ריחו"ל

זרקה את הוורד: דמי לובאטו ובן הזוג נפרדו

אחרי זוגיות קצרה של חודש בלבד, דמי לובאטו ובן זוגה, כוכב הריאליטי "הרווקה", החליטו על פרידה. הצד הזורק? לובאטו, שככל הנראה לא לקחה את הקשר ברצינות

יעבירו את החורף לבד? מייק ג'ונסון ודמי לובאטו (צילום: אינסטגרם, Getty Images)
יעבירו את החורף לבד? מייק ג'ונסון ודמי לובאטוצילום: אינסטגרם, Getty Images

 

הביקור בארץ של הזמרת דמי לובאטו אמנם השאיר לנו (וכנראה גם לה) טעם רע בפה (אחרי שהתנצלה בפני העוקבים שלה שביקרה כאן), אבל עדיין שמחנו עבורה כששמענו לפני כחודש שהיא מנהלת זוגיות חדשה עם כוכב הריאליטי "הרווקה", מייק ג'ונסון. ובכן, עכשיו מסתבר ששם הריאליטי הזה שוב תקף עבורם, מכיוון שהם, ניחשתם נכון, שוב רווקים.

 

מקורב ללובאטו וג'ונסון סיפר שהקשר ביניהם הלך והתפוגג עם הזמן, ושהם הפחיתו את המפגשים. "שום דבר לא קרה, הקשר פשוט מיצה את עצמו", סיפר.

 

כזכור, לפני חודש וחצי החלו השמועות על זוגיות של השניים, לאחר שלובאטו סיפרה לעוקביה במהלך שידור העונה של "הרווקה", בה ג'ונסון השתתף, שהוא הפייבוריט שלה. "מייק, אני מקבלת את הוורד שלך", כתבה באינסטגרם שלה לאחר שהודח. ג'ונסון יצר איתה קשר, הם המשיכו בלייקים הדדיים לתמונות אחד של השנייה ומשם הרומן החל ללבלב – אך כפי שמסתבר עכשיו – לא זכה לפרוח עד הסוף.

 

מישהי אחרת מעוניינת אולי? (צילום: אינסטגרם)
מישהי אחרת מעוניינת אולי?צילום: אינסטגרם

 

לפי אותו מקורב פטפטן, לובאטו היתה האחראית לכך שהקשר לא התפתח. הוא סיפר שהזמרת דווקא היתה מעוניינת בג'ונסון, אבל מעולם לא ראתה את הקשר ככזה שיהפוך לרציני. ג'ונסון לעומתה, דווקא היה ועודנו מעוניין להמשיך לצאת איתה, ומקווה שתהיה להם הזדמנות נוספת לעשות זאת בהמשך. "כרגע הוא מסתפק בלהיות ידיד שלה", סיפר המקורב.

 

לא שאנחנו רוצים לבאס, אבל אחרי שאתה הופך מדייט לידיד – הסיכויים להפוך לבן זוג אחר כך הם לא ממש בשיאם. אבל בתור הרומנטיקנים שאנחנו, בהחלט נחזיק לו אצבעות.

 

כשזה לא זה - זה לא זה (צילום: Gettyimages)
כשזה לא זה - זה לא זהצילום: Gettyimages

חבר, שמע לנו, זה כנראה כבר לא יקרה ביניכם  (צילום: אינסטגרם)
חבר, שמע לנו, זה כנראה כבר לא יקרה ביניכם צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018