רכילות+

מנצלים את דקות התהילה: כוכבי הריאליטי חוגגים לבן זיני

כוכב הנוער חגג יום הולדת 25 והזמין למסיבה את כל החברים מהביצה. האירוע כלל את כל המי ומי ובעיקר את כוכבי עולם הריאליטי - עם חזרתם של האירועים בכל הכח, הם יודעים שעליהם להזדרז ולנצל את 15 דקות התהילה שהקורונה מנעה מרובם לקבל כראוי

 

חוגג 25. בן זיני (צילום: אור גפן)
חוגג 25. בן זיניצילום: אור גפן

 

שנה ארוכה ולא פשוטה עברה על כוכבי הביצה ועל משתתפי תוכניות הריאליטי בפרט. אלו היו רגילים לקפץ מאירוע לאירוע ולחיות מהשקה לפרימיירה ולעוד השקה, אך לרוע מזלם, דווקא כשהיו אמורים לקטוף את פירות ההצלחה וליהנות מ-15 דקות התהילה שלהם, הגיעה הקורונה ושמה סוף לחגיגות. המסיבות בוטלו, הקמפיינים נתקעו ואפילו "שיק או שוק" לא היה צ'אנס לתת להם. כעת, עם חזרת המשק לפעילות מלאה, חזרו גם האירועים, החגיגות המוגזמות וההשקות היח"צניות וכך יש לכל כוכבי הריאליטי הטריים, הוותיקים ולאלו שכבר עומדים על סף השיכחון מהתודעה - הזדמנות להשלים פערים וליהנות מכל הטוב שהביצה יכולה להציע.

 

ביום שישי האחרון היה זה כוכב הנוער בן זיני שסיפק לסלבס סיבה למסיבה, כשחגג את יום הולדתו ה-25. החגיגה שקקה חיים והרבה כוכבי ריאליטי, בהם משתתפי "האח הגדול", "הישרדות", "המרוץ למיליון", "גולסטאר" ועוד - רק שהפעם השאלה לא הייתה מי מנצח את מי ברייטינג, אלא מי עדיין רלוונטי ומי, למרבה הצער, קצת פחות.

 

בין הנוכחים היו אדל בספלוב , הבסטי של זיני מהתכנית "זוג מנצח", שהגיעה לבדה ללא הבעל מאצ'. גם בני הזוג הטריים אגם בוחבוט ובר ברימר הגיעו למסיבה, אך נכנסו בנפרד ונמנעו מלהצטלם ביחד. ליאם גולן, הבן של אייל גולן ואילנית לוי, הפך לאחרונה לכוכב בזכות עצמו מה שהופך אותו לאורח מבוקש באירועים מסוג זה. אלה אייבינדר הגיעה בלי וובה, הפרטנר שלה מה"מרוץ למיליון", אבל נראתה צמודה לחבר מהאי של "הישרדות" אוהד בוזגלו. יחד עם זאת, אין צורך להתרגש - למרות הקרבה, השניים רק חברים טובים ולא יותר.

 

עוד הגיעו: אלין כהן, עומרי בן נתןקארין עליה, אסי בוזגלו, גל גברעם ותום חיימוב, אנג'ל ברנס ונוספים. בלטה בחסרונה (או שלא): הבלוגרית דניאל עמית שגרמה לחוסר נעימות עבור בעל השמחה, לאחר שבישרה לעוקביה שהוזמנה למרות שהיא וזיני כלל אינם מכירים. מאז נודע שהשניים יישרו את ההדורים, ומאוד ייתכן שליום הולדתו ה-26 היא כבר תוזמן ותגיע ברצון.

הבסטי מ"זוג מנצח". אדל בספלוב (צילום: אור גפן)
הבסטי מ"זוג מנצח". אדל בספלובצילום: אור גפן

התחברו על האי ב"הישרדות". אוהד בוזגלו ואלה אייבינדר (צילום: אור גפן)
התחברו על האי ב"הישרדות". אוהד בוזגלו ואלה אייבינדרצילום: אור גפן

יחסים אפלטוניים (צילום: אור גפן)
יחסים אפלטונייםצילום: אור גפן

לא משחררים אלה. גל גברעם ותום חיימוב (צילום: אור גפן)
לא משחררים אלה. גל גברעם ותום חיימובצילום: אור גפן

 

הבן של אמא שלו. ליאם גולן (צילום: אור גפן)
הבן של אמא שלו. ליאם גולןצילום: אור גפן

פוזות למצלמה. רגב והלן הוד (צילום: אור גפן)
פוזות למצלמה. רגב והלן הודצילום: אור גפן

תמיד נחמד שהוא מוריד קצת בגדים. זיני ואדם אליוף (צילום: אור גפן)
תמיד נחמד שהוא מוריד קצת בגדים. זיני ואדם אליוףצילום: אור גפן

באה לחגוג. אלין כהן (צילום: אור גפן)
באה לחגוג. אלין כהןצילום: אור גפן

דפקה הופעה. רומי אברג'יל (צילום: אור גפן)
דפקה הופעה. רומי אברג'ילצילום: אור גפן

אין חתיכים כאלה. בר ברימר (צילום: אור גפן)
אין חתיכים כאלה. בר ברימרצילום: אור גפן

 

 

 

צילום: אור גפן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018