ריחו"ל

בנו של בראד פיט מדבר לראשונה על הנתק ביניהם

שלוש שנים לאחר התקרית האלימה ביניהם, הקשר בין בראד פיט ובנו מדוקס כמעט ולא קיים - כך עולה מדבריו של הבן: "יהיה מה שיהיה", ענה כשנשאל על עתיד יחסיהם

"יהיה מה שיהיה". מדוקס ג'ולי פיט (צילום: Gettyimages)
"יהיה מה שיהיה". מדוקס ג'ולי פיטצילום: Gettyimages

 

שלוש שנים חלפו מאז התקרית האלימה והמסתורית בין בראד פיט ובנו מדוקס, ונראה כי היחסים ביניהם עדיין מעורערים.

 

מדוקס בן ה-18, שהחל ללמוד לאחרונה באוניברסיטה בדרום קוריאה, נתקל בצלם פפראצי ששאל אותו לגבי אביו, והאם הוא יבקר אותו בזמן הלימודים. מדוקס השיב שהוא לא יודע, וכשנשאל אם הקשר שלו עם פיט נגמר, ענה: "יהיה מה שיהיה". במיומנות של מרואיין שלא רוצה לדבר על חייו האישיים (כנראה למד מההורים), מדוקס העביר אז את נושא השיחה ללימודים שלו, סיפר שהוא עדיין לא מדבר קוריאנית ולא מת על המוזיקה המקומית.

 

ב-2016 נודע כי פיט נהג באלימות כלפי מדוקס בזמן טיסה במטוס פרטי, בו שהו שאר בני המשפחה, כולל אנג'לינה ג'ולי, אמו המאמצת של מדוקס ומי שהיתה בזמנו אשתו של פיט. לאחר התקרית, שפרטיה מעולם לא נחשפו, עורבו בנושא רשויות הרווחה בחשד שפיט מתעלל בילדיו, אך לאחר חקירה הוחלט לסגור את התיק ללא האשמות נגדו. זמן קצר לאחר מכן, נודע שהוא וג'ולי נפרדו (בני הזוג התגרשו סופית לפני מספר חודשים).

לפני התקרית האלימה. בראד פיט, אנג'לינה ג'ולי ומדוקס (צילום: Gettyimages)
לפני התקרית האלימה. בראד פיט, אנג'לינה ג'ולי ומדוקסצילום: Gettyimages

 

נציגיו של פיט סיפרו אז שהמקרה המדובר היה בסך הכל ויכוח שגרתי בין אב ובנו, ולא באירוע חמור כפי שהציגה אותו התקשורת. יחד עם זאת, מדוקס סירב להיפגש עם פיט לאחר מה שקרה, ומאוחר יותר הם החלו ללכת לטיפול משפחתי. כפי שזה נראה, המקרה היה חמור מספיק כדי לגרום לנתק בין השניים, שנמשך עד היום. מקורבים למשפחה סיפרו לאחרונה שמדוקס מעולם לא ראה את עצמו כבנו של פיט (ג'ולי אימצה אותו לפני שהכירה את בראד), ושהוא עדיין שומר לו טינה על מה שקרה ביניהם.

 

יחד עם זאת, אותם מקורבים מספרים שבראד עדיין לא איבד תקווה ושהוא מקווה שיצליח לתקן את הקשר ביניהם ביום מן הימים. בראיון שערך לאחרונה עם מגזין ה-New York Times, פיט בן ה-55 התוודה שהחליט להפסיק לשתות אלכוהול אחרי שהרגיש שהגזים והגיע לשפל, ואפילו הצטרף לקבוצת אלכוהוליסטים אנונימיים. כשנשאל על התקרית עם מדוקס, רק אמר: "בואו נגיד שהיו לי עניינים משפחתיים".

עניינים משפחתיים. פיט עם חלק מילדיו: פאקס, שילו ומדוקס, לפני מספר שנים (צילום: Gettyimages)
עניינים משפחתיים. פיט עם חלק מילדיו: פאקס, שילו ומדוקס, לפני מספר שניםצילום: Gettyimages

 

למרות הנתק מאביו, היחסים של מדוקס עם אימו קרובים – כשהחל את לימודיו, ג'ולי הנרגשת ליוותה אותו ביומו הראשון ונראתה על סף דמעות, כמו כל אמא ששולחת את בנה לשלב הבא בחייו הבוגרים.

עם אנג'לינה הכל בסדר. ג'ולי והילדים (צילום: Getty Images)
עם אנג'לינה הכל בסדר. ג'ולי והילדיםצילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018