ריחו"ל

טורי ספלינג דרשה כסף על צ'אט – והמעריצים זועמים

כוכבת "בוורלי הילס 90210" הציעה למעריציה לקיים איתה שיחות וידאו אישיות, תמורת סכום של 95 דולר לשיחה. הגולשים הגיבו בזעם ובעלה, דין מקדרמונט, נחלץ להגנתה והסביר שהיא ממש צריכה את הכסף

מציעה את שיחת הווידאו היקרה בהיסטוריה. טורי ספלינג (צילום: Getty images)
מציעה את שיחת הווידאו היקרה בהיסטוריה. טורי ספלינגצילום: Getty images

  

יש לכם 95 דולר מיותרים? טורי ספלינג תשמח לקבל אותם מכם, והתמורה – שימו לב, היא שיחת וידאו איתה.

 

בימים כתיקונם מדובר בעניין שלא מעט בדרנים עושים – נפגשים עם מעריצים שמוכנים לשלם לא מעט כסף תמורת פגישה פנים מול פנים עם מושא הערצתם. רק שבימי הבידוד מפגשים כאלו קשה לעשות, כך שכוכבת "בוורלי הילס 90210" עלתה על פיתרון מעניין – להפוך את המפגשים לווירטואליים. ספלינג הציעה לערוך שיחת וידאו אישית עם מעריציה, כאמור תמורת סכום של 95 דולר: "לא יכולה לחכות למפגש המעריצים הווירטואלי הראשון שלי. רק 20 מקומות פנויים!", כתבה הכוכבת באינסטגרם.

 

אם חשבתם שמדובר במחיר מוגזם, בטח עבור שיחה עם טורי ספלינג (בכל זאת, היא לא ברנדה וגם לא קלי), אתם לא לבד. הגולשים לא היססו להבהיר לכוכבת שהמחיר אותו היא דורשת על שיחת טלפון, בטח בימים אלו, הוא לא הגיוני שלא לומר – על גבול החוצפה. "כוכבים הרבה יותר גדולים ממך מופיעים בחינם ותורמים למאבק במחלה" כתב לה אחד הגולשים, ואחרת שאלה: "איך את חיה עם עצמך?". "כן, בזמן מגיפה לכולנו יש את הכסף הזה לביזבוזים" כתב בלעג אחד מעוקביה, ואחד אחר תקף אותה: "אנשים מתים ואת חושבת על דרכים לקחת מאיתנו כסף. מי היית ולמה הפכת להיות?".

מקווים שלא הורדת זום במיוחד, כנראה שלא יהיה בו צורך למרות הכל (צילום: Getty images)
מקווים שלא הורדת זום במיוחד, כנראה שלא יהיה בו צורך למרות הכלצילום: Getty images

 

ספלינג לא נשארה אדישה לכעס, ומחקה מאז את הפוסט בו הציעה את ההצעה הלא מפתה במיוחד. מי שנחלץ להגנתה, היה בעלה, דין מקדרמונט, שפנה אל המשמיצים בסרטון שהעלה לרשתות החברתיות: "היי כולם, אני מוצא את עצמי נחלץ שוב להגנתה של אשתי. אני מאוכזב, בגלל שהיא חוטפת הרבה אש על כך שהיא רוצה לגבות כסף מאנשים עבור מפגשי מעריצים".

 

מקדרמונט טען שאשתו בסך הכל רצתה לספק בידור, הנאה והומור למעריצים שנמצאים כרגע בבידוד, אבל מכיוון שמדובר בטורי ספלינג, אנשים מעוניינים לשנוא אותה ללא סיבה. הוא הוסיף שספלינג גם רוצה וצריכה מן הסתם להתפרנס: "למה זה לא בסדר? מה פסול בלרצות לפרנס את המשפחה שלך בזמן כזה?", שאל.

 

View this post on Instagram

Watch this video. Nuff said. @torispelling

A post shared by Dean McDermott (@imdeanmcdermott) on

 

מקדרמונט הוסיף שמכיוון שתעשיית הבידור מושבתת, לאשתו אין דרך להרוויח כסף כרגע וביקש: "אתם צריכים להפסיק להשמיץ אחרים. היא בסך הכל מנסה להתפרנס. אתם רוצים להשמיץ מישהו? למה לא לעשות את זה לאלו שמרוויחים מיליונים מדברים כאלו?". בשארית דבריו, מקדרמונט המשיך להתעקש שאין פסול במעשיה של אשתו, ושאם היה מדובר בכל כוכב אחר, לאף אחד לא היה איכפת. "תפגינו מעט אהבה וחמלה שם בחוץ. תפסיקו את ההשמצות".

תניחו להם, הם ממש צריכים את הכסף. דין מקדרמונט וספלינג (צילום: Getty images)
תניחו להם, הם ממש צריכים את הכסף. דין מקדרמונט וספלינגצילום: Getty images

 

ספלינג כאמור מחקה מאז את הפוסט המדובר, ולא ברור אם מפגש המעריצים הווירטואלי והמפוקפק אכן יתקיים. יש לציין שרק לפני מספר חודשים ספלינג ערכה סבב מפגשי מעריצים (הפעם פיזיים) לצד חברתה הטובה ומי שכיכבה לצידה ב"בוורלי הילס 90210" ובסדרות נוספות, ג'ני גארת'. השתיים ככל הנראה קיוו שהביקוש למפגשים איתן יהיה גבוה יותר ממה שהיה בפועל, ובעקבות מכירות דלות נאלצו לבטל לא מעט מהתאריכים שתוכננו.

היי, היא צריכה לפרנס אותם איכשהו. ספלינג והמשפחה (צילום: אינסטגרם)
היי, היא צריכה לפרנס אותם איכשהו. ספלינג והמשפחהצילום: אינסטגרם


גם למפגשי מעריצים אמיתיים איתה לא היה הרבה ביקוש (צילום: Getty images)
גם למפגשי מעריצים אמיתיים איתה לא היה הרבה ביקושצילום: Getty images

בפעם הבאה תגייסו את ברנדה (צילום: Gettyimages)
בפעם הבאה תגייסו את ברנדהצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018