מי אמר לא מתורבתת? המינוי המלכותי הראשון של מייגן מרקל נחשף
הדוכסית מסאסקס, מי שמככבת בכותרות ונחשבת ל"פורעת החוק" של בית המלוכה, דווקא צפויה לקבל מינוי יוקרתי במיוחד כסמכות המלכותית הראשונה שלה - פטרונית התיאטרון הלאומי. מעניין מה יהיה למשפחה שלה לומר על זה?

מעכשיו גם פטרונית. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
מעכשיו גם פטרונית. מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

בצל הדרמה המשפחתית (אבא מביך ואחים מטורללים), הסכסוך עם הגיסה והשמועות על כך שהנסיך הארי (34) מותש, הדוכסית מסאסקס מייגן מרקל (מי שנחשבת ל"הוריקן" שסיחרר את בית המלוכה), צפויה לקבל מינוי מלכותי ראשון מהמלכה אליזבת.

 

אתמול (ד'), נחשף (בטעות) כי מרקל תקבל לידיה את התואר - "הפטרונית המלכותית החדשה של התיאטרון הלאומי". למה בטעות? כי באתר הרשמי של התיאטרון פורסמה ההודעה  מוקדם מהמתוכנן ולאחר זמן מה נמחקה - לא לפני שהעולם כולו גילה על כך.
 

מוכנה למינוי החדש? (צילום: Gettyimages)
מוכנה למינוי החדש?צילום: Gettyimages

 

קצת לפני שהחלה תקופת החגים פורסם באתרים רבים מעבר לים כי בקרוב מאוד המלכה תעביר כמה מסמכויותיה לדוכסית כדי להקל על עצמה ומקור אלמוני

מהארמון סיפר לאתר "דיילי מייל" כי זו דרכה של המלכה להראות למרקל שהיא מאמינה בה וסומכת עליה.

 

עוד הוסיף המקור כי התפקיד החדש "תפור" על מייגן, זאת מכיוון שהדוכסית מגיעה מעולם המשחק וזה היה הכי ברור וטבעי שהיא תהיה זו שתקבל את המינוי. כבר בחודש שעבר, על פי דיווחים, נפגשה מרקל עם מנהל התיאטרון, כדי לדון בתפקידה החדש במסגרתו היא צפויה לקחת חלק בחיזוק הקשרים עם תורמים, בשותפויות עם תיאטראות וארגוני תרבות אמריקניים וקידום התיאטרון הלאומי ברחבי העולם.

 

בתשעת החודשים האחרונים מאז נישאה לנסיך הארי, ביקרה הדוכסית במספר ארגונים ועמותות הקרובים לליבה, כגון איגוד האוניברסיטאות הבריטי וקרן צדקה למען קידום לימודי בנות באפריקה. עד ללידה הצפויה באביב, הודיעה מרקל כי היא נחושה לבקר בכל אחת מהמחוייבויות המלכותיות שלה טרם יציאתה לחופשת לידה.

 

עד לרגע זה לא נמסרה תגובה רשמית מהארמון או מהתיאטרון הלאומי.

 

מכורים למשפחה המלכותית? רוצים לקרוא עוד חדשות מבית המלוכה? כנסו למדור "רויאלס" החדש שלנו!

 

הזוג המלכותי. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
הזוג המלכותי. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

התואר הולם אותך (צילום: Gettyimages)
התואר הולם אותךצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018