ריחו"ל

אנג'לינה ג'ולי תציג הוכחות לאלימות מצד בראד פיט

הכוכבת הודיעה לבית המשפט שהיא מעוניינת להגיש הוכחות נוספות לכך שפיט נהג באלימות כלפי בני המשפחה בתקופה בה הם עוד היו זוג. במסגרת ההתפתחות החדשה, ילדיהם של בני הזוג עשויים להיקרא ולהעיד

יש בידיה הוכחות חדשות. אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט (קרדיט- GettyImages)
יש בידיה הוכחות חדשות. אנג'לינה ג'ולי ובראד פיטקרדיט- GettyImages

 

התפתחויות חדשות בדיוני הגירושים של אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט: ג'ולי הודיעה לבית המשפט שיש בידה הוכחות חדשות לכך שפיט נהג באלימות כלפי בני המשפחה בזמן שהשניים היו יחד.

 

האתר The Blast חשף אתמול (ד') כי בידיו מסמכים משפטיים אשר הגישה ג'ולי לשופט, ובו היא מצהירה ש"ביכולתה להגיש הוכחות לאלימות בתוך המשפחה", כך נכתב באתר. ג'ולי הודיעה כי היא מוכנה להעיד על כך, וכי גם ילדיהם של השניים, מדוקס (19), פקס (17), זהרה (16), שיילו (14) והתאומים ויוויאן ונוקס (12) יעידו במידת הצורך.

 

איבי פ. ג'יאנג, מומחית לדיני משפחה, הסבירה לאתר Us Weekly: "אם אנג'לינה מחזיקה במסמכים המוכיחים שהיא או הילדים היו קורבן לאלימות, היא יכולה להגיש אותם בתור עדויות משלימות ולהגיד שהמסמכים האלו מהווים הוכחות בנוסף לאלו שהציגה בעבר". לגבי מהותם של המסמכים, ג'יאנג משערת: "יתכן ואלו דוגמאות עדכניות או תיעוד נוסף הקשור למה שכבר הוגש בעבר".

גם הילדים יעידו במקרה הצורך. פיט, ג'ולי והילדים (קרדיט- GettyImages)
גם הילדים יעידו במקרה הצורך. פיט, ג'ולי והילדיםקרדיט- GettyImages

 

מקורביו של פיט מספרים שהוא לא מתרגש מהחדשות: "במשך ארבע וחצי השנים האחרונות, אנג'לינה פנתה לבית המשפט מספר פעמים עם טענות שלא הצליחה להוכיח. היא השתמשה בילדים כדי לפגוע בבראד, וכעת היא עושה זאת שוב". עוד טוענים מקורביו של פיט, שהצוות המשפטי של אנג'לינה הוא זה שהדליף את המסמכים המדוברים לאתר: "עורכי הדין שלה, שהתחלפו כבר ארבע או חמש פעמים, עשו זאת כדי לפגוע בבראד", אמרו ועקצו את הכוכבת. "מדובר בעוד ניסיון עצוב ונואש לקדם טענה שקרית בכל מחיר".

בראד פיט (צילום: Getty Images)
בראד פיטצילום: Getty Images

 

ג'ולי אכן החליפה לאורך הדרך מספר עורכי דין בצוות המשפטי שלה, ומקורב לה מסביר: "היא נלחמת בעור שיניה על מנת לקבל את רצונה בגירושים, ובכל הנוגע לילדיה – היא לא תיכנע. היא משלמת לעורכי הדין שלה הון תועפות, ואם היא חושבת שאחד מהם צריך לעזוב, היא לא תהסס לפטר אותו".

 

פיט וג'ולי הודיעו על פרידתם ב-2016, לאחר 12 שנות זוגיות מתוכן היו נשואים במשך כשנתיים. זמן קצר לאחר הפרידה, פיט נחקר על ידי המשטרה ושירותי הרווחה בחשד לכך שנהג באלימות פיזית ומילולית כלפי מדוקס, אך לבסוף הוחלט כי פעל כשורה. יחד עם זאת, מאז ניתק איתו מדוקס כל קשר וגם שאר הילדים שמרו עמו על קשר מינימלי. פיט הודה בעבר כי בעת המקרה היה אלכוהוליסט, אך מאז נגמל מההתמכרות.

 

ב-2019 הורה בית המשפט לאפשר לפיט לראות את ילדיו לעיתים קרובות יותר, ומאז החל הכוכב לפגוש אותם לפחות פעם בשבוע. שלושת ילדיו הביולוגיים, שיילו, ויוויאן ונוקס בילו עמו את חג המולד האחרון, בעוד ילדיהם המאומצים, מדוקס, פקס וזהרה היו עם ג'ולי.

בית המשפט החליט לאפשר לפיט לראות את ילדיו לעיתים קרובות יותר (צילום: רויטרס)
בית המשפט החליט לאפשר לפיט לראות את ילדיו לעיתים קרובות יותרצילום: רויטרס

 

באופן רשמי שני הכוכבים עדיין נשואים, שכן הם לא מצליחים להגיע להסכמה לגבי רכושם המשותף ותנאי המשמורת על ילדיהם. פיט דורש חזקה משותפת ושוויונית אך ג'ולי מסרבת בתוקף. לפני כחודש התראיינה הכוכבת למגזין "ווג בריטניה", שם סיפרה: "אני מתמקדת בהחלמת משפחתנו. זה קורה לאט, כאילו הקרח מפשיר והדם חוזר לגופי... היו כאלו שניצלו לרעה את השתיקה שלי, והילדים רואים על עצמם שקרים בתקשורת. אבל אני מזכירה להם שהם יודעים את האמת שלהם ואת דעתם על העניין".

 

אנג'לינה ג'ולי (קרדיט- GettyImages)
אנג'לינה ג'וליקרדיט- GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018