רכילות+

עזבו את הארץ והמירו את הדת: הסלבס שהקריבו למען האהבה

אלברט אסקולה, בעלו של אסי עזר, קיבל אזרחות ישראלית אחרי 7 שנים בארץ והפך להיות אזרח מן המניין. זה הכניס אותנו למוד רומנטי וגרם לנו לבדוק מי הם המפורסמים, כמו אלברט, שהקריבו למען האהבה

האהבה מנצחת! (צילום: gettyimages, ענת מוסברג, אור גפן)
האהבה מנצחת!צילום: gettyimages, ענת מוסברג, אור גפן
 

 

בתחילת השבוע מגיש הטלוויזיה אסי עזר שיתף את 866 אלף העוקבים שלו בבשורה המשמחת על כך שבעלו, אלברט אסקולה, סוף סוף קיבל אזרחות ישראלית אחרי 7 שנים. אסקולה, כזכור יליד ספרד, החליט לארוז את חפציו אחרי תקופה ארוכה בה השניים ניהלו מערכת יחסים על קו תל אביב-ברצלונה, ולעבור להתגורר עם עזר כאן בישראל.

 

"יש לנו אזרח ישראלי חדש! מזל טוב בעלי, תודה על שעשית את כל זה בשבילי", כתב עזר בפוסט המרגש, נגע לנו בלב וגרם לנו לצאת ולבדוק מי הם אותם סלבריטאים שהקריבו (ובגדול) למען בני הזוג ובעיקר - למען האהבה.

 

עדי שילון נוסעת בעקבות האהבה

מלקקים בברלין. עדי שילון ויוסף סוויד (צילום: אינסטגרם)
מלקקים בברלין. עדי שילון ויוסף סוויד

 

אחד מסיפורי האהבה האהובים עלינו הוא של עדי שילון ויוסף סוויד, שכנגד כל הסיכויים והאילוצים הצליחו להתגבר על הכל ולנהל מערכת יחסים פוטוגנית ואוהבת במיוחד. וכשאנחנו אומרים קשיים אנחנו מדברים, בין היתר, על זה שסוויד החליט לעזוב את ישראל ולעבור להתגורר בברלין. בהתחלה שילון חיה על קו ברלין-תל אביב אבל לפני כשנתיים החליטה שמאסו עליה הטיסות ועברה לגור בברלין יחד עם סוויד ובנו אלכסנדר.

 

השניים מיסדו את הקשר במרץ 2018 ונישאו בחתונה אינטימית וסודית בפראג, מרחק של כמה שעות נסיעה מביתם. במאי 2019 שילון וסוויד בישרו לעולם כי הם מצפים לבת ראשונה יחד וחודשיים לאחר מכן, במהלך ביקור של הכוכבת בישראל, התראיינה שילון ל-Pplus, וכשנשאלה היכן היא מתכננת לגדל את בתה, ענתה: "אם היית שואל אותי איפה אני מתככנת לגור לפני 4 שנים לא הייתי יודעת לענות לך על השאלה הזאת, אני מאוד מקווה שפה (ישראל). היא תהיה ישראלית לא משנה איפה נגור והבית שלה יהיה כאן לא משנה איפה היא תגדל. אני מאוד מקווה שנגיע למצב שנגור פה".

 

בחודש אוקטובר האחרון ילדה שילון את בתם הראשונה, מישל.  וכעת משפחותיהם של השניים מגיעות עד לברלין הרחוקה כדי לבלות עם הנכדה המתוקה. 

 

צילום: ירון שרון

צילום: ירון שרון

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

  

ירון ורסנו בעקבות הוונדר-וומן שלו

בעקבותיה. ירון ורסנו וגל גדות (צילום: אינסטגרם)
בעקבותיה. ירון ורסנו וגל גדותצילום: אינסטגרם

 

לנציגה ההוליוודית שלנו, גל גדות, ולבעלה, ירון ורסנו, יש בית גם בישראל וגם בלוס אנג'לס והם בעיקר נודדים ומבקרים פה לפי הצורך והלו"ז הצפוף. גדות עברה תקופות אינטסיביות בעבודה מעבר לים והבעל האוהב איתה, באש ובמים, מלווה אותה לאורך כל הדרך.

 

אפשר לומר שהשניים כבר די השתקעו בארה"ב ולאחרונה אפילו השיקו חברת הפקות חדשה, Pilot Wave, שבפרוייקט הראשון שלה גדות תככב, ונראה שוורסנו השכיל להבין כי ההקרבה השתלמה מאוד, גם לו וגם לטובת הקריירה של אשתו.

 

בראיון לידיעות אחרונות, רגע לפני שיצא הסרט "וונדר וומן", אמרה גדות: "ירון ואני תמיד אומרים שאנחנו כמו קרקס נודד. אבל אנחנו נודדים ביחד. והמשפחה זה איפה שאנחנו, ואנחנו דואגים לעבוד יחד. ירון ואני מפיקים ומפתחים דברים יחד, וזה אתגר מרגש. אני מרגישה שמה שאנחנו עושים הוא כל כך יוניק, ואנחנו המשתנה הקבוע. הסטים משתנים, הבתים משתנים, השפה, אבל אנחנו שם ביחד. אני באמת מרגישה שההצלחה גם שלו."

 

פורחים מעבר לים (צילום: אינסטגרם)
פורחים מעבר ליםצילום: אינסטגרם

 

שי-לי שינדלר נגסה בתפוח הגדול

ניו יורק, ניו יורק (צילום: אינסטגרם)
ניו יורק, ניו יורקצילום: אינסטגרם

 

מגישת הטלויזיה שי-לי שינדלר התחתנה בשנת 2013 עם בן זוגה ליעד אגמון, שאחרי שנתיים של נישואים החליט לקחת אותה להרפתקה מחוץ לגבולות ישראל בעקבות חברת הסטארט-אפ שלו בניו יורק. המעבר לשם היה עוד שנים קודם לכן על הפרק, אבל שינדלר הצליחה להתחמק עד שכבר לא נותרה ברירה ובשנת 2015 השניים עזבו את ישראל.

 

אז נכון, הכוכבת אמנם המשיכה את עבודתה ככתבת לטובת גופי תקשורת בארץ, אך המעבר והחיים מעבר לים לא היו קלים לה. אבל מה לא עושים בשביל האהבה? המעבר החזיק מעמד שנתיים, עד ששינדלר נבחרה להגיש את "הצנרת" לצידו של גיא לרר והחליטה לעזוב הכל ולחזור לארץ.

 

שינדלר חזרה עם הילדים לישראל והקשר נוהל בשלט רחוק, על אף הקושי הרב, אך זה היה ברור לגמרי שבמקרה והכוכבת תרגיש שיש איום על המצב המשפחתי היא תחזור לניו יורק. כאמור, משפחה ואהבה לפני הכל. עובדת בונוס: משפחת שינדלר-אגמון גרה כיום בתל אביב ובשבוע שעבר הצטרף תינוק חדש למשפחה.

 

מטיילים בתל אביב. שי-לי שינדלר וליעד אגמון (צילום: מוטי לבטון)
מטיילים בתל אביב. שי-לי שינדלר וליעד אגמון

פיק,טרנטינו והקרבה דו צדדית

עושים את תל אביב. דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו  (צילום: אמיר מאירי)
עושים את תל אביב. דניאלה פיק וקוונטין טרנטינו צילום: אמיר מאירי

 

בשנת 2009, כשהבמאי קוונטין טרנטינו הגיע לישראל לקדם את סרטו "ממזרים חסרי כבוד", התמזל מזלו והוא פגש את הכוכבת הישראלית דניאלה פיק. שבועיים אחרי הם כבר נצפו יחד על השטיח האדום בלוס אנג׳לס, כשהם מחזיקים ידיים ונותנים אישור לרומן הטרנס-אטלנטי שהצליח לשגע את המדינה. אז נכון, היו כמה פרידות באמצע אבל עזבו את זה, זה חדשות ישנות ולא רלוונטיות.

 

כידוע, חייו ועבודתו של טרנטינו נמצאים בארה"ב ולכן עברה פיק להתגורר איתו בלוס אנג'לס. השניים מיסדו את הקשר והתחתנו בביתם שמעבר לים. למעשה ההקרבה פה היא לא רק שלה, אלא גם שלו, כאשר הוא מלווה אותה בביקורים התכופים שלה בישראל בין פרמיירה הוליוודית לבין צילומים של סרט. השניים אפילו קנו בית גדול בצפון תל אביב והם משתדלים לחלק את חייהם בין שני הבתים - דניאלה מתלווה אליו לשטיחים האדומים והוא מגיע איתה לביקורים משפחתיים.

 

בקרוב פיק תלד בפעם הראשונה והשניים יהפכו להורים טריים. בראיון לשער פנאי פלוס סיפרה פיק: "הגעתי להוליווד בעקבות הזוגיות שלי ולא כמו רוב האנשים שנוסעים לשם בשביל הקריירה, אז לא ניסיתי מייד להשתלב בתעשייה המקומית, יותר היה חשוב לי הבית וההסתגלות למקום חדש".

 

צילום: אורי דוידוביץ' | עריכה: רז רפאל

צילום: אורי דוידוביץ' | עריכה: רז רפאל

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

נהנית מההקרבה (צילום: Gettyimages)
נהנית מההקרבהצילום: Gettyimages
 

 

הריי את מגויירת לי: מעבר לבני הזוג שעלו על מטוס והעתיקו את החיים שלהם למקום אחר לטובת האהבה, יש את מי שהחליטו להקריב ולהמיר את דתם, בתהליך גיור ארוך ולא פשוט והכל כדי לקיים חתונה יהודית כשרה, כדת וכדין.

 

נסרין קדרי

צדיקה. נסרין קדרי (צילום: ענת מוסברג)
צדיקה. נסרין קדריצילום: ענת מוסברג

 

הזמרת נסרין קדרי התחילה להופיע כבר בגיל 17 אבל בשנת 2012 הייתה הפריצה האמיתית שלה, כאשר זכתה במקום הראשון בתכנית "אייל גולן קורא לך". קדרי נולדה למשפחה ערבית מוסלמית וגדלה בחיפה. במהלך השנים היא התאהבה בבחור יהודי, אביעזר בן מוחה, איתו יצאה כמעט 13 שנים, שבמהלכן החלה תהליך גיור. הזוגיות ידעה עליות ומורדות, בין היתר בשל מוצאם של השניים, התנגדות המשפחות והתגובות שקיבלו מהסביבה. בסופו של דבר, שניים נפרדו לאחר שהיו מאורסים במשך תקופה. למרות שהחלה את תהליך הגיור עוד במהלך הקשר, קדרי המשיכה אותו וסיימה לאחר הפרידה, אז גם חשפה שם חדש: ברכה.

 

ההתחזקות. נסרין קדרי והרב דרעי
ההתחזקות. נסרין קדרי והרב דרעי

 

יאנה יוסף

חופה וקידושין. יאנה יוסף וציון ברוך (צילום: ענת מוסברג)
חופה וקידושין. יאנה יוסף וציון ברוךצילום: ענת מוסברג

בוגרת "האח הגדול", יאנה יוסף, עלתה לישראל מטג'יקיסטן. היא בת לאם חצי מוסלמית וחצי נוצריה ולאב יהודי. מי שהיה בן זוגה ולימים בעלה, השחקן ציון ברוך, מגיע ממשפחה בעלת חיבור עמוק למסורת, על כן החליטו השניים להתחתן כדת משה וישראל.

 

כדי להכנס יחד תחת חופה כזאת, יוסף הייתה צריכה לעבור תהליך גיור, שגם מאוד רצתה בו ולכן החלה ללמוד את יסודות הדת היהודית. אחרי תהליך ארוך שכלל לימודים, מעבר לבגדים חסודים ושמירת מצוות, הוחלט ברבנות לאשר באופן עקרוני את גיורה של יאנה יוסף, על אף קשיים בקבלת מסמכים. היא הוזמנה לטבילה במקווה וקיבלה את ההכשר הסופי. תהליך זה איפשר לה ולברוך להתחתן וכיום הם מצפים לילד השלישי שלהם. בהחלט היה שווה את זה!

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

מצפה לילד שלישי (צילום מסך)
מצפה לילד שלישיצילום מסך

 

לי לוי

"בת ישראל, יופייך נמדד בצניעותך!" לי לוי (צילום: ענת מוסברג)
"בת ישראל, יופייך נמדד בצניעותך!" לי לויצילום: ענת מוסברג

 

הדוגמנית לי לוי, מי שמוכרת בעיקר כאקסית של יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה (וגם של יהודה לוי), החלה לאחרונה לצאת עם איש העסקים איתן נישולס. השניים גרים בישראל אבל מאחר ויש לו בית ועסקים גם בסידני, הם חיים בימים אלה על קו ישראל-אוסטרליה, שזו כבר הקרבה מצדה לטובת מערכת היחסים הזו.

 

לוי, שנולדה לאב יהודי ואמא נוצריה, כבר דיברה בעבר על הרצון שלה להתגייר, להיות חלק מהדת היהודית ולהרגיש מחוברת יותר לארץ ישראל. כעת ככל שהקשר שלה ושל נישולס מתקדם, הנושא הזה קורם עור וגידים וכבר בחודשים הקרובים תתחיל לוי בתהליך שיאפשר לה חתונה יהודית כשרה.

 

בשמלה חסודה (צילום: ענת מוסברג)
בשמלה חסודהצילום: ענת מוסברג


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018