רכילות+

שימי תבורי פגש לראשונה את נכדו: "הוא נראה כאילו זכה בפיס"

תו פרינס כבר בן שנה ושמונה חודשים, אבל רק עכשיו הוא פגש לראשונה את סבא שימי וזוגתו יהודית באומן. אמו, אורטל עמר, יזמה את הפגישה המרגשת - בלי ידיעתו של בן אל

מרגש! שימי תבורי ותו פרינס (צילום: אינסטגרם)
מרגש! שימי תבורי ותו פרינסצילום: אינסטגרם

 

שנה ושמונה חודשים עברו מאז שבן אל תבורי ואורטל עמר הביאו לעולם את בנם הבכור, תו פרינס, והשבוע הייתה הפעם הראשונה שהפעוט פגש את סבו, שימי תבורי ואשתו יהודית באומן.  

 

לא מעט סכסוכים ומריבות עברו בנהר של הביצה המקומית שלנו, אבל מערכת יחסים סבוכה כמו של תבורי וילדיו עוד לא פגשנו. כזכור, הקרע המשפחתי החל בעקבות החתונה של תבורי ובאומן אי שם בספטמבר 2016, אך לאורך השנים הצדדים רק התבצרו בעמדות שלהם יותר ויותר והפיוס נראה רחוק מתמיד.

 

תבורי האב התראיין לא פעם וסיפר על הקושי בלא לראות את נכדו ואפילו אמר שנודע לו על הלידה דרך התקשורת. כעת כאמור, המפגש המשפחתי המרגש סוף סוף יצא לפועל בחמישי האחרון, והאחראית על הריוניון היא לא אחרת מאשר עמר.

 

רוצים להיות סבא וסבתא פעילים. תבורי ובאומן (צילום: אמיר מאירי)
רוצים להיות סבא וסבתא פעילים. תבורי ובאומןצילום: אמיר מאירי

 

שימי, יהודית מה שלומכם?

שימי: "אנחנו מרגישים נהדר, במיוחד השבוע. פגשנו בפעם הראשונה את הנכד שלי, הבן של בן אל. אורטל הביאה אותו לפה עם אבא שלה, היה כל כך כיף. יהודית שיחקה איתו כאילו הם מכירים אחד את השני מיום היוולדו".

יהודית: "זו סגירת מעגל עבורי. הדבר הראשון שראיתי בדלת זה זוג עיניים כמו של שימי, ממש שימי בקטן. לאורך כל השנים שימי היה בא איתי לנכדים שלי ובאיזשהו מקום, ראיתי שחסר משהו בניצוץ בעיניים שלו, השמחה שבלהיות סבא. לחבק, לחוות משהו שהוא שלו והתפללתי כל הזמן לאלוהים שזה יקרה. את מיה בל, הבת של בת אל, אנחנו מבקרים ורואים מהיום שהיא נולדה, אבל לעדה התימנית, שמאוד גאה בבנים שממשיכים את השושלת, בשביל שימי זה היה... אני אף פעם לא ראיתי אותו ככה. כאילו שהוא זכה בפיס. הוא חיבק אותו ובכה, ממש בכה. הוא היה כל כך שמח במשך הרבה זמן. השבוע אנחנו הולכים לפגוש אותם שוב, נבוא לגן השעשועים עם תו ואורטל והוא ישחק איתו כמו שהוא משחק עם הנכדים שלי".

 

איך הרגשת כשפגשת את תו בפעם הראשונה?

שימי: "זה עושה לך טיק טוק בלב, זה חלק ממך, חלק מהיצירה, דור בא ודור הולך".

יהודית: "שימי בדרך כלל לא אוהב להראות רגישות יתר, הוא אוהב להיראות חזק ופה הוא נשבר. אני נשבעת לך, כאילו קיבלנו מתנה".

 

מה עם בן אל?

שימי: "פגשנו אותו ממש במקרה לפני כמה חודשים, כשהלכנו עם הבת של יהודית לבית החולים. הוא בא, חיבק אותנו, נישק אותנו, אין מה להגיד, יהודית תורמת לנושא מאוד, כל מה שקשור לאיחוד משפחה - היא רוצה לעשות שלום עם כולם".

יהודית: "אני מרגישה שאי אפשר לחיות ככה, עם חור ריק, בודד ועצוב. מעדיפה לא לראות את האגו ולא לפחד".

 

בן אל ידע שאתם נפגשים עם תו?

שימי: "אני חושב שלא".

יהודית: "אני לא יודעת איך בן אל ירגיש, יש ביניהם פלונטרים שאי אפשר להתערב, אבל אני מקווה באמת שהוא ישמח בשביל אבא שלו. אם אורטל בחרה לעשות את הצעד הזה בלי לערב אותו, סימן שהיא הגיעה למצב שהיא המשיכה הלאה וחיה עם ההחלטות שלה. אולי הוא קצת יכעס אבל הוא לא יוציא את זה החוצה, אחרי מריבה ארוכת שנים, אני בטוחה שהוא ישמח שאבא שלו ראה את הפרח הזה".

 

איך זה בעצם קרה?

יהודית: "אורטל יזמה, היא שלחה הודעה אם היא יכולה לבוא לבקר אותנו יחד עם תו, אני צרחתי בקול רם 'בטח, בטח, בטח', והיא באה. זה מאוד עוזר לי - גם לראות את הילד וגם לראות את שימי שמח, כבר איבדנו תקווה. אנחנו כל הזמן מנסים - דרך התקשורת, דרך חברים, כל הזמן היו התחמקויות. כבר קבענו לפגוש אותם שוב השבוע. אבא שלה גם היה, בחור מרגש מאוד, גם הוא חלק מזה".

 

דאגה שהמפגש יקרה. אורטל עמר (צילום: אמיר מאירי)
דאגה שהמפגש יקרה. אורטל עמרצילום: אמיר מאירי

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018