ריחו"ל
סילבסטר סטאלון מכחיש את האונס: "לא קרו דברים מעולם"
השחקן שהואשם כי כפה יחסי מין על קטינה בת 16 ואילץ אותה לבצע בו ובשומר הראש שלו מין אוראלי בשנת 1990, מכחיש את ההאשמות אך מודה שבילו יחד במהלך הצילומים לסרט "מעבר לשיא" שהתקיימו בישראל

מכחיש כל האשמה. סילבסטר סטאלון (gettyimages)
מכחיש כל האשמה. סילבסטר סטאלוןgettyimages

 

אלו השעות האחרונות של שנת 2017 וכנראה שהדבר שהכי זכור מהשנה החולפת הוא גל ההטרדות המיניות שיצא לאור. זה התחיל עם תחקיר של ה"ניו יורק טיימס" שחשף כי הארווי ויינשטיין הוא מטרידן סדרתי, דבר שהזכיר נשכחות לכוכבות הוליווד, ביניהן אנג'לינה ג'ולי, גוונית' פאלטרו וסלמה הייק, שסיפרו על החוויה האישית שלהן עם המפיק. שבועות לאחר מכן מספר התלונות נגדו עמד על 102, והוא כבר לא היה היחיד.

 

תלונות נוספות ורבות הוגשו נגד קווין ספייסי, שיצא מהארון בעקבות ההאשמות, בן אפלק, ניק קרטר, דסטין הופמן, ג'רמי פיבן, שטען כי לא הטריד מעולם ונמצא דובר אמת בבדיקת פוליגרף וסילבסטר סטאלון (71), שהואשם בכך שכפה יחסי מין על ילדה בת 16 ועכשיו מגיב לטענות.


טוען שהוא חף מפשע. סילבסטר סטאלון (gettyimages)
טוען שהוא חף מפשע. סילבסטר סטאלוןgettyimages

 

השחקן, שהואשם בכך שכפה יחסי מין על ילדה בת 16 בשנת 1990, הכחיש את המקרה, טען שהדבר לא קרה אך הודה בכך שהם כן בילו יחד במהלך צילומי הסרט שהתרחשו בשנת 1987 בישראל. לפי אתר הרכילות Us Weekly, השחקן טוען כי הוא לא אנס אותה, ולא ראה אותה לאחר השנה המדוברת, ובטח לא באותה שנה שהיא טוענת שנאנסה.

 

באתר TMZ דווח כי לאחר שנטען כי סטאלון אנס קטינה החליט השחקן להגיש תלונה נגדית ולדרוש לזמן את המתלוננת לחקירה בעקבות ההאשמות החמורות שהגישה נגדו.

 

מודה שבילו יחד בזמן הצילומים (Gettyimages)
מודה שבילו יחד בזמן הצילומיםGettyimages

 

בריאיון שהעניק ל-RadarOnline אמר סטאלון: "זה מעולם לא קרה. זה פשוט לתקוף אנשים חפים מפשע, אנשים שנאלצים להמשיך ולהסתובב עם השקרים שהופצו עליהם וזה בהחלט פוגע בשם הטוב ובמוניטין, אסור להמציא דברים כאלה".

 

בתלונה שהגישה טענה המתלוננת כי נאלצה לקיין מין אוראלי בשומר הראש של סטאלון ולאחר מכן גם לשחקן, וכמו כן האשימה את שומר הראש כי קיים איתה יחסי מין ללא הסכמתה ואף סיפרה כי השניים איימו עליה שיכו אותה ויפגעו בה אם תעז להתלונן או לספר על כך למישהו.

 

דורש שיחקרו את המתלוננת (צילום: GettyImages)
דורש שיחקרו את המתלוננתצילום: GettyImages
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018