רכילות+

ציפי רפאלי היא אשת העסקים שאושפזה בבית החולים

אחרי הפירסום על אשת העסקים שאושפזה בבית החולים שיבא - עכשיו אפשר לעדכן: מדובר באמה של הדוגמנית בר רפאלי. רפאלי עברה הליך רפואי יזום ומצבה טוב מאוד

רק בריאות. ציפי רפאלי (צילום: ענת מוסברג)
רק בריאות. ציפי רפאליצילום: ענת מוסברג

 

אשת העסקים ציפי רפאלי , שבימים אלה נמצאת במרכז פרשת העלמת המיסים - מתיקי החקירה הגדולים של מס הכנסה בשנים האחרונות - הגיעה בתחילת השבוע למרכז הרפואי שיבא בתל השומר, לסדרת בדיקות והליך רפואי יזום שנקבע מראש.

 

אתמול (ג') פורסם כי אשת עסקים מוכרת מתעשיית הבידור אושפזה, וכעת אפשר לחשוף כי מדובר באמה של הדוגמנית בר רפאלי. הידיעה על אשפוזה של רפאלי הגיעה שבועיים לאחר שנחתם הסדר הטיעון לפיו היא תרצה 16 חודשי מאסר ויוטל עליה מאסר על תנאי, ואילו בתה תרצה תשעה חודשי עבודות שירות וגם עליה יוטל מאסר על תנאי.

 

מוקדם יותר החודש שוחחנו עם מקורבים של רפאלי, שסיפרו כי היא חזקה ותשרוד הכל. "היא קיבלה החלטה לא להישבר והיא לא בהתמוטטות, היא מאוד חזקה".

 

ציפי רפאלי סירבה להגיב לידיעה.


החלמה מהירה! (צילום: ענת מוסברג)
החלמה מהירה!צילום: ענת מוסברג

 

כאמור, רפאלי ובתה הואשמו בהעלמת מס על הכנסות של 34 מיליון שקל, חתמו על הסדר טיעון שבמסגרתו תיכנס ציפי לכלא לשנה וארבעה חודשי מאסר ואילו בר רפאלי תרצה תשעה חודשי עבודות שירות, וגם עליה יוטל מאסר על תנאי.

 

סנגוריה של של ציפי רפאלי מסרו: "לאחר שנים קשות, הגיע הפרק הזה לסיומו כשציפי רפאלי לוקחת אחריות ומשלמת מחיר כבד. בעת הזו, ציפי מוצאת עצמה מחוזקת כשהיא עטופה בתמיכת משפחתה ובחבריה".


עם בתה, בר רפאלי (צילום: ענת מוסברג)
עם בתה, בר רפאליצילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018