ריחו"ל

השחקן ארמי האמר חשוד באונס אישה

אישה בשם אפי אנג'לובה סיפרה במסיבת עיתונאים שהאמר אנס אותה לפני כארבע שנים תוך כדי שהוא מכה אותה באכזריות. "הוא הפעיל עליי טקטיקות מניפולטיביות, הפך ליותר ויותר אלים וניצל אותי מנטלית, רגשית ומינית", אמרה. עורכת דינה, גלוריה אלרד הודיעה שיש בידיהן ראיות שנמסרו למשטרה. עורך דינו של האמר מסר כי יחסי המין היו בהסכמה והוסיף: "מר האמר לא רצה להביך אותה ולחשוף את הפנטזיות המיניות שלה, אך כעת היא עברה את הגבול"

ארמי האמר (צילום: GettyImages)
ארמי האמרצילום: GettyImages

 

השחקן ארמי האמר ("מראה מראה: הסיפור האמיתי", "קרא לי בשמך") ממשיך להסתבך: אמש (ה') חשפה אישה צעירה כי לפני ארבע שנים ניהלה עם השחקן בן ה-34 מערכת יחסים, במהלכה התעלל בה ואנס אותה.

 

האישה, אפי אנג'לובה (24) המתגוררת כיום באירופה, כינסה מסיבת עיתונאים בלוס אנג'לס, אך לא הגיעה אליה באופן אישי והופיעה בה באמצעות מסכי טלוויזיה. אנג'לובה סיפרה בדמעות: "ב-27 באפריל 2017, ארמי האמר אנס אותי באלימות במשך כארבע שעות בלוס אנג'לס... הוא גם היה אלים כלפיי בדרכים אחרות, הטיח את ראשי בקיר פעם אחר פעם וגרם לחבלות בפניי".

 

אנג'לובה סיפרה שהכירה את האמר בשנת 2016 בפייסבוק והתאהבה בו. למרות שהאמר היה אז כבר נשוי ואב לילד, השניים פצחו במערכת יחסים אינטימית שנמשכה לסירוגין עד 2020. היא הוסיפה שהיא מרגישה אשמה על כך שלא סיפרה על מה שעשה לה קודם כן, וכי היא מקווה שהאמר "ישלם על מעשיו". עוד הוסיפה אנג'לובה: "כשאני נזכרת עכשיו במעשיו, ברור לי שהוא הפעיל עליי טקטיקות מניפולטיביות במטרה להשתלט עליי עד שאאבד את עצמי. לעיתים קרובות הוא בחן את מידת המסירות שלי אליו, חצה את הגבולות שלי והפך ליותר ויותר אלים תוך כדי שהוא מנצל אותי מנטלית, רגשית ומינית".


אפי אנג'לובה  (צילום מסך)
אפי אנג'לובה צילום מסך

 

עורכת דינה שכן נכחה במקום, גלוריה אלרד, מסרה כי הראיות למעשיו של האמר נמסרו למשטרת לוס אנג'לס. מהמשטרה אישרו כי העניין נמצא בחקירה, שנפתחה בתחילת פברואר – זמן קצר לאחר שההאשמות נגד האמר בגין התעללות בנשים אחרות צצו ברשתות החברתיות.

 

אנדרו ברטלר, עורך דינו של הכוכב, קרא לטענותיה של אנג'לובה "שערורייתיות" והוסיף כי כל המפגשים המיניים שהשחקן היה מעורב בהם היו תמיד בהסכמה: "מאז ומתמיד, כל מפגש שמר האמר ערך איתה או לצורך העניין, עם נשים אחרות איתן נפגש למטרת סקס, הוסכם מראש על שני הצדדים שהיו מעוניינים להשתתף בו באופן הדדי", אמר.

 

בטרלר אף מסר כי רק לפני כשבעה חודשים, המתלוננת שלחה להאמר הודעה בה תיארה באופן מפורט את הפנטזיות המיניות שלה: "ב-18 ביולי 2020, גברת אנג'לובה שלחה למר האמר הודעות טקסט גרפיות, בו כתבה לו מה היא רוצה שיעשה לה. מר האמר הבהיר לה שהוא אינו מעוניין להמשיך איתה במערכת יחסים כזו".

 

בטרלר אף הציג לתקשורת צילום מסך של אחת מההתכתבויות בין השניים, והוסיף: "מר האמר לא רצה להביך אותה ולחשוף את תשוקותיה או את הפנטזיות המיניות שלה, אך כעת היא עברה את הגבול בכך ששכרה עורכת דין וערכה מסיבת עיתונאים פומבית. כשהאמת לצידו, מר האמר מברך את ההזדמנות להבהיר את העניין. גברת אנג'לובה נואשת לתשומת לב, ומעשיה רק יקשו על קורבנות אמיתיים של אלימות מינית לקבל את הצדק שלו הם ראויים".


"'50 גוונים של אפור' על אמת, ללא האהבה" (צילום: GettyImages)
"'50 גוונים של אפור' על אמת, ללא האהבה"צילום: GettyImages

 

מעשיו לכאורה של האמר עלו לכותרות בחודש ינואר האחרון, לאחר שמספר נשים סיפרו ברשתות החברתיות כי הכוכב הטריד אותן, התעלל בהן וחלק איתן את הפנטזיות המיניות האלימות שלו שנעו בין אונס ועד קניבליזם. חלקן גם שיתפו צילומי מסך של ההודעות שלכאורה שלח להן. זמן קצר לאחר מכן, סיפרה הדוגמנית פייג' לורנץ (23) כי יצאה עם הכוכב במשך חודשיים, במהלכן חרט על ירכה את האות הראשונה של שמו. לורנץ הגדירה את מערכת היחסים שלהם כ"'50 גוונים של אפור' על אמת, ללא האהבה", וסיפרה: "הוא באמת חשב שהפנטזיות שלו היו נורמליות בקהילת ה-BDSM".

תמונה ששלח האמר לאישה איתה התכתב ברשת (צילום מסך)
תמונה ששלח האמר לאישה איתה התכתב ברשתצילום מסך

 

האמר מסר בזמנו כי אינו מוכן להגיב לטענות וקרא להן "התקפות אינטרנטיות מרושעות", אך השלכותיהן לא איחרו להגיע - מנהליו סיימו את יחסי העבודה איתו ומהפקות שני סרטים שהיה אמור לככב בהם, אחד לצידה של ג'ניפר לופז, הודיעו כי הוא יוחלף בשחקן אחר.

 

ביולי 2020 נודע כי האמר ואשתו מזה עשור, אליזבת' צ'מברס, החליטו להיפרד. לשניים יש ילדים, הרפר (6) ופורד (4). צ'יימברס הגיבה על הסקנדל לפני כחודש ואמרה שהיא "המומה, שבורת לב והרוסה". היא הוסיפה: "מלבד שיברון הלב, אני מקשיבה, אמשיך להקשיב ולחנך את עצמי בנושא הרגיש הזה. אני תומכת בכל קורבן של תקיפה או התעללות, ומפצירה בכל אחד או אחת שחוו כאב מהסוג הזה לפנות לעזרה על מנת להחלים".


ארמי האמר ואליזבת' צ'מברס (צילום: GettyImages)
ארמי האמר ואליזבת' צ'מברסצילום: GettyImages

האמר, צ'מברס ושני ילדיהם (צילום: Gettyimages)
האמר, צ'מברס ושני ילדיהםצילום: Gettyimages

ארמי האמר (צילום: GettyImages)
ארמי האמרצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018