עוד מכה: בקשתם של הארי ומייגן לסימן מסחרי חדש נדחתה

אחרי שהמלכה אליזבת אסרה עליהם להשתמש במותג "סאסקס רויאל" כדי לקדם את עצמם כלכלית, הארי ומייגן נאלצים להתמודד עם משבר חדש: משרד רישום הפטנטים והסימנים המסחריים דחה את בקשתם למותג החדש. הסיבה: הדוכסים לא שילמו עמלות

אכלו אותה, שוב. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
אכלו אותה, שוב. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

אומרים שצרות באות בשלשות, אבל כנראה שכשאתם דוכסים - זה מגיע בשישיות: ימים ספורים לאחר שחברתה הטובה ביותר של מייגן מרקל הואשמה בגזענות, מכה חדשה נחתה על הדוכסית ובעלה, הנסיך הארי, הפעם בעניין המסחרי. באתר "דיילי מייל" פורסם כי בקשתם של הדוכסים מסאסקס לסימן מסחרי עבור העמותה החדשה שהקימו, Archewell, נפסלה. הסיבה לסירוב, לפי האתר "הסאן": הדוכסים לא חתמו על המסמכים הדרושים וגרוע מזה - לא שילמו את העמלות.

 

על פי הדיווחים, הניירת שהוגשה למשרד רישום הפטנטים והסימנים המסחריים שהדוכסים בחרו היו "מעורפלים מדי". עורכי הדין של הדוכסים, שהגישו עבורם את המסמכים, קיבלו תשובה שלילית תחת הטענה כי "קיימים אי סדרים בבקשתם". הבוחן שהתבקש לבדוק את בקשת העמותה שלח מספר שינויים לעורכת הדין של הדוכסים, מרג'ורי וויטר נורמן. "הנוסח שסיפק אתר האינטרנט כולל תוכן הנוגע לפילנתרופיה, מתן כספים, התנדבות וקריירה. התוכן בלתי מורחב ויש להבהיר ולציין את אופי הפעולה במדויק", כך נמסר מטעם הבוחן.

 

בעקבות ההודעה שנמסרה לדוכסים הוחלט כי הסימן המסחרי שלהן יישמר אך לא יהיה פעיל עד להשלמת התיקונים בנדרשים. כמו כן דווח כי הזוג המלכותי ייאלץ לשלם עמלות נוספות עבור הניירת.

"מאמי, אמרתי לך לשלם בזמן!" (Getty images)
"מאמי, אמרתי לך לשלם בזמן!"Getty images

 

לטובת מי שפספס (ואין לנו מושג איך זה אפשרי) נזכיר כי בחודש ינואר האחרון הדוכסים מסאסקס הודיעו על כוונתם לפרוש מהמלוכה ולצאת לחיים עצמאיים כלכלית. בזמן שהארי ומייגן קיוו לשמור על מותר "רויאל סאסקס" ודאגו להנפיק מגוון מוצרים תחת הלוגו המפורסם, למלכה אליזבת היו תוכניות שונות עבורם והיא החליטה לאסור עליהם את השימוש במותג, מה שאילץ את הדוכסים להתחיל הכל מחדש - כולל את חשבון האינסטגרם שלהם, שעומד על 11 מיליון עוקבים.

מחשבים מסלול מחדש (קרדיט: Gettyimages)
מחשבים מסלול מחדשקרדיט: Gettyimages

אולי תפרגנו לנו עם תמונות חדשות? (צילום: רויטרס)
אולי תפרגנו לנו עם תמונות חדשות?צילום: רויטרס

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018