מייגן מרקל לאביה: "אני אוהבת אותך ומפחדת שיקרה לך משהו"

אחרי הדרמה המשפחתית והתלונות של תומס מרקל, שטוען כי ליבו נשבר מכיוון שבתו לא עונה לו לטלפונים - החבר הכי טוב של הדוכסית שופך אור על הסכסוך בינה לבין אביה. "תומס לא צלצל או כתב למייגן, היא זו שניסתה ליצור איתו קשר"

אנחנו כבר לא יודעים למי ולמה להאמין. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
אנחנו כבר לא יודעים למי ולמה להאמין. מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

אחרי כמה ימים של רגיעה סביב הדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל (37), הגברת חזרה לכותרות והפעם בזכות חבר טוב ואלמוני שהחליט לשפוך אור על הסכסוך הכי מתוקשר מעבר לים - הדרמה בין מרקל לאביה, תומס מרקל, כמובן. 

 

אתר People פרסם אתמול (ד') את האמת, לכאורה, על הקשר המטורלל בין מרקל לאביה. אם נאמין למה שנכתב שם, מתברר שהדוכסית עשתה הכל כדי לחדש את הקשר עם אביה, ששיקר ולא טרח להתקשר אליה מעולם. "תומס יודע איך ליצור קשר עם מייגן בקלות", סיפר החבר האלמוני, והוסיף: "מספר הטלפון של מייגן לא השתנה ותומס לא ניסה ליצור קשר, לא טלפוני ולא בהודעת טקסט. הסיפור הזה פגע במייגן, שמאוד אוהבת את אביה ותמיד תהיה לה אהבה אליו, זה מאוד כואב לה".

 

יש מצב שתסכימו לפוליגרף? מייגן ותומס מרקל (צילום: Mega, Gettyimages)
יש מצב שתסכימו לפוליגרף? מייגן ותומס מרקלצילום: Mega, Gettyimages

 

"אחרי שצולמו תמונות הפפראצי של תומס, שכביכול נתפס בזמן שהוא קונה מצרכים בסופר, מייגן והארי עדיין עשו הכל כדי להביא אותו ללונדון. הם מעולם לא החליטו לא להזמינו לחתונה בגלל ששיקר, להפך. השניים עדיין ניסו להשיג את תומס בטלפון והוא לא ענה להם". רגע, מה?

 

מה דעתך על הכינוי החדש שלך, פינוקיו? (צילום: Mega)
מה דעתך על הכינוי החדש שלך, פינוקיו?צילום: Mega

 

עוד הוסיף החבר הטוב של הדוכסית, וסיפר: "בבוקר למחרת, כשנשלח רכב לאסוף את תומס מביתו לכיוון שדה התעופה, הוא לא הסכים להיכנס לרכב". חכו, זה לא הכל, שימו לב לזה: "אחרי שמייגן שמעה על התקף הלב שעבר אביה היא התקשרה אליו ללא הפסקה ושלחה לו הודעות טקסט, היא כתבה לו: 'בבקשה תענה לי, אני אוהבת אותך ואני מפחדת שיקרה לך משהו', אבל לא זכתה לתגובה".

 

"לאחר החתונה", הוסיף החבר, "מייגן שלחה לו מכתב וכתבה: 'אבא, הלב שלי שבור. יש לי רק אבא אחד, בבקשה תפסיק להתעלל בי בתקשורת כדי שנוכל לתקן את היחסים בינינו. ביקשתי ממך שלא נתקשר דרך המדיה, אמרתי לך שזה חשוב לי, ואתה בכל זאת עושה את זה". אוקיי, אכן טוויסט בעלילה. מיותר לציין שנמשיך לעדכן, נכון?

 

דוכסי לב הזהב. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
דוכסי לב הזהב. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

הנסיכה בוורוד (צילום: Gettyimages)
הנסיכה בוורודצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018