הנסיך ויליאם חושב שהפרישה של הארי ומייגן היא "מעליבה וחסרת כבוד"

מקורבים למשפחת המלוכה הבריטית מספרים כי הנסיך ויליאם מאוכזב ופגוע עד עמקי נשמתו מהחלטתם של הנסיך הארי ושל אשתו מייגן מרקל שלא לשוב למשפחת המלוכה. עוד מתברר כי בני הזוג לא טרחו ליידע מראש את הארמון על הריאיון שלהם לאופרה ווינפרי וכי לארמון נודע על כך במקרה, רק לאחר תום הצילומים

כועס ועצוב מההחלטה של אחיו. הנסיכים ויליאם והארי (Gettyimages)
כועס ועצוב מההחלטה של אחיו. הנסיכים ויליאם והאריGettyimages

 

הנסיך ויליאם כועס ועצוב מהחלטת אחיו ואשתו, הנסיך הארי ומייגן מרקל, שלא לשוב למשפחת המלוכה. לפי ה"דיילי מייל", מקורות מהארמון סיפרו שהדוכס מקיימברידג' חושב שההצהרה של בני הזוג הייתה "מעליבה וחסרת כבוד". יותר מזה, הוא לא מבין כיצד "חיים של נתינה ושירות ציבורי", כפי שהם קראו להחלטתם, עומדים בכפיפה עם סגנון החיים החדש והנוצץ שלהם באמריקה.

 

נזכיר שביום שישי האחרון פירסמו הדוכסים מסאסקס הצהרה בה הבהירו כי לא ישובו לתפקידים מלכותיים. ארמון בקינגהאם אישר את הפרישה והוסיף כי התארים שלהם יילקחו מהם. בני הזוג לא יהיו הוד מעלתו/ה יותר, והארי, שנמצא במקום השישי לכתר, יוותר על תארי הכבוד הצבאיים שהוענקו לו במהלך שירותו. "למרות שכולם עצובים מהחלטתם, הדוכס והדוכסית תמיד ישארו אהובים בקרב המשפחה", נמסר בהצהרה הרשמית מהמלכה.

 

אלא שלפי גורמים בארמון, הקרע בין הנסיכים הוא החמור ביותר שהיה אי פעם. הסאנדיי טיימס מדווח שכבר בשנה שעברה ויליאם התקשה לקבל את ה"מגזיט", ועכשיו, בשילוב עם הריאיון לאופרה ווינפרי, זה מרגיש כמו יריקה בפרצוף. "הוא עצוב, בשוק ומאוד מאוכזב שזה קרה", אמרו מקורות לטיימס.

מרגיש כמו יריקה בפרצוף (Gettyimages)
מרגיש כמו יריקה בפרצוףGettyimages
 

עוד מסתבר כי הריאיון עם ווינפרי שאמור להתפרסם ב-7 במרץ, צולם כבר בשבוע שעבר, בימים רביעי וחמישי (כזכור, ההודעה של בני הזוג יצאה לעיתונות בשישי). ווינפרי טסה במטוס פרטי אל ביתם של השניים והם בילו שעות ארוכות ביחד – מבלי לעדכן לפני כן את הארמון. יותר מזה, הארמון עודכן "במקרה" על ידי רשת CBS, בגלל שמפיק התוכנית סיפר על הפרויקט לרשת הטלוויזיה ITV, ואז נפלה ההחלטה להוציא את הידיעה.

 

כאמור, גורמים בארמון גורסים כי מדובר בקש האחרון מבחינת המלכה, ש"עובדת בשירות הציבור מיום הולדתה ה-21, ועבורה להיות בן למשפחת המלוכה זה שירות ציבורי". לפי מקורבים למלכה, "אנשים צריכים להיות מסוגלים להסתכל לעובדי ציבור בעיניים ולדעת שהם שם עבורם, לא מצלמים דוקומנטרי לנטפליקס".

 

מנגד, חבר של מרקל אומר שהיא מרגישה שהריאיון ייתן לה קול חזק יותר ממה שהיא אי פעם קיבלה בארמון. "הקול שהיה לה בתוך מוסד בית המלוכה לא הספיק לה, הריאיון הזה יהיה הדרך הכי חזקה עבורה להחזיר את קולה".

 

אותו חבר מספר כי מרקל הרגישה שהיא איבדה את קולה כבר כשהחלה לצאת עם הארי ומשחקנית מצליחה וחופשיה, היא נאלצה לסגור את הפלטפורמה החברתית שלה ולהיזהר במה שהיא אומרת.

 

בקרוב אצל אופרה ווינפרי. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
בקרוב אצל אופרה ווינפרי. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

קייט מידלטון והנסיך ויליאם (Getty images)
קייט מידלטון והנסיך ויליאםGetty images

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018