אחרי הטינופים: אחיה של מייגן מקווה שתגיע לחתונה שלו
אחיה הגדול של הדוכסית מסאסקס ומי שפנה לנסיך בניסיון לשכנע אותו לבטל את החתונה, תומס מרקל ג'וניור, הזמין את מייגן מרקל והנסיך לחתונה שלו והסביר כמה חשוב לכולם שהיא תגיע. איך נאמר זאת בעדינות - אנחנו לא היינו משריינים להם מנה

קרב האחים. תומס ג'וניור ומייגן מרקל (צילום: Mega, Gettyimages)
קרב האחים. תומס ג'וניור ומייגן מרקלצילום: Mega, Gettyimages

 

משפחתה של הדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל (37), עוד לא סיימה עם שלב הבושות. הפעם, אחרי הריאיון המביך של אביה, תומס מרקל, שבו שלף מזכרות מבתו כדי להוכיח שהוא אבא טוב, והניסיון הנואש לתשומת לב של אחותה הגדולה, סמנת'ה גרנט, שגרם לה להיכנס לרשימת האנשים שמסכנים את הארמון, הגיע תורו של אחיה הגדול של הדוכסית, תומס מרקל ג'וניור (52). כן, זה הולך להיות מביך.

 

מרקל ג'וניור התראיין לאתר "דיילי מייל" וסיפר על התוכניות לחתונה ועל התקווה הגדולה שאחותו הדוכסית תקבל את ההזמנה ותגיע יחד עם בעלה, הנסיך הארי (34). "אני באמת חושב שהחתונה שלי ושל דרלין, ארוסתי, תקרב ותאחד את המשפחה. אני ממש מקווה שמייגן והארי יגיעו ועוד יותר מקווה שאבי יזכה לבלות זמן בחברתם". אגב, תרשו לנו להזכיר שמדובר באותו אח שפנה לנסיך הארי, שבועיים לפני החתונה המלכותית, וניסה לשדל אותו לבטל את החתונה לפני שיהיה מאוחר מדי. הנימוק שנתן אז היה: "מייגן היא אישה רדודה ויהירה שתהפוך את המורשת המשפחתית שלך לבדיחה". המלצת המערכת: אל תבנה על זה שהם יגיעו. 

מפנטז על צ'ק לחתונה? תומס ג'וניור מרקל (צילום: Mega)
מפנטז על צ'ק לחתונה? תומס ג'וניור מרקלצילום: Mega

 

כזכור, בחודש מאי 2018 ושבועיים לפני החתונה, החליט מרקל ג'וניור שהוא חייב להציל את הנסיך הארי מציפורניה של אחותו המרשעת ושלח מכתב ליורש העצר. כמובן שהאדון השתמש בתקשורת כדי להעביר את המסר והמכתב פורסם במלואו באתרי החדשות מעבר לים. "אני לא מבין כיצד אתה לא רואה את מייגן מרקל האמיתית. הניסיון שלה לגלם תפקיד של נסיכה, כמו שחקנית סוג ג', כבר מתחיל להימאס", כתב האח המביך, וזה רק ציטוט אחד מיני רבים וטובים.

 

ועכשיו, קצת רקע על הזוגיות של מרקל ג'וניור וארוסתו. שימו לב, זה הולך להיות טוב: מרקל ג'וניור ובת זוגו החלו לצאת קצת אחרי שהנסיך הארי ומייגן החלו את הרומן המלכותי. השניים עברו לא מעט משברים במערכת היחסים, כאלה שכללו איומי אקדח, מעצרים ואיך לא - בושות. דרלין נעצרה פעמיים על שתקפה והכתה את מרקל ג'וניור, שבאחת הפעמים איבד את זה לחלוטין, כיוון אקדח לראשה ונכנס לכלא. "ללא ספק היו לנו עליות וירידות במערכת היחסים", אמר מרקל ג'וניור בהמשך הריאיון, והוסיף: "אבל תמיד הצלחנו להתגבר על הכל. אני באמת אוהב אותה ואני יודע שגם היא אוהבת אותי". אוקיי, שיהיה בהצלחה.

 


נשמה, משפחה לא בוחרים. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
נשמה, משפחה לא בוחרים. מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

 
אין מצב שתגיעו לחתונה, אה? הנסיך הארי ומרקל (צילום: Gettyimages)
אין מצב שתגיעו לחתונה, אה? הנסיך הארי ומרקלצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    ספיישל
    הדגמים המנצחים של 2018