הנסיך וויליאם: "אנחנו ממש לא משפחה גזענית"

כתב אמיץ במיוחד העיז לשאול את הנסיך אם יצר קשר עם הארי מאז הריאיון של הדוכסים מסאסקס לאופרה ווינפרי. "עדיין לא, אבל אעשה זאת", ענה הנסיך. צפו בסרטון

הנסיך וויליאם וקייט מידלטון בסיור (צילום: AP)
הנסיך וויליאם וקייט מידלטון בסיורצילום: AP
 

 

תגובה ראשונה של הנסיך וויליאם לריאיון הסנסציוני של הנסיך הארי ומייגן מרקל לאופרה ווינפרי: הנסיך ואשתו, הדוכסית קייט מידלטון, הגיעו הבוקר (ה') לביקור מלכותי בבית ספר במזרח לונדון על מנת לקדם תוכנית מיוחדת לבריאות הנפש בילדים. במהלך הסיור אחד הכתבים פנה לנסיך וויליאם ושאל אותו אם יצא לו לדבר עם אחיו מאז שידור הריאיון. "לא, עדיין לא דיברתי איתו, אבל אעשה זאת", אמר הנסיך.

 

הכתב בחר להקשות ושאל שוב: "האם אתה רק יכול להגיד לי אם משפחת המלוכה גזענית?", ועל כך מיהר וויליאם לענות: "אנחנו ממש לא משפחה גזענית", בעודו ממשיך ללכת. צפו:

 

 

התגובה של הנסיך וויליאם מגיעה ימים ספורים לאחר שהמלכה אליזבת מסרה את התייחסותה הרשמית לריאיון. "המשפחה כולה התעצבה לגלות עד כמה מאתגרות היו השנים האחרונות עבור הארי ומייגן", נמסר מטעמה. בנוסף, הוסיף הארמון: "הנושאים שהועלו, ובמיוחד אלו הקשורים לגזע, מדאיגים, נלקחים ברצינות רבה, וייבדקו באופן פרטי על ידי המשפחה".

 

מקורות מהארמון חשפו כי בזמן שהנסיכים וויליאם וצ'רלס עדיין מאוד מוטרדים מהאופן שבו הותקפו על ידי בני הזוג והארי בפרט, המלכה אליזבת בחרה בגישה מפייסת. "מלכת בריטניה לוקחת אחריות על השלכות הריאיון השערורייתי של הארי ומייגן. היא הוציאה הנחייה לצוות להימנע מדיונים על המצב בפומבי. אליזבת מתכוונת לפנות לנכדה ולאשתו והם צפויים לשוחח בטלפון בימים הקרובים", מסר מקור מהארמון, והוסיף כי המלכה מאמינה שזה הזמן לגישה אישית.

 

מקורות מהארמון מספרים כי הדוכסים מקיימברידג' מוטרדים מאוד מהאופן בו הותקפו על ידי הדוכסים מסאסקס ומההאשמות כי מידלטון גרמה למרקל לבכות ביום חתונתה.

 

 

מי גרמה למי לבכות? קייט מידלטון (צילום: AP)
מי גרמה למי לבכות? קייט מידלטוןצילום: AP

 

נזכיר כי במהלך הריאיון הארי ומייגן לא חסכו בפרטים: מרקל דיברה בגלוי על ההתמודדות עם בריאות הנפש, הסכסוך עם גיסתה והחשש שהיה לבני המשפחה לגבי גוון עורו של בנם הבכור ארצ'י, עוד כשהייתה בהיריון. "באותם חודשים שהייתי בהיריון, במשך כל אותה התקופה, היו לנו באופן קבוע שיחות על זה ש'התינוק לא יקבל שמירה, הוא לא יקבל תואר', ובנוסף עלה החשש על כמה כהה יהיה צבע עורו", סיפרה מרקל, ואילו ווינפרי קטעה אותה בדרמטיות: "רגע, עצרי. היו שיחות על כמה כהה עור הבן שלך יהיה?", ואילו מרקל אישרה. "באופן פוטנציאלי. וגם על איך זה יהיה ואיך הוא ייראה". כשווינפרי ניסתה לברר מי היה אותו בן משפחה שדיבר על הנושא, מרקל השיבה כי היא לא מעוניינת לחשוף את זהותו מכיוון שזה עלול לפגוע בו מאוד.

 

 
 
 
נראים מוטרדים (צילום: AP)
נראים מוטרדיםצילום: AP

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018