ריחו"ל

העיקר הבריאות: מלאני בי בדרך לגמילה

הזמרת וחמישית מלהקת הבנות המצליחה ה"ספייס גירלז" הודיעה כי בעקבות התמכרות לאלכוהול, שנובעת מהפרעת דחק פוסט-טראומטית בעקבות גירושיה המכוערים מבעלה לשעבר, מפיק הקולנוע סטפן בלפונטה, החליטה להתאשפז במכון גמילה

הגיע הזמן לקחת את עצמך בידיים. מלאני בראון (צילום: Gettyimages)
הגיע הזמן לקחת את עצמך בידיים. מלאני בראוןצילום: Gettyimages

 

אומרים שאם סובלים מהתמכרות, החלק הכי חשוב זה להודות בבעיה וזה בדיוק מה שעשתה הזמרת וחמישית מלהקת הבנות ה"ספייס גירלז", מלאני בראון (43), כשהתראיינה למגזין Sun ודיברה בגילוי לב על כך שהיא סובלת מהתמכרות לאלכוהול וכתוצאה מכך החליטה ללכת לגמילה. "אני רוצה להיות גרסה טובה יותר של עצמי". בראון תיכנס למכון הנמצא בבריטניה ולטענתה זה קורה בדיוק חודש וחצי לאחר שאובחנה כמי שסובלת מהפרעת דחק פוסט-טראומטית, זאת לאחר גירושיה המכוערים מבעלה לשעבר, מפיק הקולנוע סטפן בלפונטה (43).

 

"התמכרות לאלכוהול זו בעיה גדולה ורצינית כל כך שסובלים ממנה אנשים רבים", אמרה בראון, והוסיפה: "מערכת היחסים המתעללת שהייתי בה, זה מה שגרם לכל הבעיות הרגשיות האלה אצלי. הייתי מאוד כנה לגבי הבעיה שלי וזה שאני שותה כדי להתמודד עם הכאב אבל זו רק עוד דרך להסתיר ולהתעלם ממה שבאמת קורה. לפעמים זה קשה מידי להתמודד עם כל מה שמרגישים - הבעיה האמיתית מעולם לא הייתה האלכוהול או הסקס, זה הרבה מעבר לזה". טוב, העיקר שהחלטת לקחת את עצמך בידיים.  

 

הסיבה להתמכרות. בראון וסטפן בלפונטה (gettyimaes)
הסיבה להתמכרות. בראון וסטפן בלפונטהgettyimaes

 

כזכור, במרץ 2017 הודיעה בראון כי היא ובלפונטה, בעלה בעשור האחרון החליטו להתגרש. ואם חשבנו שהגירושים יעברו חלק אז כמובן שהתבזנו, בכל זאת, גירושים חלקים זה לא משהו שקורה בהוליווד. חודש לאחר הודעת הפרידה הגישה הזמרת בקשה לצו הרחקה וטענה כי בלפונטה נהג להתעלל בה פיזית, נפשית ומינית ואף אמרה כי "היא חוששת לחייה". לשניים יש בת משותפת, מדיסון (6) ואילו לבראון יש עוד שתי בנות. הגדולה, אותה הביאה לעולם בזמן שהייתה במערכת יחסים עם אדי מרפי (שבימים אלה מצפה לילדו העשירי) אנג'ל אייריס (11) ופיניקיס (19) מנישואיה הקודמים לג'ימי גולזאר.

 

בהצלחה! (gettyimages)
בהצלחה!gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018