ריחו"ל

אנג'לינה ג'ולי לבנה, פאקס: "בראד בכלל לא רצה לאמץ אותך"

השחקנית, שכנראה מתקשה לקבל את הסכם המשמורת החדש על ששת ילדיה, החליטה להמשיך עם הטינופים וסיפרה לבנה כי בראד פיט לא רצה לאמץ אותו ואף כעס עליה על שהחליטה לעשות זאת. ברכות, זכית לכינוי חדש - "המכשפה מהוליווד"

אולי די? בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Gettyimages)
אולי די? בראד פיט ואנג'לינה ג'וליצילום: Gettyimages

 

בתחילת החודש כולנו נשמנו לרווחה כשאנג'לינה ג'ולי (43) ובראד פיט (53) הגיעו להסכם משמורת על ששת ילדיהם, זאת לאחר סכסוך תקשורתי ארוך במיוחד שכלל מאבקים רבים והכפשות. לא נשקר, באמת שהייתה לנו תקווה שהשניים יפסיקו לטנף ולשם שינוי יחשבו על ילדיהם, שבסופו של דבר הם אלה הכי סובלים מכל הפרשה הזו, אבל לצערנו טעינו ובגדול.

 

ג'ולי, שכנראה לא הצליחה לעכל את העובדה שבית המשפט סירב להעניק לה משמורת בלעדית ואף אילץ אותה לתת לפיט לפגוש את ילדיהם, החליטה לשנות גישה. זאת אומרת שאם עד עכשיו השחקנית ניצלה את התקשורת כדי לטנף על פיט, הפעם היא עשתה זאת באוזניו של בנה, פאקס (15). שימו לב, זה הולך להיות מגה מכוער.

 

חסרת לב. ג'ולי ובנה, פאקס (צילום: Gettyimages)
חסרת לב. ג'ולי ובנה, פאקסצילום: Gettyimages

 

"אנג'לינה סיפרה לפאקס שבראד בכלל לא רצה לאמץ אותו ואפילו כעס עליה על כך שהחליטה להמשיך את הליך האימוץ", סיפר מקור אלמוני לאתר Us Weekly, והוסיף כי זה גרם לריחוק ובעיות במערכת היחסים בין פאקס לפיט - למרות שהאחרון מכחיש וטוען שלא אמר זאת מעולם.

 

עוד הוסיף המקור והסביר כי לפיט היו חששות לגבי האימוץ. "בראד היה מודאג מכך שפאקס לא ידע מילה באנגלית והוא חשב שזה יגרום לקשיים ביניהם. כמו כן, פאקס אומץ כשהיה בן שלוש, כשנה לאחר שנולדה שילה, שלטענתה של ג'ולי דרשה פחות יחס מפאקס". אנג'לינה, את לגמרי משחקת מלוכלך. רק אומרים.

לו רק היית יודע למה אנג'לינה צוחקת (צילום: Gettyimages)
לו רק היית יודע למה אנג'לינה צוחקתצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018