רכילות+

אחרי 8 חודשים בהם לא התראו: בן אל תבורי מחדש את הקשר עם בנו

הזמר ובת זוגו לשעבר ואם בנו, אורטל עמר, חידשו את היחסים אחרי חודשים ארוכים בהם היו מסוכסכים, במהלכם תבורי לא פגש את בנו. "ילדים לא צריכים להיות קורבן לסכסוכים", אמרה יהודית באומן, אשתו של שימי תבורי, בתגובה

חוזרים לקשר. בן אל תבורי ואורטל עמר (צילום: אינסטגרם)
חוזרים לקשר. בן אל תבורי ואורטל עמרצילום: אינסטגרם

 

במשך תקופה ארוכה אנו עדים לסכסוך המתמשך בין הזמר בן אל תבורי לאקסית שלו ואם בנו, אורטל עמר, החל מביקורים בבתי המשפט ועד לריבים מתוקשרים ברשתות החברתיות ובראיונות לתקשורת. כמו הסכסוכים החוזרים היו גם רגעי פיוס שחזרו על עצמם, וכך קרה גם הפעם. לפני כשבועיים ואחרי קרוב לשמונה חודשים שלא ראה את בנו, תו פרינס, תבורי פנה לבת זוגו לשעבר בבקשה לראות את ילדם המשותף והאחרונה נענתה בחיוב. השלושה נפגשו בגינה השכונתית וכעת מנסים לשמור על היחסים ביניהם לטובת בנם. מקווים שהפעם זה יחזיק מעמד.

 

נזכיר שבחודש יולי האחרון יזמה עמר מפגש בין שימי תבורי לנכדו, לראשונה מאז שנולד. בן אל לא היה חלק מהמפגש המשפחתי המרגש ודאג לעקוץ את האקסית, כשאמר: "מי שמחפש משפחה לא מביא מצלמות, ועושה הכל בשקט. הייתי מציע לך להתמקד במשפחה שלך, פחות במשפחה שלי". אחרי האירועים המשמחים בבית תבורי, סבא שימי אפילו הוציא שיר עבורו וכעת נוצר איחוד משפחות נוסף.

 

אמא במשרה מלאה. עם הבן תו פרינס (צילום: אינסטגרם)
אמא במשרה מלאה. עם הבן תו פרינסצילום: אינסטגרם

 

יהודית באומן, אשתו של שימי תבורי, שפגשה גם היא את תו לראשונה בחודש יולי, קראה היום על הפיוס בין בן אל לאורטל, ומסרה לנו בתגובה: "ילדים לא צריכים להיות קורבן לסכסוכים. סכסוך בין ההורים פוגע בילד לטווח ארוך, הוא מרגיש את זה ולוקח את זה איתו הלאה ואז גם התא המשפחתי שלו כאדם מבוגר יכול להיפגע. הורים צריכים להמשיך לאהוב את הילדים ולהמשיך להיות איתם ולתמוך בהם. זה לא אומר שהם יחזרו, אבל עצם העובדה שהם מתבגרים, הילד גדל, זה מבגר את ההורים. לראות את הילד מתבגר ורוצה את אבא ואימא זה מקרב, אבל זה לא אומר שהם יחזרו".

 

באומן הוסיפה: "אנחנו מאוד מתרגשים, כנראה שהיא שמרה את זה בסוד. אני רואה את הפרסומים אבל תיארתי לעצמי שהיא נפגעה שהוא לא ביקר את הילד. בתור אימא זה פגע בה מאוד וזה פגע גם באמון. זה מאוד מרגש, מקווה שככה זה יישאר. יש הרבה מאוד אנשים שמגבים את הריחוק הזה ביניהם".

 

על הידיים של סבא שימי (צילום: אינסטגרם)
על הידיים של סבא שימיצילום: אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018