צרות במשפחה: "הנסיך וויליאם מוטרד מהתנהגותו של הנסיך הארי"

הנסיך וויליאם, אחיו הגדול של הנסיך הג'ינג'י, מודאג מהתנהגותו של הנסיך הארי וחושש כי הוא מזיק למלוכה. "וויליאם טרוד מהתנהגותו של הארי והשפעתו השלילית על המשפחה", הסבירה פרשנית לענייני המלוכה

מלחמת אחים. הנסיכים הארי ו-וויליאם (צילום: Gettyimages)
מלחמת אחים. הנסיכים הארי ו-וויליאםצילום: Gettyimages

 

בזמן שאזרחי בריטניה זועמים ומאשימים את הנסיך הארי ומייגן מרקל בצביעות, הנסיך וויליאם מוטרד מהתנהגותו של אחיו הקטן. ואם תשאלו אותנו - די בצדק.

 

הגברת אינגריד סוארד, פרשנית לענייני המלוכה, התארחה ביום שבת האחרון בערוץ המקומי בבריטניה, במסגרת סרט תיעודי על הדוכסים מסאסקס, ושמחה להציג את הפרשנות שלה לדברים. "ההתנהגות של הארי ומייגן מפריעה לנסיך וויליאם, ניתן לראות כי הוא מוטרד מכך וכמו כן חושש כי התנהגותם עלולה לפגועה בממלכה כולה. מייגן מחשיבה את עצמה כדמות מפורסמת יותר מאשר כחלק ממשפחת המלוכה והיא הוכיחה זאת כשבחרה קומץ של מפורסמים לצילומי השער של מגזין 'ווג בריטניה', אותו היא ערכה".


"הקמטים זה מדאגה" (צילום: Gettyimages)
"הקמטים זה מדאגה"צילום: Gettyimages

 

כמובן שזה לא נגמר בזה. "הארי ומייגן לא מתנהגים בצורה מלכותית ובטח לא כמצופה מהם. התירוץ החוזר של הארי זה ש'הוא רוצה להיות אדם פרטי' אבל זה לא כך, אתה לא יכול להיות השישי בתור לכתר ובמקביל לטעון כי אתה 'אדם פרטי'. זה לא עובד ככה". סליחה, הארי ומייגן, אבל הגברת צודקת.

 

תתנהגו יפה, שמעתם? הארי, מרקל ו-וויליאם (צילום: Gettyimages)
תתנהגו יפה, שמעתם? הארי, מרקל ו-וויליאםצילום: Gettyimages

 

כזכור, בחודש יולי האחרון התראיין הנסיך הג'ינג'י למגזין "ווג בריטניה" והכריז כי הוא והדוכסית מעוניינים להביא לעולם שני ילדים בלבד - מתוך דאגה לכדור הארץ כמובן. פחות מחודש לאחר מכן יצאו הדוכסים מסאסקס לחופשה משפחתית לכבוד יום הולדתה של מרקל ועשו זאת במטוס פרטי, מה שגרם לאזרחי בריטניה לקרוא להם צבועים.

 

"הארי ומייגן ייצרו פי 7 פליטת רגל פחמנית כשחזרו הביתה בטיסה פרטית מניס שבדרום צרפת", אמרו הבריטים הזועמים, ואף הוסיפו כי במידה והשניים היו חוזרים בטיסת תיירים זה לא היה כזה נורא. כמו כן, חברי הפרלמנט הבריטי טענו כי "הנסיעות של הארי ומייגן אינן תואמות את התדמית הציבורית שהם מנסים להדביק לעצמם, כלוחמים אקולוגיים". הארי ומייגן, מה יהיה הסוף איתכם?


משפחה למופת (צילום: Gettyimages)
משפחה למופתצילום: Gettyimages

מתים על הלוק הקשוח שלכם (צילום: Gettyimages)
מתים על הלוק הקשוח שלכםצילום: Gettyimages

עושים כרצונם. מידלטון, וויליאם, הארי ומרקל (צילום: Gettyimages)
עושים כרצונם. מידלטון, וויליאם, הארי ומרקלצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018