פפראצי

צפו: קורין גדעון משתחררת מביה"ח עם התינוקת

לאחר יום וחצי בבית החולים, במהלכו הספיקה ליצור סערה ברשת בעקבות סטורי שהעלתה, מגישת הטלוויזיה ובעלה חילי סורוצקין השתחררו ממחלקת היולדות ולקחו את שושי הביתה. ומה היה לה להגיד למצלמות?

 

 

 

מגישת הטלוויזיה קורין גדעון חוללה אמש (ד') סערה תקשורתית, כשהעלתה סטורי מתרעם על הטיפול שזכתה לו בבית החולים איכילוב, לאחר לידת בתה הבכורה. בהמשך הערב, פרופ' יריב יוגב ענה לה בכעס והאינטרנט עלה על גדותיו. היום, הם כבר עשו סולחה, ואחרי שנרגעו הרוחות, גדעון ובעלה חילי סורוצקין השתחררו מבית החולים. אנחנו כמובן לא יכולנו להחמיץ את ההזדמנות להגיד מזל טוב מקרוב.

 

תפסנו את זוג ההורים הטריים ביציאה מבית החולים יחד עם התינוקת החדשה, כשהם מחוייכים ונרגשים. בזמן שהבעל חילי חגר את בתם במושב הבטיחות, קורין סיפרה בהתרגשות: "אין דברים כאלה, יש לי בת מהממת ובריאה ברוך השם, אני מאוהבת בה. עכשיו מתחילים החיים האמיתיים".

 

 

קורין גדעון עוזבת את בית החולים עם בעלה (אמיר מאירי)
קורין גדעון עוזבת את בית החולים עם בעלהאמיר מאירי

 

תקשיבי, את נראית אש! (אמיר מאירי)
תקשיבי, את נראית אש!אמיר מאירי
 

 

כאמור, אתמול בישרנו לכם שגדעון ובעלה הביאו לעולם בת ראשונה, אך היום שהתחיל בתמונה משפחתית מרגשת וסטוריז ממיטת בית החולים, נגמר באופן קצת פחות אופטימי, כשגדעון העלתה סטורי לא מרוצה ובו כתבה: "ממש עצוב לי שבזה אני מתעסקת ביום המאושר בחיי, אבל חשוב לי להגיד לכל מי שמתכננת ללדת באיכילוב - קחו בחשבון שהמחלקות מזעזעות. חדרי הלידה מדהימים וכוח האדם שם מהמם, אבל במחלקות עולם אחר". גדעון לא עצרה שם והוסיפה: "אני מהבוקר בחדר פנימי בלי חלון אפילו, בלי לדעת אם אור או חושך. בקושי כורסה ליד המיטה. כנראה כי לא הפעלתי קשרים או ביקשתי פרוטקציה, כנראה כי אין לי 'רופא סלב' שידאג לי, כי אני תמיד מעדיפה לבוא פשוט וככה גם באתי לפה, אבל זה לא קשור אליי, לאך אחד לא מגיע יחס כזה, לאף תינוק בן יומו ולאף יולדת לא מגיע לשהות בחדר חנוק. עצוב מאוד שככה הדברים מתנהלים. 12 שעות אחרי לידה ועדיין לא נשמתי אוויר צח על אף שהובטח לי לעבור חדר מהבוקר ועל אף כל תחנוני ואני עוד 'קורין גדעון'. עלק"

 

בית החולים קרא את דבריה של גדעון ולא נשאר אדיש. בחשבון האינסטגרם הרשמי של בית החולים, עלה פוסט שכתב פרופסור יוגב, שלא ניסה להסתיר את כעסו כלפי המילים הקשות שכתבה מגישת הטלוויזיה: "מעולם בכל שנותיי כרופא לא נתקלתי בפוסט איום כמו שכתבת על מחלקת היולדות שלנו. לרגע חשבתי שאובחנת כחולת קורונה ואת שוהה במחלקת קורונה לצד יולדות אחרות שאובחנו למאומתות ביום המאושר בחייהן שבאמת הפך לחוויה טראומטית, אבל לא".

 

פרופ' יוגב המשיך וכתב בכעס: "'ואני עוד קורין גדעון' כמו שהדגשת בסטורי שלך ובשיח האיום והמבזה בו דיברת כלפיי צוות האחיות במחלקה, אושפזת 'רק' בחדר פרטי במחלקת יולדות חדשה ומפוארת שנפתחה לפני חודשים בודדים וכוללת מיטה מתכווננת, טלוויזיה חכמה 55 אינץ', מגש ארוחות אישי לחדר וכורסה נפתחת לבעל. כנראה שהתנאים האלו, מהמפוארים ביותר ברפואה הציבורית, מזעזעים עבורך".

 

"יאללה חילי, בוא נחתוך" (אמיר מאירי)
"יאללה חילי, בוא נחתוך"אמיר מאירי

 

את הפוסט הוא בחר לסיים כך: "אז קורין, ראשית, המון אושר ונחת ואני שמח על חווית הלידה הטובה שעברת. יחד עם זאת, צר לי עבורך שכך בחרת להשתלח בצוות מסור שעובד ימים ולילות ולהוציא דיבתו של בית חולים בצורה מכוערת כזו. ברגעים כאלו, אני פשוט יודע שזה יותר מעיד על עצמך מאשר עלינו".

 

הבוקר, גדעון כבר העלתה סטורי מתנצל על הדברים שכתבה אמש. "בואו נעשה סדר וננמיך את גובה הלהבות", כתבה לעוקביה, והוסיפה: "כל הסיפור זה שהיה לי קשה לשהות בחדר בלי חלון וזה הכל". בשעות הצהריים, נפגשה מגישת הטלוויזיה עם מנהל המחלקה והשניים יישרו את ההדורים ביניהם ואפילו הצטלמו לתמונה משותפת. "אנחנו מאושרים ומתרגשים לצאת לדרך החדשה שלנו כמשפחה עם בת מהממת", כתבה גדעון על המפגש. "בתוך סערת הרגשות של אחרי הלידה, נכתבו על ידי דברים שלא היו צריכים להיכתב ואני מתנצלת אם מישהו נפגע מהם".

 

כעת, גדעון וסורוצקין עושים את דרכם לביתם, להתמודד עם החיים האמיתיים כהורים טריים. אנחנו בטוחים שוורדה כבר בדרך עם סירים ובכל מקרה, אל תשכחו לסמס לנו

מה השם החדש של שושי. שיהיה בהצלחה! 

 

אלו היו 36 שעות מאוד אינטנסיביות
אלו היו 36 שעות מאוד אינטנסיביות

העיקר נפרדתם ברוח טובה. גדעון ופרופ' יריב יוגב (צילום: מירי גטניו)
העיקר נפרדתם ברוח טובה. גדעון ופרופ' יריב יוגבצילום: מירי גטניו

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018