ריחו"ל

לא רק טראמפ: מביבר ועד קיילי – הכוכבים שקיבלו קריאות בוז

זה הרגע שאנשי ציבור הכי מפחדים ממנו - כשהם מפשלים עד כדי כך שהקהל מרגיש צורך עז להפגין את סלידתו, על ידי צעקות בוז קולניות. אלה חלק מהסלבס שחוו על בשרם את הסיטואציה - טראמפ, אתה לא לבד

יכולים לפתוח קבוצת תמיכה לנפגעי בוז (צילום: Getty Images)
יכולים לפתוח קבוצת תמיכה לנפגעי בוזצילום: Getty Images

 

"כמה רע שבאת!" - בהחלט לא כיף להגיע למקום כלשהו ולגלות שאתה לא רצוי בו, בהחלט לא על ידי אלפי אנשים, שמסתבר סולדים ממך לא מעט ולא מתביישים להבהיר לך את העניין. זה מה שקרה השבוע לנשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, שהגיע למשחק הגמר של ליגת הבייסבול בוושינגטון, וגילה להפתעתו שהקהל במקום היה מעדיף שיצפה במשחק מהטלוויזיה בבית הלבן מאשר לצידם.

 

קריאות בוז החרישו את האיצטדיון, לצד דרישות קולניות להכניס אותו לכלא (כפי שאוהדיו של טראמפ והוא עצמו עשו לא אחת להילארי קלינטון). לא נעים לטראמפ, אך רגע בהחלט מספק עבור מתנגדיו בקהל וגם בבית, שכן הקטע הפך, לא פלא, ללהיט ויראלי מיד עם התרחשותו.

 

מתוך טוויטר

מתוך טוויטר

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

הארווי ויינשטיין, פעם אחד האנשים החזקים בעולם הקולנוע והיום איש מוקצה וידוע לשימצה, קיבל גם הוא קבלת פנים שלילית ביותר כשהגיע למועדון בו נערך ערב התרמה למען אמנים צעירים, וזכה לכינויים "פרדי קרוגר" מהקומיקאית על הבמה, קלי באקמן, שהבהירה לויינשטיין שהוא לא רצוי שם, ותהתה האם היתה צריכה להביא עימה גז מדמיע ומשרוקית אונס. האירוע הזה הסתיים כשידו של ויינשטיין היתה יחסית על העליונה – באקמן לא קיבלה תמיכה גורפת מהקהל, חלק עודדו אותה וחלק קראו דווקא לה בוז. בסופו של דבר הוא יצאה מהאולם לצד אחת מהנוכחות שניסתה להתעמת עם ויינשטיין וסולקה מהמקום.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

קריאות הבוז (שמקורן אגב, בפסטיבלי ההצגות של יוון העתיקה) השתרשו במשך השנים כדרך המועדפת על הקהל להבהיר לעומדים מולו שהוא לא מרוצה ממה שהוא רואה (מיטיבי הלכת היו גם זורקים עגבניות ושאר ירקות).

 

לא חבל על העגבניה? צופה זועמת מביעה את סלידתה (צילום: Getty Images)
לא חבל על העגבניה? צופה זועמת מביעה את סלידתהצילום: Getty Images

 

יחד עם זאת, היום הן כבר לא נפוצות כל כך, בכל זאת, זה לא מנומס (רובנו נסתפק בפוסט פייסבוק או אינסטגרם חריף כשנחזור הביתה), ועגבניות כבר בטח שלא זורקים (במחירים של היום, פשוט חבל לבזבז אותן), אבל יש לא מעט כוכבים שלאורך השנים חוו על בשרם את הקריאות הלא נעימות האלו, בין אם בגלל שפישלו על הבמה, או בין אם בגלל שהקהל פשוט לא חיבב אותם באופן כללי. בכל מקרה - לא נעים.

 

ריהאנה

 

זילזלה בקהל - חטפה בוז. ריהאנה (צילום: Getty Images)
זילזלה בקהל - חטפה בוז. ריהאנהצילום: Getty Images

לצערנו, נאלצנו גם אנחנו לחוות את תקופת הזילזול של ריהאנה בקהל במהלך סיבוב ההופעות שלה ב-2013, כשאיחרה לעלות לבמה בפארק הירקון בת"א, ונתנה שואו מאכזב ולא מושקע.

 

הקהל הישראלי השיב לה בקריאות בוז זועמות, אבל אם המשפט צרת רבים חצי נחמה אכן מנחם אתכם (למרות שכבר לגמרי התגברנו על העניין, רירי, מתי את קופצת אלינו שוב?), אז בהחלט אפשר להתנחם בכך שהיא הצליחה לעצבן גם קהלים במקומות אחרים בעולם, כולל אוסטרליה וארצות הברית, שלא חסכו ממנה את קריאות הכעס שלהם גם.

 

טיפאני האדיש

הרסה את כל הפאנץ'! טיפאני האדיש (צילום: Getty Images)
הרסה את כל הפאנץ'! טיפאני האדישצילום: Getty Images

 

הקומיקאית והשחקנית טיפאני האדיש היא אחת הכוכבות הלוהטות היום בהוליווד, אבל גם היא חוותה את זעם הקהל לאחר שלא סיפקה את הסחורה באחת ההופעות שלה.

 

זה קרה בלילה האחרון של 2018, במופע סטנד אפ שעשתה בערב השנה החדשה במיאמי. האדיש שכחה חלק מהבדיחות, התבלבלה באחרות והרסה פאנצ'ים על ימין ועל שמאל. כצפוי, הקהל צעק לה בוז וחלקו אף יצא מהאולם.

 

בבוקר שלמחרת היא הגיבה על כך, אבל לא ממש התנצלה: "כן, זה קרה. הלוואי שזה היה יותר טוב מיאמי. התפללתי על כך ואני בטוחה שזה לא יקרה יותר". בנוסף, היא צירפה לינק לכתבה שמספרת שהקהל דווקא נהנה למרות הפאשלות. טוב, העיקר שהיא התפללה על זה.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

קניה ווסט

פייר? התשת אותנו. קניה ווסט (צילום: Getty Images)
פייר? התשת אותנו. קניה ווסטצילום: Getty Images

 

קניה ווסט הוא אולי אמן מוזיקלי גדול, אבל ברגע שהוא פותח את הפה עבור דברים אחרים, כמו נגיד – לדבר, יש סיכוי לא קטן שדבריו יעצבנו את רוב המאזינים. ווסט כבר רגיל לקבל קריאות גנאי, ולמען האמת – נראה שהוא ממש לא מוטרד מהן. בשנה שעברה הזמר הופיע בתכנית "סאטרדיי נייט לייב" ונאם נאום תמיכה בטראמפ, שגרף קריאות בוז מהקהל וגילגול עיניים מהקאסט של התוכנית שעמד מאחוריו בזמן שדיבר.

 

כמה חודשים לאחר מכן, הוא נאם באוניברסיטת הארוורד והעיר הערה שהטילה את האחריות לעבדות על העבדים עצמם: "בפעם הבאה שיזרקו עלינו חבלי עבדים, אולי כדאי שלא נישאר באותו המקום", אמר, וכצפוי – הכעיס את הקהל.

 

ווסט גם קיבל לא פעם קריאות בוז בהופעות שלו – פעם אחת כשדרש מהקהל לעמוד על רגליהם, ולא ויתר לאיש – גם לא לאחד שישב בכיסא גלגלים, ופעם נוספת כשפצח בנאום ארוך וחוצב להבות במהלכו סיפר שלא הצביע בבחירות, אבל אם היה מצביע, זה היה עבור טראמפ. עוד באותו נאום הוא הביע את כעסו על ביונסה, התחנן בפני ג'יי זי שידבר איתו ולא ישלח אחריו רוצחים שכירים, ולאחר מכן עזב את הבמה ובכך סיים במפתיע את ההופעה באמצע שלה. פלא שהמעריצים התעצבנו?

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

וכמובן, לא נשכח את הבוז הראשון שקיבל (תמיד זוכרים את הפעם הראשונה) – באותו רגע אייקוני בו התפרץ לבמת טקס פרסי ה-VMA ב-2009 והבהיר לטיילור סוויפט שפרס הזמרת הטובה ביותר שקיבלה רגע לפני כן בכלל לא מגיע לה, אלא לביונסה. טוב, עם זה דווקא די הסכמנו איתו.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

ג'סטין ביבר

תנו לו להגיד משהו! ג'סטין ביבר (צילום: Getty Images)
תנו לו להגיד משהו! ג'סטין ביברצילום: Getty Images

 

גם ג'סטין ביבר כבר רגיל לקריאות בוז מקהל לא אוהד. ב-2013 הוא זכה בפרס בטקס פרסי הבילבורד לקול תשואות – וקריאות בוז מהקהל. הכוכב נראה המום מקבלת הפנים הסוערת לה זכה, ועברו כמה שניות ארוכות ולא נעימות עד שהחל לדבר: "אני בן 19", אמר, "רק בן 19. ואני חושב שאני עושה עבודה די טובה. מעומק ליבי, אני רוצה להגיד שזה צריך להיות סביב המוזיקה".

 

רגע מביך נוסף אירוע מספר שנים לאחר מכן, כשהחל לדבר במהלך הופעה באנגליה, והקהל הבהיר לו שהוא לא מעוניין לשמוע את דבריו. כדי להוסיף על העלבון, כשהבין את הרמז ואמר שפשוט יפסיק לדבר, הקהל החל להריע בהתלהבות. אופס. ביבר בתגובה, עזב את הבמה.

 

מקרה דומה אירע בהופעה אחרת באותו סיבוב ההופעות, כשהזמר ניסה לדבר כמה פעמים, ללא שיתוף פעולה מהקהל. "הצעקות בזמן ההפסקות חייבות להיפסק", התחנן בפני הקהל והוסיף: "הן לא נחוצות. אני רוצה להיות מסוגל להגיד משהו". גם הפעם הוא נאלץ לרדת מהבמה, לאחר שהתברר לו שלדבר הוא כבר לא יצליח.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כוכבי "משחקי הכס"

דווקא היה מרוצה מהפיאסקו של "משחקי הכס". ניקולאי קוסטר-וולדו  (צילום: Getty Images)
דווקא היה מרוצה מהפיאסקו של "משחקי הכס". ניקולאי קוסטר-וולדו צילום: Getty Images

 

מסתבר שגם כשאתם כוכבי הסדרה הכי פופולארית על המסך, אתם עדיין לא חסינים מקריאות בוז - כפי שלמדו על בשרם כוכבי "משחקי הכס". צוות השחקנים הגיע לכנס הקומי-קון שנערך בסאן דייגו ביולי האחרון, לכבוד הסיום הכה מדובר של הסדרה. הטעות שלהם היתה, שהם הגנו על הסוף השנוי במחלוקת שלה.

 

השחקן ניקולאי קוסטר-וולדו שמגלם בסדרה את ג'יימי לאניסטר אמר שגורלה של הדמות היתה הגיונית עבורו, וזכה לרחשי מירמור ואף לכמה קריאות בוז בקהל. לאניסטר ושאר השחקנים לקחו את העניין ברוח טובה וצחקו, בעוד אחד מהם אומר "תמיד יש את האחד הזה".

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אן הת'אוויי

הבריזה למעריצים. אן הת'אוויי  (צילום: Getty Images)
הבריזה למעריצים. אן הת'אוויי צילום: Getty Images

 

אן הת'אוויי סיפרה לפני מספר שנים על מעריצים בריטים שצעקו לה בוז, לאחר שחיכו לה בגשם כדי שתחתום להם לפני תחילת טקס פרסי הקולנוע הבריטי, בעוד היא חמקה מהם ורצה פנימה אל האולם. היא הסבירה שהיה לה תירוץ טוב – היא איחרה לאירוע שעמד להתחיל כל רגע לאחר ששמלתה נקרעה כמה רגעים לפני כן, ולכן לא היה לה זמן להשקיע במעריצים הרטובים שחיכו לה בחוץ. נקווה שלא קיבלו דלקת ריאות בגללה.

 

קנדל וקיילי ג'נר

סתם לא מתים עליהן. קנדל וקיילי ג'נר (צילום: Getty Images)
סתם לא מתים עליהן. קנדל וקיילי ג'נרצילום: Getty Images

 

ולסיום, יש סלבס שמקבלים קריאות בוז כי הצופים לא אוהבים את מה שהם אומרים או עושים באותו הרגע - ויש כאלה שמקבלים בוז פשוט כי הקהל לא מחבב אותם באופן כללי. יתכן מאוד שלמרות שהבוז הוא אותו בוז – האופציה השניה צורמת קצת יותר.

 

האחיות קנדל וקיילי ג'נר רק ניסו להציג את גיסן, קניה ווסט, שעמד להופיע בטקס פרסי הבילבורד, אך ברגע שפתחו את פיהן, עוד לפני שהספיקו להוציא מילה מפיהן – קיבלו מיד בוז מהקהל. הן לא התייחסו, אך אין לנו ספק – זה היה חייב לצרוב קצת.

 

הקהל לא מת עליה. קיילי ג'נר בטקס הבילבורד (צילום: gettyimags)
הקהל לא מת עליה. קיילי ג'נר בטקס הבילבורדצילום: gettyimags

גם אותה לא חיבבו במיוחד. קנדל ג'נר (צילום: gettyimages)
גם אותה לא חיבבו במיוחד. קנדל ג'נרצילום: gettyimages

 

"הבדיחה שלו לא הצחיקה, זרקו עליו ירקות!" (צילום: Getty Images)
"הבדיחה שלו לא הצחיקה, זרקו עליו ירקות!"צילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018