ריחו"ל

אחרי מותו של לארי קינג: קרבות הירושה התחילו

שבועות לאחר שמגיש הטלוויזיה המפורסם הלך לעולמו, בני משפחתו יוצאים למלחמה על כספו. לאחר שגילתה שלא נכללה בצוואתו האחרונה, אשתו בנפרד שון סאות'וויק דורשת לקבל חלק מהכסף וטוענת שהשניים היו בשלבי פיוס

הוציא אותה מהצוואה. לארי קינג ושון סאותוויק (gettyimages)
הוציא אותה מהצוואה. לארי קינג ושון סאותוויקgettyimages

 

העיתונאי ומגיש הטלוויזיה לארי קינג הלך לעולמו לפני כחודש וכעת, כמיטב הקלישאות, בני משפחתו יוצאים למלחמה סביב הירושה, המוערכת בשווי של 144 מיליון דולר.

 

כשהתאספו בני משפחתו של קינג להקראת הצוואה, אשתו בנפרד שון סאות'וויק (61), ממנה הגיש קינג בקשת גירושים ב-2019, גילתה להפתעתה שהיא לא כלולה בה, וכי קינג הורה לחלק את רכושו בין חמשת ילדיו בלבד. בתגובה, היא פנתה לבית המשפט בדרישה לקבל חלק מהונו בטענה שהיא וקינג עמדו על סף פיוס. בנוסף, היא מבקשת לשלול את בקשת בנו של קינג, לארי קינג ג'וניור (59), להיות האחראי על נכסיו של אביו, מכיוון שלטענתה יש לה הרבה יותר ידע בנושא וכי היא יודעת מה היו רצונותיו של קינג לגבי הדברים שהשאיר אחריו.

 

דורשת שליטה בנכסים (צילום: Gettyimages)
דורשת שליטה בנכסיםצילום: Gettyimages

 

עוד טוענת סאות'וויק שקינג האב ובנו כלל לא היו בקשר עד שהבן כבר היה בשנות ה-30 לחייו: "לארי ג'וניור מעולם לא היה מעורב בעסקיו או בקריירה של לארי, ויהיה מאוד לא הולם לאפשר לו לייצג את עזבונו של לארי". בנוסף, היא טוענת שב-2015 הם פתחו קרן משפחתית שבמסגרתה נקבע כי היא זו שתנהל בלעדית את עסקיו של בעלה לאחר מותו.

 

הסיבה בגללה סאות'וויק חושבת שבית המשפט צריך לפסוק כנגד הצוואה שהשאיר קינג היא שלטענתה, למרות שמגיש הטלוויזיה רצה להתגרש בסופו של דבר הוא שינה את דעתו. במסמכים שהגישה סאות'וויק לבית המשפט היא טוענת: "לארי לא היה נחוש להתגרש, ולרוב לא הגיב ואף סירב להשתתף בהליכי הגירושים. לא היה נראה שהוא באמת רוצה להשלים את התהליך". בנוסף היא מספרת שאחרי שקינג הגיש את מסמכי הגירושים הראשוניים, השניים הלכו לייעוץ: "הצדדים נשארו בקשר ופיוס נותר בגדר אפשרות עד שמצבו הבריאותי של לארי הפך אותו לבלתי אפשרי".

"פיוס נותר בגדר אפשרות" (צילום: Gettyimages)
"פיוס נותר בגדר אפשרות"צילום: Gettyimages

 

בני הזוג נפרדו ב-2019 לאחר 22 שנות נישואים, אז קינג הגיש את בקשת בגירושים, שכאמור לא הושלמה עד מותו. בדצמבר 2020 הוא אושפז לאחר שנדבק בקורונה, והלך לעולמו מספר שבועות לאחר מכן. הוא היה בן 87 במותו.

 

בצוואתו הידנית נכתב: "זו צוואתי העדכנית והאחרונה, ועליה להחליף כל מסמך קודם. במידה ואמות לאחר התאריך המצויין, ברצוני כי 100 אחוזים מנכסיי יחולקו באופן שווה בין ילדיי אנדי, צ'איה, לארי ג'וניור, צ'אנס וקאנון". תאריך הצוואה הוא ה-17 באוקטובר 2019 - חודשיים לאחר שהגיש את בקשת הגירושים מאשתו. מספר חודשים לאחר כתיבתה, שניים מילדיו, אנדי וצ'איה, הלכו לעולמם, אנדי כתוצאה מהתקף לב וצ'איה בעקבות מחלת הסרטן. קינג לא עידכן את צוואתו לאחר מותם.

 

הצוואה של לארי קינג, בכתב ידו (צילום מסך)
הצוואה של לארי קינג, בכתב ידוצילום מסך

קינג עדכן את הצוואה כחודשיים לאחר הפרידה (צילום מסך)
קינג עדכן את הצוואה כחודשיים לאחר הפרידהצילום מסך

לארי קינג (gettyimages)
לארי קינגgettyimages

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018