות". אם בית המשפט יאשר את בקשתו של קארי זה אומר שכל מידע חדש שיגיע מהכיוון של התובעת יעבור דרך עורכי הדין של קארי לפני שייחשף לציבור ולתקשורת.

 

תעדכן אותנו לגבי צו המניעה, סבבה? (Gettyimages)
תעדכן אותנו לגבי צו המניעה, סבבה?Gettyimages

 

 

תגובות לכתבה
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018