פפראצי

רגע לפני הלידה: לוסי אהריש וצחי הלוי עושים צ'ק אין באיכילוב

הרגע הגדול עומד להגיע - מצלמת הפפראצי שלנו נתקלה בבני הזוג בכניסתם לבית החולים בתל אביב, שם צפויה אהריש ללדת את בנם הבכור. ההורים לעתיד נשאו איתם תיקים ומזוודה קטנה, ונראו מתוחים אך נרגשים

 

בדרך לרגע החשוב. צחי הלוי ולוסי אהריש (צילום: מוטי לבטון)
בדרך לרגע החשוב. צחי הלוי ולוסי אהרישצילום: מוטי לבטון

 

בחודש ספטמבר האחרון בישרנו לכם כי מגישת הטלוויזיה לוסי אהריש (39) ובעלה, השחקן צחי הלוי (45), מצפים לבן ראשון משותף, וכעת נראה כי השניים הגיעו ליישורת האחרונה. תפסנו הבוקר (ד') את בני הזוג כשהגיעו לבית החולים איכילוב בתל אביב, נושאים תיקים ומזוודה קטנה. ליווינו את השניים, שנראו מתוחים מעט, עד לכניסה, ואיחלנו להם בהצלחה.

 

בני הזוג הפתיעו את המדינה כשנישאו בחתונה סודית לפני כשנתיים וחצי, זאת לאחר שניהלו בארבע השנים קודם לכן מערכת יחסים מתחת לראדר. ערב החתונה שלהם היווה גם את ערב יציאתם מארון הזוגיות והחשיפה זכתה לתגובות רבות, תומכות ונלהבות ולמרבה הצער גם לכאלו שליליות.

 

ב-2019 סיפרה הכוכבת שעברה שתי הפלות טבעיות, והוסיפה: "לא תהיה מאושרת ממני להודיע שאני בהיריון, כי בחצי שנה האחרונה עברתי שתי הפלות... והכל בסדר. באמת. אני מאמינה שהכל קורה בזמן שהוא צריך לקרות, ומגיע בזמן שזה צריך להגיע". כאמור, לפני כחצי שנה השניים בישרו בשמחה כי הם מצפים לתינוק משותף ראשון. בעוד שהלוי הוא כבר אבא לבן (17) מנישואיו הקודמים, עבור לוסי תהיה זו לידה ראשונה.


בחודש תשיעי (צילום: מוטי לבטון)
בחודש תשיעיצילום: מוטי לבטון

בכניסה לחדר היולדות (צילום: מוטי לבטון)
בכניסה לחדר היולדותצילום: מוטי לבטון

מאחלים להם בהצלחה (צילום: מוטי לבטון)
מאחלים להם בהצלחהצילום: מוטי לבטון

בן משותף ראשון בדרך (צילום: מוטי לבטון)
בן משותף ראשון בדרךצילום: מוטי לבטון

רק בשורות טובות (צילום: מוטי לבטון)
רק בשורות טובותצילום: מוטי לבטון

 

צילם במדי אחות: מוטי לבטון

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018