שוברת עוד מסורת: מייגן מרקל מסרבת לתת לרופאי המלכה ליילד אותה

הדוכסית מסאסקס, זו שנאסר עליה להשתמש בתכשיטים המלכותיים כעונש על התנהגותה, ממשיכה בשלה. והפעם, מרקל החליטה לדחות את שירותיהם של הרופאים המלכותיים בטענה שהיא "לא מוכנה שאנשים בחליפות ילוו אותה בלידה"

לא לומדת. מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
לא לומדת. מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

כנראה שהעובדה שהמלכה אליזבת הענישה את מייגן מרקל והחליטה למנוע ממנה גישה לאוסף התכשיטים המלכותיים, כתוצאה מהתנהגותה ה"לא הולמת", לא עושה רושם על מרקל, שללא ספק ממשיכה לעצבן את כולם – במיוחד את המלכה.

 

והפעם, הדוכסית מסאסקס החליטה לסרב לשירותיהם של רופאי הממלכה, זאת מכיוון שהיא "לא מעוניינת שגברים בחליפות ייפקחו ויילדו את הבייבי המלכותי שלה".

 

מעניין מה תהיה הדרישה הבאה (צילום: Gettyimages)
מעניין מה תהיה הדרישה הבאהצילום: Gettyimages

 

על פי הדיווחים באתר "דיילי מייל", מרקל דחתה בנימוס (אנחנו מקווים) את עזרתם של הגניקולוגים המלכותיים, אלן פרת'ינג וגיא ת'רופ-ביסטון המתמחים בעיקר בלידות בסיכון גבוה וכמו כן היו אלה שליוו את לידתם של שלושת ילדיהם של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון. השניים, שנחשבים לגניקולוגים הטובים ביותר בעולם, כנראה לא הצליחו להשאיר רושם חיובי על מרקל, שכאמור החליטה שהיא יכולה להסתדר בלעדיהם.

 

הלוואי ותורידו פרופיל, באמת (צילום: Gettyimages)
הלוואי ותורידו פרופיל, באמתצילום: Gettyimages

 

על פי הפרוטוקול המלכותי מרקל לא תוכל להרחיק לגמרי את צמד הרופאים, שיקבלו תפקיד מסוים במהלך הלידה ויישארו באזור לכל מקרה שחלילה משהו יסתבך. טפו, חמסה.

 

"מייגן אמרה שהיא לא רוצה בשום פנים ואופן גברים בחליפות שילוו את הלידה שלה והיא מעדיפה 'אנשים משלה', מה שבלבל את כולם לגמרי", סיפר מקור אלמוני אחד, ואילו מקור נוסף הרחיב ואמר: "למען האמת זה קצת מפתיע. הרופאים של המלכה הם הרופאים הטובים ביותר בעולם". זה רק אנחנו או שזה נראה כמו עוד תרגיל מבית היוצר של "לעשות דווקא"?

 

מתרגלת לחיים נטולי התכשיטים של דיאנה?  (צילום: Gettyimages)
מתרגלת לחיים נטולי התכשיטים של דיאנה? צילום: Gettyimages

 

מקורב לדוכסית נחלץ להגנתה, והגיב: "זו הלידה של מייגן, מדובר בתינוק שלה, זכותה המלאה לעשות כל מה שהיא תרצה ויתאים לה. מי אנחנו שנשפוט אותה?".

 

אז נכון, מדובר בלידה הפרטית של מרקל אבל מה שמטריד יותר את הצוות המלכותי זה שהדוכסית תצא (שוב) בזבזנית, זאת לאחר שרופאיה של המלכה אינם גובים תשלום בזמן שצוות רפואי אחר יעלה כמה עשרות אלפי פאונד. יש לנו תחושה שעכשיו זה עוד כלום והדרמות בממלכה רק יתעצמו אחרי לידת הבייבי המלכותי. נמשיך לעדכן.

 

מחייכת למצלמות בוכה בארמון  (צילום: Gettyimages)
מחייכת למצלמות בוכה בארמון צילום: Gettyimages

עומדת על שלה! (צילום: Gettyimages)
עומדת על שלה!צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018