רכילות+

שימי תבורי מגיב לבן אל: "הוא צריך לבוא ולנשק לי את הרגליים"

אחרי המכתבים הכועסים שהחליפו שימי ובן אל תבורי, האב מגיב: "יהודית מעמידה לי אולטימטום קשה. היא רוצה שאוריד מהאגו שלי, שאהיה בוגר ואלך אליו". יהודית באומן: "האגו שלהם זה מה שמשחק פה"

"אני אבא שלו או הוא אבא שלי?". שימי ובן אל תבורי (צילום: אמיר מאירי, מוטי לבטון )
"אני אבא שלו או הוא אבא שלי?". שימי ובן אל תבוריצילום: אמיר מאירי, מוטי לבטון

 

מערכת היחסים הסבוכה של שימי תבורי וילדיו לא חדשה לנו, אך כל פעם שתשומת הלב שלנו נודדת למקום אחר, מישהו מבני המשפחה טורח להזכיר אותה קבל עם ועדה. אמש (ד') כתב תבורי לבנו בן אל מכתב חריף שהופץ ברשת, בו האשים אותו (שוב) שהוא מנסה להפריד בינו ובין אשתו, יהודית באומן. בן אל לא נשאר חייב ופרסם סטורי בו הוא נוזף באביו על כך שהוא מכבס את הכביסה המלוכלכת שלהם בחוץ, אך גם כותב שהוא אוהב אותו ומעוניין להיפגש איתו.

 

הבוקר (ה') שוחחנו עם שימי ויהודית, וביקשנו את תגובתם. כך אמר לנו שימי: "הוא אמנם הילד שלי, אבל הוא כבר ילד גדול, בן 30. לא סתם כתוב בעשרת הדיברות 'כבד את אביך ואת אמך', הוא צריך לבוא, להוריד את הראש ולנשק לי את הרגליים. אני אבא שלו או הוא אבא שלי? אני רק רוצה שכולם יבואו אלי הביתה וישימו את מה שהיה מאחורה ושנמשיך הלאה. יהודית לא עשתה להם כלום, כולם אוהבים אותה, היא אישה טהורה".

 

באומן הוסיפה והגיבה על דבריו של בן אל :"אהבה לא מראים בדיבור אלא במעשים. אני לוקחת על עצמי אחריות לצאת מהבית אם הוא בא, בכלל לא להיות באיזור. האגו שלהם זה מה שמשחק פה. אני חושבת שבסופו של דבר, אחד מהם יצטרך לתת יד כדי שהשני לא יסבול, הם צריכים להפסיק עם זה. אנחנו גרים 5 דקות הליכה מהם. אמרתי לו אלף פעמים 'תלך, תלך' ואז הוא מתנפל עליי, 'את לא תחנכי אותי, אחרי כל מה שנתתי כל חיי לבן שלי, נתתי מעצמי, כיוונתי אותו, לימדתי אותו את הצעד הראשון, למה הוא לא איתי בצעדים האחרונים כשאני מתבגר'. זה נורא! אני כל כך רוצה שהוא ישחק עם הנכדים".

 

תבורי מוסיף על ניסיונות הפיוס של אשתו: "יהודית מעמידה לי אולטימטום קשה. היא רוצה שאוריד מהאגו שלי, שאהיה בוגר ואלך אליו. היא אף פעם לא כעסה ככה".

 

"היא רוצה שאוריד מהאגו שלי" (צילום: ענת מוסברג)
"היא רוצה שאוריד מהאגו שלי"צילום: ענת מוסברג

 

כאמור, הסיפור החל אמש עם מכתב פומבי וכועס שכתב שימי לבנו, שלא נשאר אדיש והעלה תגובה בסטורי: "אבא יקר שלי, לאהוב אותך תמיד אוהב. לכבד? תמיד אכבד. מעולם לא אמרתי עליך משהו רע ולעולם לא אגיד. בכל זאת אני קיים בזכותך וכמובן בזכות אמא. הבולשיט והאוכל שאתה נותן לתקשורת על חשבון שם המשפחה שלנו, פשוט לא לעניין. כששואלים אותי עליך אני תמיד אומר שאני אוהב אותך ומכבד אותך ולא אגיד מילה רעה עליך, וחבל שאתה עושה הפוך על הילדים שלך." 

 

 

עוד הוסיף תבורי התייחסות לבת זוגו לשעבר ואם בנו, אורטל עמר, וכתב: "לעומתך, שום אישה אבל שום אישה, לא משנה מי, תרחיק אותי מהילד שלי. הילד שלי זה הדם שלי, זה יצור חי שהבאתי עם אישה מדהימה שהיא גם אמא מדהימה. אז אין צורך ללכלך גם עליה. היא תמיד הייתה בצד שלך והיצור הקטן הזה צריך גם בעתיד גב של אבא ואמא, וכמובן שהייתי מצפה ממך להבין שגם אני צריך אבא ואמא. אמא כאן. איפה אבא?" .

 

"לעומתך, שום אישה לא תרחיק אותי מהילד שלי". הסטורי של בן אל (צילום מסך)
"לעומתך, שום אישה לא תרחיק אותי מהילד שלי". הסטורי של בן אלצילום מסך

 

למרות המתח המשפחתי, תבורי סיים בכמה מילים מרגשות וקרא לאביו לפיוס: "תו היה שמח להכיר אותך, ובלי שום קשר תמיד משמיע לו שירים שלך ואומר לו שיש לו סבא מדהים. אני עדיין אשמח שניפגש אני ואתה לבד כמו אבא ובן, בלי מתווכים. ושוב אבא, אין לך מושג כמה אני אוהב אותך וכמה אני מתגעגע אליך".

 

המשך מן הסתם, עוד יבוא.


רגע אחרי הלידה (צילום מסך)
רגע אחרי הלידהצילום מסך

בימים יפים יותר כזוג (צילום: אמיר מאירי)
בימים יפים יותר כזוגצילום: אמיר מאירי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018