כל הפרטים על ההיריון המלכותי של מייגן מרקל

הדוכסית מסאסקס ומי שמככבת בכותרות ללא הפסקה נמצאת בשלבים המתקדמים להריונה, מה שגרם לנו לעצור הכל ולבדוק באיזה חודש היא, האם מדובר בנסיך או נסיכה וחשוב מכל - האם יש מצב שהיא תלד ביום הולדתה של המלכה?

אנחנו לא עומדים בהתרגשות. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
אנחנו לא עומדים בהתרגשות. מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

הדוכסית מסאסקס, מייגן מרקל (37), נמצאת בשלבים המתקדמים של הריונה. הגלאם של הדוכסית בעיצומו, הבטן ההריונית הפכה לנושא הכי חם מעבר לים והעולם כולו צמא לפרטים על ההיריון הכי מלכותי ומסקרן שידענו עד כה.

 

הדוכסית האהובה מככבת לאחרונה בכותרות בלי סוף, לרוב זה בגלל הבושות שעושים לה בני משפחתה או הסכסוך המתמשך עם גיסתה, קייט מידלטון. אבל תראו מה זה, כבר 24 שעות (בערך) שיש שקט בגזרה, אז אם תשאלו אותנו זו הזדמנות מצוינת לעצור הכל ולאסוף את כל הפרטים על ההיריון הכי מדובר של השנה. אז באיזה חודש הדוכסית, מתי היא צפויה ללדת, האם היא יודעת מה מין העובר והאם הנסיך הארי (34) מעדיף בן או בת? קחו לכם מלפפון חמוץ עם נוטלה ובואו נתחיל.


הזוג המלכותי! מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
הזוג המלכותי! מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

נתחיל עם הפרטים היבשים, בכל זאת, לא תמיד הכל צהוב. הבשורה המשמחת על ההיריון המלכותי הגיעה בחודש אוקטובר האחרון, זאת לאחר ששבוע קודם, בחתונה של הנסיכה יוג'יני, ניסתה מרקל להסתיר את הבטן בכל דרך אפשרית, מה שכמובן גרם לתקשורת לחשוד. בסופו של דבר הבינו אנשי הארמון שכל העיניים על מרקל, זאת אומרת שמיותר לנסות להסתיר, ובישרו לכולם כי הדוכסית והדוכס מסאסקס מצפים לבייבי ראשון ומלכותי יחד. עכשיו דמיינו לעצמכם את הצרחה שאנחנו דפקנו במערכת.

 

הפרטים אודות ההיריון המסקרן נשמרו בסוד עד תחילת חודש ינואר האחרון, כשהנסיך והדוכסית ביקרו בבירקנהד ומרקל, שלא הצליחה לעמוד בפיתוי, סיפרה לאזרחית נרגשת שלחצה את ידה של מרקל שהיא כבר בחודש השישי להריון.

זוהרת! (צילום: Gettyimages)
זוהרת!צילום: Gettyimages

 

"מייגן סיפרה לי שהיא נמצאת בחודש השישי להריונה", סיפרה האזרחית שלא יודעת לשמור סוד, קים תומפסון, והוסיפה: "היא אמורה ללדת בסוף אפריל – תחילת מאי". אוקיי, תודה לך גברת, הכנסנו ליומן.

 

אגב, הגברת תומפסון לא הייתה היחידה שזכתה לשמוע פרטים על הלידה, בחג המולד אמרה מרקל לאחת הנשים בכנסייה "אנחנו עוד רגע שם", ואישרה שהרגע המאושר קרב ובא.

איך את עם שוקולד ומלפפון חמוץ? (צילום: Gettyimages)
איך את עם שוקולד ומלפפון חמוץ?צילום: Gettyimages

 

אוקיי, אז אנחנו יודעים שהלידה מתוכננת לסוף אפריל, גג תחילת מאי, אבל אם תשאלו את המומחים לענייני בית המלוכה מעבר לים תשמחו לגלות כי יש סיכוי לא רע שהדוכסית מסאסקס תלד ביום הולדתה של המלכה אליזבת שיוצא ב-21 באפריל, והכי תגנוב את ההצגה.

 

במידה ומרקל תפספס את תאריך יום הולדתה של המלכה יש גם אופציה שהיא תלד ביום הולדתו של הנסיך לואי, שיתקיים ב-23 באפריל, או ביום הולדתה של הנסיכה שרלוט, שיתקיים ב-2 במאי. אגב, מייגן מרקל וקייט מידלטון, יש מצב שאתן מתכננות את ההריונות בצורה כזו שאולי יתמזל מזלכן ותלדו ביום הולדתה של המלכה? כי אם כן אנחנו לא שופטים.

בחייאת מייגן, שימי גרביונים. קר! (צילום: Gettyimages)
בחייאת מייגן, שימי גרביונים. קר!צילום: Gettyimages

 

ומה לגבי מין העובר? האם הדוכסים מסאסקס מצפים לנסיך או נסיכה? אזרחים סקרנים שנתקלו במרקל ניסו לדלות פרטים ולגלות מה מין העובר, אך הדוכסית השיבה כי הנסיך הארי והיא רוצים שזו תהיה הפתעה ואין להם מושג. אם תשאלו את הארי, בשקט בלי שאף אחד ישמע, הוא כנראה יאמר לכם שהוא באופן אישי ישמח מאוד לבת.

 

באוקטובר 2018, במהלך הביקור המלכותי באוסטרליה, ניגש אלמוני טוב לב להתעניין בשלומו של הנסיך ושאל האם יש לו העדפה לבן או לבת. הארי מיהר לענות שהוא ישמח לבת, וכמה רגעים לאחר מכן צעק לעברם מעריץ נוסף: "אני מקווה שיש לכם בת", מה שגרם לנסיך הארי לצעוק בחזרה: "גם אני מקווה".

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

ומה לגבי שמות? מסתבר שדווקא בנושא הזה לנסיך הארי ולדוכסית מרקל כבר יש כיוון. על פי השמועות, השניים אוהבים מאוד את השמות ויקטוריה, אליס וגרייס לבת ואת השם ג'יימס לבן. אגב, כמובן שגם השם "דיאנה" (אתם יודעים, לזכרה של אמו האהובה של הנסיך) עלה על הפרק, ויש הטוענים כי זה השם המוביל ברשימה.

 

ועכשיו, שלב השמועות: דיווחים חסרי בסיס מעבר לים רומזים כי הנסיך הארי ומייגן מרקל מצפים בכלל לתאומים. יש הטוענים כי הבטן של מרקל גדולה יחסית לחודש בו היא נמצאת, ויש כאלה שמנסים לנחש לפי צורת הבטן, אבל מה שבטוח זה שהעולם ישמח לתאומים מלכותיים במידה והשמועה הייתה נכונה נציגי ארמון קנזינגטון היו מוציאים הודעה רשמית, אז בגדול, תמיד יש תקווה אבל על פניו נראה כי בשלב זה יהיה רק בייבי מלכותי אחד.

אנחנו בעד השם דיאנה (צילום: Gettyimages)
אנחנו בעד השם דיאנהצילום: Gettyimages

 

הדוכסית מסאסקס צפויה ללדת את התינוק המלכותי בבית החולים Frimley Park שנמצא במרחק של 16 ק"מ מביתם החדש של הנסיך והדוכסית בפרוגמור קוטג' באחוזת וינדזור, לשם הם עתידים לעבור. יאללה, אנחנו כבר לא יכולים לחכות.

 

ומה לגבי המעבר של אמה של מרקל, דוריה, לגור עם הדוכסים? עד כה מדובר בשמועות בלבד, ארמון המלוכה טרם אישר או שלל את הבשורה אבל ככל הנראה דוריה, שנרגשת עד מאוד מהעובדה שבקרוב תהפוך לסבתא, תהיה נוכחת בלידה.

 

מוכנה להיות סבתא? מרקל ואמה, דוריה (AP)
מוכנה להיות סבתא? מרקל ואמה, דוריהAP

 

מתי תכיר המלכה את נינה השמיני? כנראה שדי מהר. על פי דיווחים, כיומיים שלושה לאחר שקייט מידלטון ילדה את ילדיה, הגיעה המלכה אליזבת לבקר את ההורים הטריים בביתם, לכן סביר להניח שזה מה שיקרה גם במקרה של הנסיך הארי ומייגן מרקל. אנחנו מקווים, לפחות.

 

נעבור לשלב השמועות: ספקולציות סביב האזרחות של הבייבי המלכותי מטרידות את תושבי בריטניה, ששאלו כמה וכמה פעמים האם תהיה לתינוק אזרחות כפולה - גם של בריטניה וגם של ארצות הברית. על פי דיווחים, לבייבי המלכותי תהיה אזרחות אחת בלבד, בריטית, אבל אנחנו בטוחים שזה לא מה שימנע ממרקל להעניק לו את החינוך והערכים של הצד האמריקני.


מעניין אם הבייבי יוולד עם מבטא (צילום: Gettyimages)
מעניין אם הבייבי יוולד עם מבטאצילום: Gettyimages

 

ומה לגבי הטייטל שיקבל הבייבי? אוקיי, זה הולך להיות מעניין. מכיוון שמין התינוק אינו ידוע עדיין אין דרך לדעת איזה תואר יקבל הבייבי של הדוכס והדוכסית מסאסקס, מפני שבדוכסות רק יורש זכר יכול לרשת את התואר "דוכס". כך שאם לזוג המלכותי תיוולד תינוקת, התואר שלה יהיה דווקא "ליידי" ולא "דוכסית". עוד סיבה להתעלף מסקרנות לקראת מין העובר. 

 

מה מצב ההתרגשות שלכם? (צילום: Gettyimages)
מה מצב ההתרגשות שלכם?צילום: Gettyimages

אנחנו מתים עלייך, ברצינות (צילום: Gettyimages)
אנחנו מתים עלייך, ברצינותצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018