הפוך גוטה, הפוך: הנסיך צ'רלס מסתבך עם המסכה

הנסיך צ'רלס נתפס בעדשת המצלמה באירוע מלכותי חשוב בזמן שהסתבך קצת עם המסכה, ובמקום לכסות איתה את אזור האף והפה - כיסה דווקא את העיניים. לאליזבת זה לא היה קורה!

מה יהיה? הנסיך צ'רלס (צילום: Splashnews)
מה יהיה? הנסיך צ'רלסצילום: Splashnews

 

השנה האחרונה הייתה מלאת אירועים לא פשוטים עבור משפחת המלוכה, החל מהריאיון הסנסציוני של הארי ומייגן לאופרה ווינפרי ועד מותו המצער של בעלה של המלכה אליזבת, הנסיך פיליפ, שהלך לעולמו בחודש אפריל האחרון - חודשיים לפני שהיה אמור לחגוג את יום הולדתו ה-100. לשמחתנו, הנסיך צ'רלס החליט לספק אתנחתא קומית לעולם כולו, אולי פחות לאימו המלכה שכנראה הובכה מאוד עבורו, אבל מה זה חשוב - העיקר שהוא גרם לנו לחייך, שלא לומר להיקרע מצחוק בקול. 

 

מוקדם יותר השבוע הגיע צ׳רלס ביחד עם אשתו קמילה ובני מלוכה נוספים לאירוע המרוץ היוקרתי רויאל אסקוט. הנסיך החליט להוות דוגמה לשאר הציבור שהיה במקום ולא ויתר על עטיית מסכה - אָמָה מָה, הוא קצת הסתבך ובמקום לכסות את אזור האף והפנים כמקובל, כיסה דווקא את עיניו והאף. כמובן שהמצלמות הרבות שהיו באזור תיעדו את הרגע המביך הזה וסיפקו לעולם סשן תמונות משובח.

 

אחד לדור! (צילום: Splashnews)
אחד לדור!צילום: Splashnews

המלך הבא של אנגליה (צילום: Splashnews)
המלך הבא של אנגליהצילום: Splashnews

 

וחכו, זה לא נגמר בזה: רגעים ספורים לאחר שצ'רלס סיים להיאבק עם המסכה, הוא התפנה לעזור לאשתו הדוכסית, שמסיבה לא ברורה הסתבכה גם היא עם מסכתה. כיאה לבעל האוהב והג'נטלמני שהוא, צ׳רלס נחלץ לעזרתה ויחד הצליחו השניים להתגבר על המכשול והשלימו את המשימה בהצלחה. תחשבו איזה מזל שהם לא היו בישראל בתקופת מלחמת המפרץ, רק אלוהים יודע איך הם היו מסתדרים עם מסכת האב"כ - זה באמת היה מורכב.

 

"לא הבנתי, מה הסתבכת?". קמילה וצ'רלס (צילום: Gettyimage)
"לא הבנתי, מה הסתבכת?". קמילה וצ'רלסצילום: Gettyimage

 

"לא ככה מאמי, אני אעזור לך" (צילום: Splashnews)
"לא ככה מאמי, אני אעזור לך"צילום: Splashnews

 

צודקים, הכי טוב בלי! (צילום: Gettyimage)
צודקים, הכי טוב בלי!צילום: Gettyimage

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018