רכילות+

מיכל אנסקי זכתה בפיצויים במסגרת הסכם פשרה

אשת הטלוויזיה והקולינריה תבעה את חברת התכשיטים JB על שימוש בחומרים ללא ידיעתה, ואחרי כמעט שנה היא יכולה לנשום לרווחה - בית המשפט פסק כי היא תזכה לפיצויים. ומה הסכום שהיא קיבלה?

 

זוכה לפיצוי. מיכל אנסקי
זוכה לפיצוי. מיכל אנסקי

 

אתם אולי כבר הספקתם לשכוח את הסכסוך המשפטי שהתרחש בביצה בקיץ שעבר, כשמיכל אנסקי הודיעה על התפטרותה מתפקיד הפרזנטורית של חברת התכשיטים JB ואף תבעה חצי מיליון שקלים מהחברה על פגיעה בפרטיותה. כעת, אנחנו שמחים לבשר שהצדדים הגיעו להסדר פשרה ולנו יש את כל הפרטים.

 

לטובת מי שלא בקיא בנבכי הפרשה, נזכיר שהצדדים נקלעו לסכסוך כשאשת הטלוויזיה והקולינריה התפטרה מתפקידה כפרזנטורית של חברת JB לאחר שגילתה כי במהלך אירוע בפסטיבל קאן האחרון (בו השתתפה במסגרת התחייבויותיה כפרזנטורית) הועברו סרטונים שחשפו את מצבה הרפואי לתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס", ושודרו ללא אישורה וללא ידיעתה. המצב הרפואי עליו מדובר הוא שיתוק בחצי פנים ממנו סובלת אנסקי בשנה האחרונה, ולאחרונה אף טסה לבוסטון לעבור הליך רפואי שאמור להקל על מצבה.

 

בכתב התביעה טענה אנסקי כי הסרטונים שצולמו היו אמורים להישלח למערכת "אולפן שישי" במסגרת כתבה שנערכה עליה, ונשלחו מאחורי גבה לתוכנית הבידור. מנגד, טענה חברת התכשיטים כי אנסקי הייתה זו שהפרה את ההסכם עליו חתמה איתם.

 

כעת כאמור, אנסקי יכולה לנשום לרווחה ולסמן וי ברשימת המטלות, לאחר שבית משפט השלום פסק כי היא תפוצה על עוגמת הנפש שנגרמה לה ועל הפגיעה בפרטיותה בסכום של 30 אלף שקלים.

 

עמדה על שלה. מיכל אנסקי (צילום: ענת מוסברג)
עמדה על שלה. מיכל אנסקיצילום: ענת מוסברג

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018