הנסיך העצוב: הארי סבל מבדידות לפני שהכיר את מייגן

רגע לפני שיהפוך לאבא, פרטים חדשים על חייו של הנסיך הארי מתקופתו כרווק מציפים את האתרים ומגלים כי הנסיך הג'ינג'י הרגיש כמו "אסיר" בארמון וניהל חיים עצובים ובודדים מאוד. הכינו את הממחטות

לא נהנה מחיי הרווקות. הנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
לא נהנה מחיי הרווקות. הנסיך האריצילום: Gettyimages

 

זה עניין של כמה ימים עד שהנסיך הארי (34) ישנה סטטוס לאב טרי, ורגע לפני שזה יקרה החלטנו לחפור בחייו של הנסיך הג'ינג'י ולחזור לתקופה שלפני שהכיר את מי שהפכה להיות אשתו, מייגן מרקל (37). שאגב, אם נאמין לסיפורים היא ללא ספק "הדבר הכי טוב שקרה לו". המלצת המערכת: טישיו, זה הולך לגעת לכם בלב.


החיוך שממיס אותנו בכל פעם מחדש (צילום: Gettyimages)
החיוך שממיס אותנו בכל פעם מחדשצילום: Gettyimages

 

"הארי סבל מבדידות ולעיתים הרגיש שהוא צריך להישאר 'נעול' בבית למשך חודשים", סיפר מקורב לנסיך הג'ינג'י לדאנקן לרקומב, עיתונאי וסופר המתמחה בענייני המלוכה ומי שאחראי על הספר "הנסיך הארי", והוסיף: "הארי אוהב אנשים ושונא להיות לבד אבל הוא נשאב ונשלט על ידי בני המשפחה".

 

חכו, זה לא נגמר בזה. "היו זמנים שהארי נאלץ להיות לבד שעות על גבי שעות והוא לא יצא מהקוטג' שלו", סיפר חברו של הנסיך. "לא הייתה לו את האפשרות לצאת לבר ולשתות בירה כמו כל בן אדם רגיל ואם חושבים על זה הוא הפך להיות סוג של אסיר בבית הפרטי שלו והוא נאלץ לבלות שעות רבות בצפייה בטלוויזיה, לבדו".


לוהט! (צילום: Gettyimages)
לוהט!צילום: Gettyimages

 

"בדרך כלל כשאנשים מסיימים את יום העבודה שלהם ומתחשק להם לנוח או סתם להירגע הם יכולים לקפוץ לבר הקרוב יחד עם החברים שלהם", אמר הארי ל-לרקומב, מחבר הספר, והוסיף: "אני בקושי עושה את זה כי זה פשוט בלתי אפשרי. אני לא יודע במי אתקל בבר, האם יהיו צלמים שינסו לתעד אותי ומה יקרה אם יתחילו לבקש ממני תמונות סלפי".  

 

הנסיך הארי הוסיף וסיפר שבסוף כל יום מכונית הריינג' רובר המלכותית הייתה מורידה אותו, את הנסיך וויליאם ואת קייט מידלטון בביתם, ובזמן שאחיו ואשתו היו ממשיכים יחד הוא היה נשאר לבדו וחוזר לבית ריק. "גם אם כלפי חוץ הארי תמיד נראה במצב רוח טוב, חייך והיה חברותי לכולם, היה לו חלל עצום בלב והוא הרגיש את הבדידות כל הזמן".


מאושרים ומאוהבים. מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
מאושרים ומאוהבים. מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

אגב, הנסיך הארי הוא לא הראשון שהעז לספר כי הוא מרגיש כמו "אסיר" בביתו. בסרט התיעודי "Harry & Meghan: A Very Modern Romance in April last year" סיפר המחבר כי בזמנו אמו המנוחה של הנסיך הג'ינג'י, הנסיכה דיאנה, נהגה לומר ש"ארמון קנזינגטון זה סוג של כפר אך ההרגשה היא כמו בכלא".

בקרוב הורים! (צילום: Gettyimages)
בקרוב הורים!צילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018