ריחו"ל

הסוף? קים נפגשה עם עורך דין לענייני גירושים

שעות ספורות לאחר סדרת הציוצים של קניה ווסט, אשתו, קים קרדשיאן, נפגשה עם עורך דין לענייני גירושים. "שני הצדדים מרגישים שהנישואים שלהם הסתיימו, קניה חצה קו אדום", סיפר מקורב לזוג

"אני ארקוד על מדרגות הרבנות". קניה וקים  (צילום: Gettyimages)
"אני ארקוד על מדרגות הרבנות". קניה וקים צילום: Gettyimages

 

העלילה מסתבכת: לאחר מתקפת הציוצים האחרונה של קניה ווסט, שהכפיש את אשתו, קים קרדשיאן, ואימה, קריס ג'נר (שזכתה לכינוי קריס ג'ונג און על שמו של מנהיג צפון קוריאה), קים החליטה לשקול מחדש את צעדיה ונפגשה עם עורך דין לענייני גירושים, כך פורסם אתמול (ד') במגזין Us Weekly. הפגישה התקיימה שעות ספורות לפני שקרדשיאן הגיבה לראשונה למצבו הנפשי של בעלה, שמתמודד עם הפרעה דו קוטבית.

 

"קים נפגשה עם עורך דין כדי להבין ולדבר על גירושים", סיפר מקורב לגברת הטראש למגזין, והוסיף כי על אף שהיו ביניהם בעיות בעבר, היא רצתה מאוד שהזוגיות שלהם תצליח, "קים לא התקדמה עם נושא הגירושים בעבר בגלל הילדים". מקורב נוסף לקרדשיאן סיפר כי היא נסערת מאוד לאחר ציוציו של ווסט ומרגישה שהוא עבר כל גבול: "קים וכל המשפחה מרגישים שקניה חצה קו אדום, היא מרגישה חסרת אונים".

 

בריאיון למגזין People סיפר מקורב אחר לזוג כי המחשבות על גירושים מעסיקות את שניהם בשבועות האחרונים והוסיף: "היו מספיק אירועים תקשורתיים במהלך הימים ואף השבועות האחרונים כדי להבין, ששני הצדדים מרגישים שהנישואים שלהם הסתיימו".

 

עוד סיפר המקור: "לקים וקניה היו שיחות רבות על גירושים, שהסלימו עד כדי כך שהשניים ניסו להבין איך לנהל את המצב של הורות משותפת בצורה הטובה ביותר. אבל עכשיו קניה, טוב, זה ברור שהוא בחר ללכת בדרך אחרת. גם בכך שהודיע על כך שבכוונתו לרוץ לנשיאות וגם בדרך שהוא בוחר לבטא את עצמו. יש להם הרבה עבודה לעשות, גם כהורים וגם כבני זוג שרוצים לסיים את השלב הזה בחייהם. קניה מודע לזה וכל מה שקורה כרגע זה כמו לצפות מהצד בסרט אימה".

 

איבד את זה סופית. ווסט (צילום: Gettyimages)
איבד את זה סופית. ווסטצילום: Gettyimages

 

וזה ממשיך: "בראש ובראשונה יש לקניה כמה נושאים שהוא צריך לטפל בהם בדחיפות", אמר המקורב וקלירלי התייחס לבריאותו הנפשית של הראפר. "הם צריכים להתקדם בתהלך ולמצוא את הדרך הבריאה עבור שניהם ובעיקר עבור ילדיהם". המקורב הוסיף והבהיר כי השניים נמצאים לקראת סיום נישואיהם כבר תקופה.

 

עוד אמר המקור כי הדאגה העיקרית של קים היא לארבעת ילדיה. "הנשים במשפחת קרדשיאן עומדות לצד הגברים שלהן, תמיד. אבל קים היא אם מאוד מגוננת, הילדים שלה אומנם חשובים יותר מהכול אבל גם התדמית שלה חשובה לה. היא לא מתכוונת להמשיך להיות לצידו של קניה כשהוא מתנהג בצורה כזו ואומר דברים מהסוג הזה. הם סיימו את זה, והגיע הזמן שלהם להתקדם בחייהם".

 

נזכיר כי השבוע ווסט הציף את הטוויטר שלו בשלל ציוצים מטורללים שהשיא שלהם היה אתמול, כשצייץ שניסה להתגרש מקים במשך תקופה. שעות ספורות לאחר מכן קרדשיאן הגיבה לראשונה על מצבו הנפשי של בעלה בסדרת סטוריז, וכתבה: "כפי שרבים מכם יודעים, לקניה יש הפרעה דו קוטבית. כל אחד שמתמודד עם המחלה, או אחד מקרוביו, יודע עד כמה המצב הזה מסובך וכואב להבנה. מעולם לא דיברתי על האופן שבו זה משפיע עלינו בבית מכיוון שאני מאוד מגוננת על ילדינו ועל זכותו של קניה לפרטיות בכל מה שנוגע לבריאותו. אבל כעת אני מרגישה את הצורך להגיב על כך בגלל הדעות הקדומות והמוטעות שיש לגבי מחלות נפש".

 

"אני מבינה שקניה הוא מטרה לביקורת מכיוון שהוא אישיות פומבית ומעשיו עלולים לגרום לפעמים לדעות קיצוניות ולרגשות חזקים", היא הוסיפה. "הוא איש גאון אבל מסובך, שבנוסף ללחצים שמופעלים עליו כאמן וכגבר שחור, חווה גם את האובדן הכואב של אימו, ונאלץ להתמודד עם הרגשת בידוד מוקצנת שנגרמת בגלל המחלה שלו. אלו שמכירים את קניה יודעים שדבריו לא תמיד הולכים יד ביד עם מעשיו". את רצף הסטוריז בחרה לסיים בחתימת שמה המלא, קים קרדשיאן ווסט. נמשיך לעקוב!  

 

"יהיה בסדר מאמי" (צילום: Gettyimages)
"יהיה בסדר מאמי"צילום: Gettyimages

 

חברו הטוב של ווסט, דיימון דאש, שמבלה לצידו בימים האחרונים, יצא להגנתו של הראפר, ובריאיון ל-Page six אמר: "אנשים חושבים שקניה יצא מדעתו רק בגלל שהוא בכה. הוא יצא מדעתו בזה שהוא קפץ על טיסה ולאחר מכן טס חזרה לחווה שלו? הייתי רוצה להשתגע בדיוק כמוהו. אנשים שצפו בעצרת יכולים לחשוב שהוא משוגע, אבל ככה האדם הממוצע חושב. כל מי שחושב שהוא משוגע – הוא פשוט לא מיליארדר. אילון מאסק לא חושב שהוא משוגע, אני לא חושב שהוא משוגע. מיליארדרים לא חושבים שזה מטורף". דאש הוסיף והתעקש כי ווסט יהיה בסדר, אך באותה נשימה אמר כי הוא "מתפלל" עבור חברו. "קניה מוקף באנשים שאוהבים אותו, הוא יהיה בסדר".

 

כשאתה בוכה אתה לא יפה (צילום: רויטרס)
כשאתה בוכה אתה לא יפהצילום: רויטרס


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018