ריחו"ל

בראד פיט יבלה את החג עם ילדיו הביולוגיים בלבד

אתר "אס וויקלי" חשף כי השחקן יבלה את חג המולד עם שיילו, ויויאן ונוקס, ואילו שלושת הילדים שאימץ עם אנג'לינה ג'ולי יבלו עם אימם

בראד פיט (צילום: Gettyimages)
בראד פיטצילום: Gettyimages
 

 

בראד פיט יבלה את חג המולד הקרוב עם שלושה מילדיו, שיילו (14) והתאומים ויויאן ונוקס (12). מדובר בשלושת הילדים הביולוגיים שלו ושל אשתו לשעבר, אנג'לינה ג'ולי. ילדיהם מדוקס (19), פקס (16) וזהרה (15), יבלו עם אימם. יש לציין כי מדוקס בגיר ולכן רשאי להחליט לבד עם מי יבלה את החג.

 

אתר "אס וויקלי" מדווח כי בתחילת השנה בני הזוג חשבו שיבלו את החג בהרכב מלא, אך חילוקי הדעות בין פיט לג'ולי שינו את התוכניות. "האגו של שניהם הפריע", סיפר מקורב למגזין, והוסיף: "בראד ואנג'לינה אחראים במידה שווה לדרמה הבלתי נגמרת". לפיו, השניים לא מצליחים לגשר על הפערים ו"הילדים הם נזק היקפי".

 

משפחת פיט-ג'ולי בהרכב מלא, אי שם בימים הטובים
משפחת פיט-ג'ולי בהרכב מלא, אי שם בימים הטובים

 

כזכור, פיט וג'ולי, שנחשבו לפאוור קאפל של הוליווד, הודיעו על פרידה בספטמבר 2016. הרבה מים עכורים שטו בנהר מאז, כולל אישומי תקיפה של פיט נגד בנה הבכור של ג'ולי. בתחילת השנה, חשפה השחקנית כי הסיבה לפרידה שלה מפיט הייתה "דאגה לרווחת ילדיה", ואילו הוא סיפר כי היה אלכוהוליסט רוב ימיו.

 

בני הזוג היו אמורים להופיע בפני שופט בחודש שעבר כדי לדון בהסכמי המשמורת על ילדיהם, היות ופיט מבקש לחלוק את האפוטרופסות על ילדיו באופן שווה לג'ולי, ואילו היא לא מסכימה לכך.


לא מצליחים להתגבר על המשקעים ביניהם. פיט וג'ולי (צילום: רויטרס)
לא מצליחים להתגבר על המשקעים ביניהם. פיט וג'וליצילום: רויטרס

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018