ריחו"ל

האקס של פמלה אנדרסון מכחיש שהתעלל בה: "היא הגזימה, יש לי כבוד לנשים"

שבוע לאחר שאנדרסון האשימה את בן זוגה לשעבר, עדי רמי, בכך שבגד בה והכה אותה, הוא מגיב לראשונה ומכחיש את ההאשמות. אנדרסון: "הוא כועס שההתנהגות שלו נחשפה"

היא מאשימה, הוא מכחיש. פמלה אנדרסון ועדיל רמי (צילום: Gettyimages)
היא מאשימה, הוא מכחיש. פמלה אנדרסון ועדיל רמיצילום: Gettyimages

 

שבוע לאחר שפמלה אנדרסון האשימה את האקס שלה, הכדורגלן עדיל רמי, בכך שבגד, התעלל ופגע בה – הוא סוף סוף מגיב לראשונה.

 

רמי פרסם פוסט אינסטגרם בצרפתית, ובו סיפר ששמר על שתיקה עד עכשיו מכיוון שהיה המום מטענותיה של אנדרסון, ועכשיו רוצה להבהיר את הדברים: "ההאשמות על אלימות הן לגמרי לא נכונות", הוא כותב ואומר שכל מי שמכיר אותו, יודע שהוא לא יכול לעשות דברים כמו אלה שהיא מאשימה אותו בהם: "יש לי יותר מדי כבוד לנשים. זה מגעיל. היא ממש הגזימה וזה לא הוגן!".

 

View this post on Instagram

Une rupture n'est jamais chose facile. Comme souvent dans ces situations, l'émotion peut prendre le dessus et laisser s'exprimer des choses excessives. Pamela est une personne entière, que je respecte profondément, qui a des convictions, qui est sincère dans ses combats, et pour qui mon amour a toujours été sincère. C'est ce que je veux retenir. Je ne pense pas que nous devrions dévoiler notre intimité, notre histoire, qui ne regarde que nous. Sur ce point, je tiens cependant à faire la lumière. En aucun cas je ne mene de double vie, je reste simplement attaché à préserver une relation pérenne avec mes enfants et leur mère Sidonie pour qui je garde un profond respect. C'est vrai j'aurais dû être plus transparent dans cette relation ambiguë. Je l'assume. Je reste et resterai fidèle à mes valeurs et aux convictions qui sont les miennes et s’expriment dans mon engagement pour l'association @solidaritefemmes , qui est toujours aussi fort. Je suis fier d'avoir participé à cette grande et belle campagne qui a pu faire connaître le travail exceptionnel de cette association et de ses membres. Je souhaite l'apaisement et la discrétion pour nos familles et amis, même si je suis peiné et blessé. J'espère que vous le comprendrez et le respecterez. Adil

A post shared by Adil Rami (@adilrami) on

 

אנדרסון לא התרגשה מההכחשות של האקס, שאותו כינתה בשבוע שעבר נרקיסיסט וסוציופט, והגיבה על דבריו בבלוג באתר האינטרנט שלה: "אני בטוחה שהם נכתבו על ידי אחותו, עורך הדין שלו או מישהו מקבוצת הפוטבול שלו. בקרת נזקים".

 

הכוכבת כותבת כי עדיל אפילו לא טורח להכחיש שהיה אלים כלפיה, וכי הוא רק כועס שעכשיו כולם יודעים על ההתנהגות שלו. "הוא וכל אלה שמתנהגים כמוהו צריכים להיחשף" היא כותבת וקוראת לעוקבים שלה: "אל תפחדו! תתמכו בכאלה שעוברים את אותו הדבר. לא עוד גברים שחושבים שהם יכולים להרוס לבבות וחיים ולישון אחר כך היטב בלילה בזמן שהקורבנות שלהם לא מצליחים להירדם".

אנדרסון גם מאשימה את בני משפחתו של רמי בכך שהם סוציופתים בעצמם, ושהם מגינים עליו כי הם מרוויחים ממנו כסף. "הם צריכים להתבייש בעצמם", היא כותבת.

לא מתרגשת מההכחשות (צילום: Gettyimages)
לא מתרגשת מההכחשותצילום: Gettyimages

 

לצד ההאשמות על האלימות נגדה, אנדרסון טענה שרמי ניהל בו זמנית מערכות יחסים רומנטיות איתה ועם אם ילדיו, סידוני בימונט. בימונט טענה לאחר מכן שרמי התעקש בפניה שהוא ואנדרסון "רק ידידים" (שזה בערך המשפט הכי מעורר חשד שיכול להיות), והודתה שהיא התעלמה מהסימנים שהראו שהוא בוגד בה מכיוון שאהבה אותו. יחד עם זאת, היא גם טענה שרמי מעולם לא היה אלים איתה.

 

"אנחנו רק ידידים, נשבע לך!" (צילום: Gettyimages)
"אנחנו רק ידידים, נשבע לך!"צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018