נחשפו פרטים מהמסמכים המשפטיים של הארי ומייגן

עורכי הדין של מייגן מרקל הגישו מסמכים לבית המשפט, בהם הכחישו את ההאשמות המופנות לדוכסית בעניין שיפוץ האחוזה והתייחסו למכתב שכתבה מייגן לאביה

"אוף, שיניחו לי". מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
"אוף, שיניחו לי". מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

בחודש אוקטובר האחרון החליטו הנסיך הארי ומייגן מרקל לתבוע מספר אתרי תקשורת בריטים בטענה כי הם "מאזינים" לשיחות אישיות של הדוכסים וכמו כן מסלפים מידע ומכפישים את שמה של הדוכסית מסאסקס.

 

במגזין People פורסם כי מוקדם יותר השבוע נחשפו מסמכים שהגישו עורכי הדין של הדוכסים לבית המשפט ובהם ניסיון נוסף להפריך "שמועות זדוניות" אשר ראו אור בעיתונים ובאתרים. תחילה התייחסו המסמכים לשיפוץ ביתם החדש של הדוכסים בפרוגמור קוטג' באחוזת וינדזור.

 

בחודש אפריל האחרון דיווחו אתרים מעבר לים כי הארי ומייגן עברו לביתם החדש אחרי שסיימו את סשן השיפוצים שעל פי הפרסומים הסתכם בסכום של 3 מיליון פאונד. האתרים דיווחו כי הדוכסים השקיעו בין היתר באמבט נחושת בעלות 6,500 דולר וכמו כן ביחידת soundproofing הכוללת חלונות מזוגגים שמטרתם למנוע את רעש המטוסים מנמל התעופה הית'רו, שעוברים כל 30 דק' בקרבת האחוזה, בעלות של 650 אלף דולר. במסמכים שהגישו עורכי הדין של הדוכסים נכתב כי הבית אינו כולל אמבט מנחושת, יחידת איטום, סטודיו ליוגה או מגרש טניס.

 

כמו כן, על פי המסמכים המשפטיים נחשף כי בניגוד לפרסומים באתרים מעבר לים, באחוזה של הדוכסים אין יחידת אירוח לאמה של מרקל, הגברת דוריה רגלנד.

 

"יחידת אירוח? מה פתאום". הארי, מייגן ודוריה רגלנד (צילום: Gettyimages)
"יחידת אירוח? מה פתאום". הארי, מייגן ודוריה רגלנדצילום: Gettyimages

 

עוד פורסם כי עורכי הדין של הדוכסית מתלבטים האם לפרסם את המכתב שכתבה מרקל לאביה, תומס מרקל, במלואו, זאת לאחר כי הם טוענים שהעיתון, Mail Online, פרסם רק חלקים נבחרים מהמכתב. לטענתם, החלקים שהושמטו ממחישים את הטיפול המסור של מרקל באביה וכמו כן את החשש והדאגה מכך שהצהובונים מנצלים את אביה. "המכתב המלא לא התאים לסיפור של מייגן בעיני העיתונים".

 

בנוסף, עורכי הדין של מייגן מתנגדים בכל תוקף לטענה כי אביה של מרקל התקשר אליה והודיע כי הוא אינו יכול להשתתף בחתונה מאחר שלקה בליבו וכי הדוכסית לא התעניינה בשלומו. "העמדה האמיתית היא שלמייגן יש היסטוריה ארוכה של דאגה לאביה וכמו כן ניסיונות מרובים למצוא פתרונות וסיוע לכל בעיותיו הרפואיות. מייגן פנתה לאביה לפני החתונה כדי להגן עליו ולהבטיח את הגעתו לחתונה". יש לנו הרגשה שהולך להיות מעניין.

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

  

מי דובר אמר? מייגן מרקל ואביה, תומס מרקל (צילום: Mega, Gettyimages)
מי דובר אמר? מייגן מרקל ואביה, תומס מרקלצילום: Mega, Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018