טום ברדבי: "ניסיתי ללמד את מייגן על הקשר בין הבריטים למלוכה"

העיתונאי הבריטי התארח בפודקאסט של ה-BBC וסיפר על הנסיונות ללמד את מייגן על הקשר המיוחד בין הבריטים למלוכה. "אני זוכר שאמרתי לעצמי 'שיהיה לנו בהצלחה איתה'"

השקיע מאמץ בלמידה. מייגן מרקל וטום ברדבי (צילום: Gettyimages)
השקיע מאמץ בלמידה. מייגן מרקל וטום ברדביצילום: Gettyimages

 

בחודש אוקטובר האחרון התראיינו הנסיך הארי ומייגן מרקל ל-Itv, במסגרת סרט תיעודי על חייהם, כזה שעורר שלל דרמות בארמון בקינגהאם, לאחר שהשניים דיברו בגלוי על הקשיים שהם עוברים. האדון טום ברדבי, עיתונאי בריטי ומי שאחראי על יצירת הפאר "הארי ומייגן: המסע לאפריקה" (HOT8), התארח בפודקאסט של BBC, וניצל את המיקרופון כדי לחשוף פרטים מעניינים על משפחת המלוכה, ועל מייגן מרקל בפרט.

 

"לפעמים אתה מוצא את עצמך כשאתה מנסה להסביר לאנשים שהם לא מפה (בריטניה) על מערכת היחסים בינינו לבין משפחת המלוכה", אמר ברדבי, והוסיף: "אני זוכר שניסיתי להסביר למייגן, זה היה באחת הפעמים הראשונות שפגשתי אותה, ואני זוכר שאמרתי לעצמי 'אוקיי, שיהיה לנו בהצלחה עם זה'".

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

"אתה מנסה להסביר את הקשר הזה עם המלוכה לכל כך הרבה אנשים, ההשקפה שלנו, ההתנהלות בארצנו, כל כך הרבה דברים קשורים ונוגעים באותם אנשים שיוצאים ונעמדים על המרפסת", הוסיף ברדבי, ואמר: "בכל אירוע גדול שיש לנו, בין אם זה חגיגות היובל או יום העצמאות, הם שם, על המרפסת, עם כולנו".

 

המרפסת המבוקשת בלונדון (AP)
המרפסת המבוקשת בלונדוןAP

 

גילוי נאות: ברדבי הוא חבר טוב של הנסיך וויליאם ואף היה בין המוזמנים לחתונה המלכותית של וויליאם וקייט מידלטון, מה שלטענתו קצת מקשה על הניווט בין החברות לעיתונות. "זה קשה. מצד אחד יש בזה משהו חיובי בכך שאתה קרוב, מנסה להשפיע ולעודד אנשים לדבר בצורה אחרת. אבל מצד שני אתה מודע למצב הלא שגרתי שבני המלוכה נמצאים בו ואתה לא רוצה לאכזב אותם", אמר העיתונאי, וסיכם בכך ש"זה בהחלט מסובך ואני לא מתכוון לשקר".

 

ברדבי ואשתו בחתונה של וויליאם וקייט (צילום: Gettyimages)
ברדבי ואשתו בחתונה של וויליאם וקייטצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018