ריחו"ל

אנג'לינה חושפת את הסיבה לפרידה מבראד פיט

בריאיון חדש ל"ווג הודו" מספרת הכוכבת שהסיבה בגללה עזבה את בראד פיט הייתה כי חששה לשלום ילדיה: "אני ממשיכה להתרכז בהחלמה שלהם", סיפרה ועקצה את האקס: "היו כאלה שניצלו לרעה את השתיקה שלי"

עזבה כדי לתת סביבה בריאה לילדיה. אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט (צילום: רויטרס)
עזבה כדי לתת סביבה בריאה לילדיה. אנג'לינה ג'ולי ובראד פיטצילום: רויטרס

 

אנג'לינה ג'ולי עזבה את בראד פיט כיוון שחששה לשלום ילדיהם בסביבתו - כך היא חושפת בריאיון חדש. ארבע שנים חלפו מאז תמה לה הזוגיות המפורסמת בעולם ובני הזוג לשעבר מקפידים לטפטף מדי פעם לכלוכים אחד על השנייה, בנוסף לרמזים ופיסות מידע קטנות על הסיבות לפרידה. בסוף השבוע פורסם במגזין "ווג הודו" ריאיון גדול עם ג'ולי, בו סיפרה על פועלה ההומינטרי ועל אימוץ ילדיה מהמדינות שעבורן היא פועלת. כשנשאלה אם לאחר הפרידה מפיט היא דאגה לסביבה בריאה עבור ילדיה, ענתה הכוכבת שהרצון שלה בסביבה בריאה היה הסיבה לעזיבתה: "נפרדתי ממנו עבור שלום משפחתי. זו הייתה ההחלטה הנכונה. אני ממשיכה להתרכז בהחלמה שלהם".

 

השמועות לאורך השנים טענו שג'ולי מרחיקה מבראד את הילדים ומנסה לסכסך ביניהם. גם לכך התייחסה הכוכבת: "היו כאלה שניצלו לרעה את השתיקה שלי, והילדים שלי רואים שקרים עליהם בתקשורת, אבל אני מזכירה להם שהם יודעים את האמת שלהם ואת המחשבות שלהם. למען האמת, הם שישיית אנשים מאוד אמיצה ומאוד חזקה".

 

ג'ולי השתמשה בעבר במילים דומות כדי לתאר את הקשר שלה עם הילדים, כשסיפרה ל"הארפר'ס בזאר" שהם אלו שעזרו לה לעבור את התקופות הקשות: "הם יודעים מי אני באמת, והם עזרו לי למצוא את עצמי מחדש ולקבל את עצמי. הם עברו הרבה. למדתי מהכוח שלהם".


"שישיית אנשים אמיצה וחזקה". ג'ולי, פיט והילדים (קרדיט- GettyImages)
"שישיית אנשים אמיצה וחזקה". ג'ולי, פיט והילדיםקרדיט- GettyImages

 

עד היום לא ברור בדיוק מה בדיוק הוביל לסיכסוך בין בני הזוג, אך השמועות מדברות על תקרית אלימה בין פיט לבנם המאומץ של השניים, מדוקס, בזמן טיסה של המשפחה במטוסם הפרטי. פיט נחקר כתוצאה על ידי הרשויות ושירותי הרווחה, אך הם מצאו שלא נעשתה עבירה על ידו. יחד עם זאת, נמסר שמדוקס ניתק מאז את הקשר עם פיט, ושהכוכב נאלץ לעבוד קשה כדי לשקם את מערכת היחסים שלו עם שאר ילדיו.

 

הכוכב הודה לאחרונה שסבל מהתמכרות ארוכת שנים לאלכוהול, ושבשנים האחרונות נגמל והשתתף בפגישות של מכורים אנונימיים. בריאיון ל-GQ הודה פיט שהצליח לוותר על הרבה הרגלים רעים ברגע שהקים משפחה, אך לא על השתייה החריפה. לאחר מכן סיפר ל"ניו יורק טיימז": "הגעתי לתחתית. הגזמתי מאוד, ונאלצתי לשלול לעצמי את זכויות השתייה שלי".


שלל לעצמו את זכויות השתייה (צילום: Getty Images)
שלל לעצמו את זכויות השתייהצילום: Getty Images

 

הפרידה של בני הזוג ב-2016 היוותה את תחילתה של קרב ממושך על הילדים, שלווה באינספור האשמות והשמצות מצד שני ההורים. לאחר הפרידה, בית המשפט העניק לג'ולי משמורת מלאה על ששת ילדיהם, בעוד לפיט ניתנו זכויות ביקור. הכוכב לא הסכים להסתפק בכך ודרש מבית המשפט לאפשר לו לראות אותם בהיקף מלא יותר. ב-2018 הורה בית המשפט לאנג'לינה לעזור בשיקום היחסים בין פיט והילדים והעניק לו כמות זמן גדולה לביקורים. ג'ולי בתגובה סיפרה לשופט שפיט לא שילם עבורם מזונות במשך שנה וחצי. פיט הכחיש וטען ששילם מאז הפרידה מעל תשעה מיליון דולר.

 

בסוף 2019, זמן קצר לאחר נחתם הסכם הגירושים בין השניים, בני הזוג החליטו לשכור שופט פרטי שידון בעניינם, ובאפריל האחרון נודע כי הגיעו להסכם לגבי אופן החינוך של הילדים, אותו הגדירו כ"גישה מסורתית". בנוסף, ג'ולי סיפרה שהייתה רוצה לעבור לגור בחו"ל עם הילדים, אך בראד מונע זאת ממנה  מהמחנה של פיט לעומת זאת, נטען שהוא הופתע לשמוע את טענותיה של האקסית שלו, מכיוון שתמיד עשה מעל ומעבר כדי שתוכל לטוס עבור הפרויקטים שלה.

מאז הפרידה - אין להם רגע מנוחה (צילום: Gettyimages)
מאז הפרידה - אין להם רגע מנוחהצילום: Gettyimages

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Gettyimages)
בראד פיט ואנג'לינה ג'וליצילום: Gettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018