ריחו"ל

"אין שום קשר בין קים קרדשיאן וקניה ווסט"

הדרך לגירושים רצופה שמועות, והפעם: מקורב לזוג חושף כי השניים מנהלים חיים נפרדים ואין ביניהם שום קשר. "קים השלימה עם הרעיון שתגדל את ילדיהם לבדה"

"אל תפנה אליי". קים קרדשיאן וקניה ווסט (AP)
"אל תפנה אליי". קים קרדשיאן וקניה ווסטAP

 

בחודש ינואר האחרון פורסם באתרים מעבר לים כי קים קרדשיאן וקניה ווסט מתגרשים. אתר הרכילות Page Six חשף כי לאחר חודשים של שמועות בדבר משבר ביחסים השניים החליטו להפריד כוחות וקרדשיאן שכרה את עורכת הדין לורה ווסר, שייצגה אותה בגירושיה הקודמים מכריס האמפריז. כעת השמועות ממשיכות לצבור תאוצה והפעם מקרוב לזוג סיפר למגזין "פיפל" כי השניים כבר לא מתקשרים ביניהם.

 

"קים וקניה ממשיכים לחיות חיים נפרדים, אין ביניהם שום קשר", אמר המקור למגזין. הטענה של אותו מקורב חוזקה לאחר שבאתר הרכילות Page Six דווח כי ווסט לקח מביתם המשותף שבקלבסאס כ-500 זוגות נעלי ספורט. נכון לכתיבת שורות אלה לא כל חפציו נלקחו מביתם, אך הוצאתם של נעלי הספורט היא המשמעותית ביותר.


פעם, כשעוד ניסו להעמיד פנים (צילום: אינסטגרם)
פעם, כשעוד ניסו להעמיד פניםצילום: אינסטגרם

 

"לקים יש תוכנית גירושים והיא תגיש אותה ברגע שתהיה מוכנה", סיפר המקורב, ומקורות נוספים חיזקו ואמרו כי קרדשיאן הפסיקה ללכת לייעוץ זוגי עם קניה ונראה ש"השלימה עם הרעיון שתגדל את ילדיהם לבדה". "חלק גדול מהבעיות ביניהם קשורות לעונה האחרונה של 'משפחת קרדשיאן'", אמר המקורב והסביר שככל הנראה צופי הריאליטי יהיו עדים לכל הליך הפרידה וכמו כן קים צפויה להגיש את מסמכי הגירושים עם שידור הסדרה - ולתעד הכל, כהרגלה.

 

מקורב נוסף אישר את השמועות וסיפר לאתר הרכילות כי העונה האחרונה תציג את נישואיהם של קים וקניה, שהתרסקו לחלוטין. "הקרדשאינ'ס מתכוונות ליצור מפץ גדול. במהלך העונה קים צולמה כשהיא מדברת על הבעיות בנישואיה - אבל כל המעורבים חתומים על הסכם סודיות מכיוון שהעונה האחרונה תוקרן רק בהמשך השנה".

"מאמי, דברי איתי" (צילום: Gettyimages)
"מאמי, דברי איתי"צילום: Gettyimages

 

נזכיר כי את השבוע הראשון לשנת 2021 פתחנו עם הבשורה בדבר נישואיהם המתפרקים של השניים. הראשונים שדיווחו על הגירושים הבלתי נמנעים היו אתר Page Six. "הגירושים קרובים מתמיד, הם שומרים על הכל מתחת לרדאר כרגע אבל זה בלתי נמנע - הם סיימו", סיפר מקורב לזוג והוסיף כי השניים נמצאים במגעים להסדר.

 

המקור הוסיף ואמר כי קרדשיאן היא זו ש"דחפה" את ווסט לעבור לוויומינג: "קים גרמה לקניה לעבור שם כדי שיוכלו לנהל חיים נפרדים, לסדר את כל העניינים בשקט, להיפרד ובסופו של דבר להתגרש. קים עשתה כל שביכולתה על מנת להגן ולעזור לקניה להתמודד עם ההפרעה הדו קוטבית ממנה הוא סובל אבל זה לא מתאפשר עוד. היא מאוד רצינית לגבי לימודי עריכת הדין, היא רצינית במעורבות שלה לרפורמה בכלא וכל זה בזמן שקניה מדבר על התמודדות לנשיאות וכל מיני דברים מטורפים אחרים. היא לא מסוגלת להמשיך להתמודד עם זה. הספיק לה".

 

הבשורה על הפרידה מגיעה כאמור לאחר ששמועות על מצבם הזוגי של השניים היו באוויר כבר חודשים, בעקבות מתקפת הציוצים של הראפר, שבחודש יולי האחרון הציף את חשבון הטוויטר שלו בהכפשות וטענות כלפי אשתו ואף צייץ כי ניסה להתגרש ממנה במשך תקופה. קרדשיאן נאלצה להגיב ולהסביר שווסט סובל מהפרעה דו קוטבית. היא אף רמזה שהמשפחה מנסה לעזור לו, אך הוא לא מעוניין ללכת לטיפול. לשניים יש ארבעה ילדים, נורת' (7), סיינט (5), שיקגו (3) ופסאלם (שנה ו-7 חודשים).

בימים יפים יותר (צילום: אינסטגרם)
בימים יפים יותרצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018