ריחו"ל

מטימברלייק ועד טראמפ: הסלבס שהכי סובלים יחד בבידוד

ההסגר כבר מיצה את עצמו, אבל היה יכול להיות גרוע יותר, למשל אם הייתם מהסלבס שהדבר האחרון שהם רוצים לעשות זה להיות יחד. בגידה, ריבים וסטירה מצלצלת הם רק חלק מהמשקעים שעומדים בפני המפורסמים. חושבים שלכם קשה? תחשבו שוב

אולי צריכים לתפוס קצת מרחק זו מזה (צילום: Getty Images)
אולי צריכים לתפוס קצת מרחק זו מזהצילום: Getty Images
 

הסגר שנכפה עלינו באדיבות הקורונה מיצה את עצמו מזמן, ואחרי שטיפסנו על הקירות, אכלנו את כל המקרר והצלחנו לריב עם כל מי שבאזור, החלטנו לנסות בכל זאת להסתכל על חצי הכוס המלאה - יש אנשים שיותר מבואסים להיות בבידוד מאיתנו.

 

סגורים יחד אחרי בגידה פומבית: ג'סטין טימברלייק וג'סיקה בייל

מקווים שיש להם מטפל זוגי מוצלח. ג'סטין טימברלייק וג'סיקה בייל (צילום: Gettyimages)
מקווים שיש להם מטפל זוגי מוצלח. ג'סטין טימברלייק וג'סיקה ביילצילום: Gettyimages

 

הנה זוג שיש לנו הרגשה שגם בימים אלו עובר ייעוץ זוגי לפחות פעמיים בשבוע (ותודה לממציא הזום), ולא נתפלא אם זה קורה בזמן שכל אחד מהם בחדר נפרד.

 

ג'סטין טימברלייק וג'סיקה בייל נחשבו לזוג הוליוודי מושלם עד הרגע שבו טימברלייק פישל – ותועד בזמן מעשה. בסוף נובמבר 2019, הכוכב נראה מתלטף ומפלרטט עם אישה אחרת, השחקנית אלישה ויינרייט, כשהוא לא עונד את טבעת הנישואים שלו. השניים שהו בניו אורלינס לצורך צילומי סרט, יצאו להתרענן בערב יחד עם שאר הצוות, ומפה לשם שכחו כנראה, במיוחד טימברלייק, שכל העיניים – ומצלמות הפפראצי – עליהם.

 

הכותרות זעקו "בגידה", מדורי הרכילות חגגו, ושבועיים לאחר מכן, ללא ספק בעקבות בקרת נזקים וסיעור מוחין עם היח"צ שלו, טימברלייק התנצל: "לפני מספר שבועות הפגנתי טעות בשיקול הדעת, אבל אני רוצה להבהיר - שום דבר לא קרה ביני ובין הכוכבת שלצידי. שתיתי יותר מדי ואני מתחרט על התנהגותי. הייתי צריך לדעת טוב יותר... אני מתמקד עכשיו בלהיות האבא והבעל הכי טוב שאני יכול להיות".

 

ומה קרה מאז? לפחות כלפי חוץ השניים מציגים חזות אחידה ומאושרת: בייל, שנצפתה לאחר המקרה ללא טבעת הנישואים שלה, החזירה אותה לאצבעה מאוחר יותר, השניים צולמו יחד מטיילים ומחוייכים וטימברלייק אף הקדיש לה פוסט ביום הולדתה לאחרונה, וכתב שהיא אהבת חייו. אבל מה הסיכוי שבפרק הזמן הקצר הזה השניים הצליחו ליישר את ההדורים? קלוש מאוד.

 

לא רוצה אפילו לגעת בו: דונלד ומלניה טראמפ

מרגישים את הרומנטיקה. מלניה ודונלד טראמפ (צילום: Getty Images)
מרגישים את הרומנטיקה. מלניה ודונלד טראמפצילום: Getty Images

הנה זוג שמעולם לא חשדנו בהם בעודף חיבה אחד כלפי השנייה. כבר מתחילת תקופת הנשיאות של דונלד טראמפ ב-2016, מלניה נראתה לא פעם זועפת לכיוונו, מסרבת להחזיק בידו, ובגדול נראית כאילו הדבר האחרון שמתחשק לה הוא להיות ליד בעלה.

 

גם כשהשניים כבר נוגעים אחד בשנייה או מחליפים נשיקה קטנה, זה בדרך נראה כאילו הם לא ממש בעל ואישה, אלא יותר בני משפחה רחוקים שנקלעו לאותו אירוע משפחתי ונאלצים להעמיד פנים שהם סובלים זה את זו. ואתם יודעים איך האירועים האלה תמיד נגמרים – בהרבה צעקות ובכי. ניתן לכם לחשוב מי הצועק ומי הבוכה במערכת היחסים הזו.

 

יש לנו הרגשה שגם בבית הם מאמצים בחום שמירה על מרחק של לפחות 2 מטר זה מזו, ובמקום ענקי כמו הבית הלבן, סביר להניח שזו לא ממש בעיה עבורם. 

 

גרים יחד לראשונה מזה שנתיים: המלכה אליזבת והנסיך פיליפ

"ברור לך שאתה ישן על הספה". הנסיך פיליפ והמלכה אליזבת (צילום: Gettyimages)
"ברור לך שאתה ישן על הספה". הנסיך פיליפ והמלכה אליזבתצילום: Gettyimages

לקורונה אמנם יצאה תדמית שלילית, ולא פלא, אבל הייתכן שעמוק בפנים היא בעצם רומנטית ומקרבת לבבות? רק תסתכלו על המלכה אליזבת (93) ובעלה, הנסיך פיליפ (98), שבזכות החשש מהמחלה נאלצו לבצע משהו שלא חשבו שייאלצו לעשות – לחזור לגור יחד.

 

בני הזוג המלכותיים, שחגגו בנובמבר האחרון 72 שנות נישואים, הלכו כל אחד לדרכו לפני כשנתיים, לאחר שהנסיך החליט לוותר על זכויותיו כדוכס ונסיך. בעקבות הצעד, אליזבת נשארה לגור בארמון בקינגהאם בעוד בעלה עבר לאחוזת סאנדרינגהאם שבנורפולק. מי שהכיר את הזוג לא הופתע – השניים מעולם לא חלקו יחד חדר, אלא התגוררו בחדרים נפרדים עם דלת באמצע, כשלכל אחד יש את המקלחת והשירותים שלו. כן, הכי זוג בסיטקום אמריקאי משנות ה-50.

 

כאמור, הקורונה אילצה את הזוג הנשוי הזה לחזור לגור יחד, בניסיון לשמור על בריאותם, כשהפעם הם עושים זאת במקום נייטרלי – טירת ווינדזור. רק תארו לעצמכם את ההרגשה לחזור לגור עם שותף אחרי שגרתם לבד כבר כמה שנים טובות (לא שטירת ווינדזור היא דירת שותפים טיפוסית של 2 חדרים עם מרפסת ללא סלון, אבל בכל זאת). ומי יודע, אולי בימים אלו ממש פיליפ ואליזבת מתוודעים אחד לשנייה מחדש, ולאחר שכל המצב ייגמר יבינו שהם לא רוצים להיפרד יותר לעולמים. כן, אם כבר סיטקום אמריקאי, אז עד הסוף.

 

 

רומן עם אישה אחרת: דניס ריצ'ארדס ואהרון פייפרס

"מה קרה לחברה הטובה הזאת שלך, ברנדי? הרבה זמן לא שמענו ממנה". דניס ריצ'ארדס ואהרון פייפרס (צילום: Getty Images)
"מה קרה לחברה הטובה הזאת שלך, ברנדי? הרבה זמן לא שמענו ממנה". דניס ריצ'ארדס ואהרון פייפרסצילום: Getty Images

זה אף פעם לא נעים כשיש שמועות על בגידה במערכת יחסים, אבל העניינים הופכים למביכים עוד יותר כשמתברר שהצד הבוגד עשה זאת עם מישהו או מישהי מאותו המין. זה מה שקרה לדניס ריצ'ארדס (49), שהואשמה שבגדה בבעלה, אהרון פייפרס (47), יחד עם ברנדי גלאנביל (47), שכיכבה לצידה בתוכנית הריאליטי "עקרות הבית האמיתיות של בוורלי הילס".

 

לפי השמועות, ריצ'ארדס טענה בפני גלאנביל שהיא ובעלה מנהלים מערכת יחסים פתוחה, אך מאוחר יותר גלאנביל גילתה שלא כך המקרה וכי ריצ'ארדס שיקרה לה. ריצ'ארדס לעומת זאת, הכחישה שניהלה אי פעם רומן עם גלאנביל. מישהו בהפקה כנראה שכח למסור להן שכשהמצלמות כבויות, אין צורך לעורר דרמות מוגזמות.

 

מצב היחסים בין ריצ'ארדס ופייפרס כעת לא ברור, כך שרק נותר לשער מה דעתו על כך שאשתו ניהלה (לכאורה) רומן עם אישה אחרת. היי, יש גברים שזה דווקא עושה להם את זה.

 

 

לא מפסיקים לריב: קריסטן בל ודקס שפרד

שומרים על בידוד חברתי אחד מהשנייה. קריסטן בל ודקס שפרד (צילום: Getty Images)
שומרים על בידוד חברתי אחד מהשנייה. קריסטן בל ודקס שפרדצילום: Getty Images
ונקנח בזוג שאין צורך בספקולציות לגביו, הם מטריפים אחד את השנייה וזו עובדה - הם הודו בכך בעצמם. קריסטן בל ובעלה, דקס שפרד, עשו לייב אינסטגרם עם העיתונאית קייטי קוריק, וכשנשאלו מה שלומם, ענה שפרד: "אנחנו מסתדרים היטב עם הילדים ועם מבוגרים שאנחנו חברים שלהם. אבל זו תקופה מלחיצה עבור אבא ואמא". "אנחנו כל הזמן מתנפלים זה על זו", הוסיפה בל.

 

שפרד אף הודה שהישיבה הקרובה שלהם עבור הריאיון היא הקירבה הגדולה ביותר ביניהם מזה כמה ימים ועקץ בהומור את אשתו: "למתוקה של אמריקה יש כמה תכונות רעות, רק שתדעו". סביר להניח שהתוספת הלא נחוצה הזו לא עזרה לפייס ולהשכין שלום בין השניים, הנשואים 7 שנים והורים לשתי בנות. קורונה, אנו מפצירים בך, חלפי מהעולם בהקדם - ולו רק כדי להציל את הנישואים שלהם!

 

 

 

משפחה לא בוחרים: בריטני ספירס ואביה, ג'יימי ספירס

בימים רגועים יותר. בריטני ספירס ואביה ג'יימי (צילום: אינסטגרם)
בימים רגועים יותר. בריטני ספירס ואביה ג'יימיצילום: אינסטגרם

לא משעמם שם, אצל משפחת ספירס, ובטח לא קל. השנה החולפת הייתה עמוסת שמועות קשות על בריטני ואביה ג'יימי, אשר עד לאחרונה שימש בתור האפוטרופוס שלה, ונטען כי אישפז אותה בכפייה במוסד לבריאות הנפש ומנצל ומעביד אותה בפרך עבור כספה. השמועות קיבלו חיזוק כאשר הכוכבת תבעה אותו בניסיון להשתחרר מהמשמורת תחתיו (שניתנה לו ב-2008, לאחר ההתמוטטות הנפשית שעברה), תביעה שעדיין לא הוכרעה.

 

העניינים הסלימו לאחר שג'יימי היכה את בנה, שון בן ה-13, בזמן שהנער ביקר בביתו. פרטי התקרית האלימה לא ברורים, אך מה שלא היה שם – הספיק עבור אבי ילדיה של ספירס, קווין פדרליין, להוציא נגד ג'יימי צו הרחקה. בנוסף, בעקבות המקרה שונו תנאי המשמורת המשותפת שיש לבריטני ופדרליין על הילדים - וכעת הם נמצאים בחזקת אביהם ב-90 אחוז מהזמן. מקורבים לכוכבת מספרים שהיא לא נמצאת כעת בקשר עם אביה (ולפי כל הדרמה והשמועות – לא פלא), כך שאין ספק שהעובדה שהם מחוייבים לשמור מרחק אחד מהשנייה רק תפעל לטובתה.

 

חייבת הפסקה מהאחיות שלה: קורטני קרדשיאן

בנות, תירגעו! יש מספיק נייר טואלט לכולן. קים וקורטני קרדשיאן (צילום מסך)
בנות, תירגעו! יש מספיק נייר טואלט לכולן. קים וקורטני קרדשיאןצילום מסך

כשאת הולכת מכות עם אחותך, יתכן וזה סימן שאתן צריכות פסק זמן אחת מהשנייה. בטח אם שתיכן כבר בסביבות גיל ה-40 שלכן.

 

בתחילת העונה הנוכחית של "משפחת קרדשיאן", קורטני וקים שברו שיאי טראש, כשוויכוח על מוסר העבודה של קורטני (הלקוי או שממש לא, תלוי את מי שואלים) הוביל את השתיים לעימות אלים, שכלל אגרופים, סטירות ושריטות. קורטני הודיעה בעקבות התקרית שתצמצם את השתתפותה בתוכנית, ולנו לא נותר אלא להסכים עם המהלך - אחרי כל כך הרבה שנים של קירבה (לא בהכרח בריאה) בין האחיות, שתועדה לעיני המצלמות, אולי לתפוס מרחק זו מזו הוא לא רעיון כל כך רע. שכל אחד תלך לחדר שלה (או לאחוזה שלה) ומיד!

 

חייבת הפסקה מהעולם: מייגן מרקל וכולם פרט להארי

נשמה, אולי הגיע הזמן להנמיך מעט פרופיל. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
נשמה, אולי הגיע הזמן להנמיך מעט פרופיל. מייגן מרקלצילום: Gettyimages

שלא תבינו אותנו לא נכון, אנחנו הכי בעד מייגן מרקל  (רוב הזמן), אבל לרוע מזלה, נראה שלא משנה מה תעשה, העולם יהיה נגדה. כאן כותרת משמיצה, שם עוד שמועה זדונית. אין ספק שלא מעט מזה גרם להחלטה שלה ושל בעלה, הנסיך הארי, לחצות אוקיינוס ליבשת מרוחקת עד כמה שאפשר מזו של בית המלוכה. זה לא ממש עצר את הכתבות הלא מחמיאות, אבל סביר להניח שהבידוד ייאלץ אותה לשמור על פרופיל נמוך, מה שיוריד משמעותית את התעניינות הציבור והתקשורת בה ובבעלה. מה שהיא תעשה עם זה לאחר מכן – כבר בידיה.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018