פפראצי

זה סופי: אייל גולן ודניאל גרינברג התגרשו

אחרי שנתיים של נישואים ושני ילדים משותפים, אייל גולן ודניאל גרינברג הגיעו לבית הדין הרבני ברחובות והתגרשו באופן סופי. גרינברג המשיכה בקו "הכל בסדר" שלה כשיצאה מהרבנות והשניים עטו על עצמם חיוכים והמשיכו בדרכם

 

 

שבועיים לאחר שהודיעו כי הם נפרדים, אייל גולן ודניאל גרינברג הגיעו היום (ה') לבית הדין הרבני ברחובות והתגרשו באופן סופי.

 

בתום ההליך הרשמי גולן וגרינברג יצאו אל הצלמים שחיכו להם מחוץ למקום. בתוך הבניין הם עוד שמרו על הבעת פנים רצינית ומעורערת אך בחוץ עטו על עצמם חיוכים מאוזן לאוזן, כשגרינברג, כהרגלה, מבהירה למצלמות ש"הכל בסדר". השניים המשיכו יחד למכונית, שם ישבו, צחקקו ושוחחו. מה שנקרא – נפרדו כידידים.

 

זהו, נגמר. אייל גולן ודניאל גרינברג ברבנות (צילום: מוטי לבטון)
זהו, נגמר. אייל גולן ודניאל גרינברג ברבנותצילום: מוטי לבטון

סוף זה תמיד התחלה (צילום: מוטי לבטון)
סוף זה תמיד התחלהצילום: מוטי לבטון

 

בחודש דצמבר האחרון ושנתיים לאחר שמיסדו את הקשר והביאו לעולם שני ילדים משותפים, הודיעו השניים כי הגיעו לסוף דרכם הזוגית: "אייל ודניאל החליטו לצאת לדרך חדשה כל אחד בנפרד מתוך חברות, אהבה והבנה. השניים ימשיכו לשמור על קשר חברי ויגדלו את הילדים במשותף. יצויין כי למרות שהגיעו להחלטה זו חגגו יחד את הברית לבנם רון ויצאו לחופשה משותפת יחד, ודניאל אף ליוותה את אייל בהופעת חורף בהיכל התרבות שהתקיימה השבוע ויחסיהם היום טובים מתמיד".

 

נזכיר כי נישואיהם של השניים ידעו מספר משברים, קטנים, גדולים ואחד כזה שגרם לגרינברג, שהייתה אז בהיריון ראשון עם בתם מיאל, להסיר את כל התמונות המשותפות מהרשתות החברתיות, לעזוב את הבית ולנסוע לבית מלון עם מספר חברות. ובכל זאת, למרות כל הסימנים המעידים על משבר, גרינברג הכחישה בתוקף כי הנישואים שלה ושל בעלה עלו על שרטון.

 

מאז הספיקה גרינברג לעזוב את ביתם המשותף ולעבור להתגורר בדירה ברחובות, בקרבת ביתו של גולן. מוקדם יותר השבוע חתמו השניים על הסכם הגירושים הסופי ולאחר מכן פרסמה גרינברג תמונה שלהם, מחובקים: "אני יודעת שלרובכם זה מוזר וגם לנו האמת. היום אייל ואני חתמנו על צעד נוסף ואנחנו עדיין מחובקים, חברים ואוהבים. פרידות זה לא דבר פשוט, ובטח שלא גירושים אבל אנחנו נמשיך להיות חברים קרובים עבור הילדים שלנו, כי הם כל העולם שלנו ולמענם נעשה הכל".

 

"תחייכי מאמי, מצלמים אותנו" (צילום: מוטי לבטון)
"תחייכי מאמי, מצלמים אותנו"צילום: מוטי לבטון

 

נפרדו כידידים (צילום: מוטי לבטון)
נפרדו כידידיםצילום: מוטי לבטון

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018