ריחו"ל

ערב בנות: אנג'לינה ג'ולי ובנותיה חורכות את השטיח האדום ברומא

הכוכבת מקדמת בימים אלו את סרטה החדש, והפעם היא עושה זאת בפסטיבל הסרטים של רומא. ג'ולי ניצלה את ההזדמנות כדי להפוך את האירוע לטיול משפחתי והביאה איתה לאיטליה את רוב ילדיה – שתיים מהן, זהרה ושיילו, הגיעו גם הן לפרימיירה וגנבו כצפוי את ההצגה

נוטפות אבק כוכבים. אנג'לינה ג'ולי ובנותיה, שיילו וזהרה (צילום: GettyImages)
נוטפות אבק כוכבים. אנג'לינה ג'ולי ובנותיה, שיילו וזהרהצילום: GettyImages

 

אחרי תקופה ארוכה בה היא שמרה על פרופיל נמוך, אנג'לינה ג'ולי חוזרת אל המקום שבו אנחנו רגילים ואוהבים לראות אותה – השטיח האדום. ג'ולי מקדמת בימים אלו את סרטה החדש "הנצחיים", ולאחר שבשבוע שעבר גנבה את ההצגה ביחד עם ילדיה בבכורת הסרט בלוס אנג'לס, אמש (א',) היא עשתה זאת שוב, הפעם באיטליה.

 

בניגוד לאירוע ההוליוודי בו נכחו רוב ילדיה, להקרנה ברומא, שנערכה במסגרת פסטיבל הקולנוע של העיר, ג'ולי הגיעה עם הרכב משפחתי מצומצם ואיתה צעדו על השטיח רק שיילו (15) וזהרה (16). יחד עם זאת, השתיים בהחלט פיצו על חסרונם של אחיהן ואחיותיהן, וכצפוי משכו לא מעט מתשומת הלב. בנוסף, דונטלה ורסאצ'ה שעיצבה את השמלה שלבשה ג'ולי, התגאתה במעשה ידיה, שיתפה את תמונתה של הכוכבת וכתבה: "אנג'לינה ג'ולי בתור אלה לובשת ורסאצ'ה".

ברומא, התנהגי כאלה רומאית. אנג'לינה ג'ולי (צילום: GettyImages)
ברומא, התנהגי כאלה רומאית. אנג'לינה ג'וליצילום: GettyImages

גנבו את רוב הפוקוס (צילום: GettyImages)
גנבו את רוב הפוקוסצילום: GettyImages

 

למרות שלא הגיעו לאירוע הגדול, שאר ילדיה של ג'ולי נמצאים גם הם ברומא ביחד איתה, אך כנראה שמיצו את עניין הפרימיירות והפוזות לצלמים – ואפשר להבין אותם, כמה פעמים אפשר לראות את אותו הסרט של אמא, גם אם מדובר באחד הסרטים הגדולים של השנה? זה לא מנע מבני המשפחה לצאת לטייל בעיר, והפעם היו שם גם מדוקס (20), נוקס (13) ואחותו התאומה ויוויאן – שכנראה נהנתה קצת פחות, מכיוון שבתמונות היא נראית קופאת מקור. האח החסר בהרכב הוא פקס (17) שגם החמיץ את הבכורה שנערכה בהוליווד.

 

ג'ולי ובעלה לשעבר, בראד פיט, הקפידו לאורך השנים לשמור כמה שיותר על פרטיותם של ילדיהם ולצמצם את חשיפתם בפני הציבור וכלי התקשורת בפרט. נראה שעכשיו, כאשר הילדים בוגרים יותר (וכשרוב דרמת הגירושים המלוכלכים של שני הכוכבים כבר מאחוריהם) – היא מרגישה יותר בנוח להביא אותם איתה לאירועים פומביים. וכמובן שאין צורך לציין שנוכחותם שם בהחלט לא מזיקה לפרסום וליחסי הציבור.

שמישהו ייתן ג'קט לוויוויאן! ג'ולי והילדים מטיילים ברומא (צילום: Mega)
שמישהו ייתן ג'קט לוויוויאן! ג'ולי והילדים מטיילים ברומאצילום: Mega
 

טיול משפחתי ברחובות רומא (צילום: Mega)
טיול משפחתי ברחובות רומאצילום: Mega

מקשיבים להסבר של המדריך (צילום: Mega)
מקשיבים להסבר של המדריךצילום: Mega

אנג'לינה ג'ולי (צילום: GettyImages)
אנג'לינה ג'וליצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018