ריחו"ל

"כיבתה עליי סיגריה בוערת": ג'וני דפ בהאשמות חדשות נגד אמבר הרד

הסיפור שאינו נגמר: בתביעה שהגיש נגד הצהובון הבריטי The Sun, ג'וני דפ מאשים את אשתו לשעבר, אמבר הרד, בכך שזרקה עליו בקבוק זכוכית וכיבתה עליו סיגריה בוערת, שהביאו לאישפוזו

מתכסחים בפעם המיליון. ג'וני דפ ואמבר הרד (צילום: Gettyimages)
מתכסחים בפעם המיליון. ג'וני דפ ואמבר הרדצילום: Gettyimages

 

אם חשבתם שסיימנו לשמוע על מעלליהם של בני הזוג לשעבר, ג'וני דפ ואמבר הרד, אז תחשבו שוב - כי הסיפור ביניהם עוד כנראה רחוק מסיום.

 

כזכור, השניים החליטו להתגרש לפני שלוש שנים תוך כדי האשמות הדדיות על אלימות והתעללות. דפ שילם להרד בהסכם הגירושים פיצויים בסך 7 מיליון דולר (שהיא תרמה לצדקה), אך לפני מספר חודשים החליט לקבל בחזרה את הכסף ששילם פלוס ריבית, כשתבע ממנה 50 מיליון דולר, בטענה שהיא ממשיכה להשמיץ אותו ולקדם את הקריירה שלה על חשבונו.

 

עכשיו הכוכב ממשיך לתקוף את גרושתו, במסגרת תביעה שהגיש נגד הצהובון הבריטי The Sun, שלטענתו פרסם על הרד כתבות אוהדות שכללו שקרים והשמצות עליו. בכתב התביעה הוא טוען שבזמן שהשניים היו באוסטרליה ב-2015, הרד זרקה עליו בקבוק זכוכית שחתך את אצבעו, וכיבתה סיגריה בוערת על הלחי שלו מיד לאחר מכן. דפ גם מסר לבית המשפט תמונה שבה הוא נראה שוכב פצוע בבית החולים לאחר התקרית.

 

דפ בבית החולים (צילום: Mega)
דפ בבית החוליםצילום: Mega

 

עורך הדין של השחקן מסר: "הגבנו לבית המשפט בנוגע לפרסומים של The Sun על השקרים של הרד, וסיפרנו על האלימות שלה כלפי מר דפ, שהיה הקורבן האמיתי באלימות המשפחתית הזו.". עורך הדין הבטיח שיש בידיהם ראיות נוספות שתומכות בגרסתו של דפ, ושאל: "האם לתנועת ה#metoo אכפת גם מקורבנות שהם גברים?

 

עורך הדין של הרד הגיב להאשמות, קרא להן מגוחכות ושקריות, וטען שהתמונה אינה מוכיחה דבר, מלבד העובדה שדפ נואש ומנסה להעלים בכל דרך אפשרית את העובדה שהתעלל בהרד פיזית ונפשית.  

 

הרד, לאחר שהותקפה על ידי דפ ב-2015
הרד, לאחר שהותקפה על ידי דפ ב-2015

 

 

מחכים לסיומה של הסאגה
מחכים לסיומה של הסאגה

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018