אליזבת הייתה מאשרת? מייגן מרקל בשמלה אדומה חושפנית

הנסיך הארי ומייגן מרקל הגיעו לאירוע צדקה בניו יורק, וכצפוי גנבו את ההצגה, במיוחד מרקל שהפתיעה והגיעה בשמלה אדומה בוהקת שכללה מחשוף ושסע. איך לומר, כל עוד היא הייתה כבולה לבית המלוכה אין סיכוי שהיו מאשרים לה ללבוש משהו כזה

כל העיניים עליהם. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: GettyImages)
כל העיניים עליהם. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: GettyImages

 

אירועי צדקה והוקרה לא פעם מסתמכים על אורחים מפורסמים שמגיעים ומעוררים קצת את רמת העניין סביבם, בכל זאת, עם כל הכבוד והרצון הטוב לא תמיד מדובר באירועים עם נושאים מבדרים ואטרקטיביים במיוחד. לכן מארגני אירוע "הצדעה לחופש", שנערך אתמול (ד'), במוזיאון הים, האוויר והחלל אינטרפיד, נשמו כנראה לרווחה כשקיבלו אישור הגעה משני אורחים פופולאריים במיוחד – הנסיך הארי ומייגן מרקל.

 

ואכן, השניים גנבו לחלוטין את ההצגה והפכו לשיחת הערב. הארי הגיע אמנם בחליפה סטנדרטית ולא מרגשת במיוחד, אך הלוק של מרקל בהחלט פיצה – הדוכסית לבשה שמלה אדומה בוהקת בעיצובו של ווס גורדון מבית האופנה של קרולינה הררה, בעלת מחשוף נאה באיזור החזה ושסע צנוע באיזור הרגליים.

 

כל כוכבת אחרת שהייתה מתהדרת בלוק הזה, כנראה שלא הייתה מקבלת יותר מדי תשומת לב – אך בהתחשב שמדובר כאן באקסית המדוברת של בית המלוכה, המראה שבו בחרה בהחלט עורר עניין. קרוב לוודאי שלו השניים עדיין היו מייצגים את המלכה אליזבת, היא לחלוטין לא הייתה מאשרת את הבגד הזה, אבל כנראה שלדעותיה של המלכה כבר אין יותר מדי משקל בהחלטותיהם והעדפותיהם של נכדה ואשתו. אמרנו שהאירוע היה על טהרת "הצדעה לחופש"? ובכן, מאז שעזבו את בית המלוכה בטריקת דלת, אין ספק שהארי ומרקל מבינים דבר או שניים בלהרגיש חופשיים. יחד עם זאת, כדי להוכיח שבריטניה עדיין בליבם, שניהם ענדו סיכות פרחים אדומות לציון יום הזיכרון הבריטי שחל היום.

סביר להניח שהמלכה אליזבת הייתה מטילה ווטו על הלוק (צילום: GettyImages)
סביר להניח שהמלכה אליזבת הייתה מטילה ווטו על הלוקצילום: GettyImages

 

האירוע המדובר ציין לשבח את אנשי כוחות ההגנה שמשרתים את ארה"ב, והרווחים ממנו מיועדים ביו היתר למימון לימודים עבור חיילים משוחררים ומשפחותיהם. מרקל והנסיך הארי, שגם נאם במהלך הערב, לא היו הסלבס היחידים שנכחו במקום, הזמר ג'ון בון ג'ובי קיבל פרס הוקרה מיוחד עבור הכספים הרבים שגייס ופעילויות הצדקה בהן הוא לוקח חלק.

 

הארי ומרקל, שיחגגו בקרוב שנתיים ליציאה הדרמטית והמתוקשרת שלהם מבית המלוכה, אמנם עזבו את בריטניה במטרה להתנתק מהמחויבויות הרבות שהיו להם והודיעו בזמנו שהם מתכוונים להוריד הילוך ולשמור על פרופיל נמוך, אך עד עתה נראה שהם דואגים לייצר כותרות בקצב שוטף ולהפציע לעיתים קרובות באירועים כאלו ואחרים (לזכותם יש לציין, שלרוב האירועים אלו עוסקים בנושאים חשובים בהחלט) – רק השבוע מרקל לקחה חלק בוועדה של "ניו יורק טיימס", בה דיברה על החשיבות של שכר הוגן להורים אשר נמצאים בחופשת לידה ועל שוויון משכורות לנשים. הארי מצידו, התארח בפאנל של מגזין Wired, בו תקף את המונח "מגזיט" שניתן על ידי התקשורת להחלטה שלו ושל אשתו לפרוש מהמלוכה, וטען שהוא משקף שנאת נשים, שכן במקום לראות בנסיך כאחראי למהלך, התקשורת והציבור העדיפו להאשים דווקא את מרקל.

מתמנגלים ומתלוצצים עם שאר האורחים (צילום: GettyImages)
מתמנגלים ומתלוצצים עם שאר האורחיםצילום: GettyImages

במצב רוח מרומם (צילום: GettyImages)
במצב רוח מרומםצילום: GettyImages

בשמלה אדומה ובלי צמות (צילום: GettyImages)
בשמלה אדומה ובלי צמותצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018