הריחוק שהוביל למשבר בזוגיות

9 צפייה בגלריה
לא יוצאים בהצהרות. ג'קי וישראל אזולאי
לא יוצאים בהצהרות. ג'קי וישראל אזולאי
לא יוצאים בהצהרות. ג'קי וישראל אזולאי
(צילום: אמיר מאירי)
הזוג: ישראל (36) וג'קי (36) אזולאי פרצו לחיינו כשג'קי כבשה את המסך ב"מאסטר שף". אמנם הגיעה רק למקום שני אבל כנראה היחידה שנותרה סלבריטאית מן המניין, ומאז לא נעלמה מחיינו לרגע עם שלל תוכניות דוקו־ריאליטי בכיכובה ("אחותי ג'קי"), ניצחון בריאליטי אחר ("זוג מנצח VIP") ותוכניות בישול בהנחייתה. את בעלה ישראל הכירה לפני 17 שנה בליל תשעה באב בכותל המערבי. היא הייתה עם אחותה, הוא היה עם חברים, הרקע הדרמטי תרם לאווירה הרומנטית והשאר היסטוריה. מאז, הזוגיות שלהם הייתה פומבית מאוד, עקב חשיפתם בתקשורת, ועל כן, רק הגיוני שגם הפרידה תזכה לתהודה רבה.
ותק: הם נשואים 15 שנה ויש להם ארבעה ילדים משותפים. ב־2015 הם אפילו ערכו חתונה נוספת בחסות עוד דוקו ריאליטי שצילמו. במרץ האחרון היא עברה הפלה כשהיא בהיריון חמישי.
הפרידה: המשבר ביחסים, כך טוענים מקורבים, הגיע בעקבות תהליך ארוך שעוברת ג'קי עם עצמה. כרגע השניים הפרידו כוחות ועברו לגור בבתים נפרדים. עם זאת, ג'קי כרגע לא יוצאת בהצהרות על גירושים. "כולי תקווה שזה יסתדר אבל גם אם לא, הכול בסדר", אמרה בריאיון.
מה יהיה עכשיו: את העסק שלהם, דוכן אוכל בשוק צפון שבו עבדו יחד, הם כבר סגרו אבל כעת הם מצלמים עונה שלישית של "אחותי ג’קי" ולכן חייבים לתקשר בשביל הילדים, שלא יודעים עדיין כלום. האם הם יצליחו להתגבר על המשבר בחסות הריאליטי? ימים יגידו.

חתונה ומבט אחרון

9 צפייה בגלריה
החליטו לשחרר. שירי קופפרברג ולירן לוי
החליטו לשחרר. שירי קופפרברג ולירן לוי
החליטו לשחרר. שירי קופפרברג ולירן לוי
(צילום: ענת מוסברג)
הזוג: שירי קופפרברג (37) ולירן לוי (40). השניים התחתנו בדייט הראשון בעונה הקודמת של "חתונה ממבט ראשון" ואיכשהו, נגד כל הסיכויים, שרדו.
ותק: כמעט שנתיים.
הפרידה: זוהי לא הפרידה הראשונה של בני הזוג. בתחילת השנה הם כבר נפרדו לשלושה חודשים ואז חזרו אחד לחיק השנייה בתמונת אינסטגרם משותפת עם מסכות בוץ. הפעם כל אחד מהם העלה פוסט משלו על הפרידה, פורמלי ומפרגן, מה שמעיד על כך שמדובר בעניין סופי. "לאחרונה נאלצנו שוב לקבל החלטה, אמיצה לא פחות וקשה ביותר - לשחרר", כתבה שירי "בחרתי לזכור מהם החלומות שלי, להיות נאמנה לעצמי ועם כל הקושי והחששות שיש בכך, לנסות להגשים אותם... אז אני יוצאת לדרך חדשה. לא מצטערת על כלום, מברכת על מה שהיה ומייחלת לטוב שיהיה".
מה יהיה עכשיו: לשניהם יהיה ריבאונד מהיר שיסתיים בחתונה כי שניהם כבר מבושלים כמו קומפוט קר. גם לוי מיהר להצהיר בפוסט שלו: "עוד תראו אותי מתחת לחופה". ועכשיו זה רק עניין של תזמון, מי תהיה הראשונה שתדוג אותו. לפי מקורבים, כבר יש אחת, והוא אפילו נתפס איתה בפפראצי בדייט מול הים בנהריה(!). יאללה, שיהיה בהצלחה.

מסיבת הפתעה - אבל לא מהסוג המהנה

9 צפייה בגלריה
הופתעה מהנוכחים ובעיקר מהנוכחות. עומר אדם ושיראל טולדנו
הופתעה מהנוכחים ובעיקר מהנוכחות. עומר אדם ושיראל טולדנו
הופתעה מהנוכחים ובעיקר מהנוכחות. עומר אדם ושיראל טולדנו
(צילום: אינסטגרם)
הזוג: הזמר הלאומי עומר אדם, 26, ובת זוגו הצעירה והטחונה שיראל טולדנו, 18. הפרידה התרחשה רגע אחרי הדרמה התקשורתית הגדולה סביב מסיבת בר המצווה של אחיה של שיראל, בפנטהאוז היוקרתי בשכונת יו, שם שיראל מתגוררת עם משפחתה, ואדם מתגורר כמה קומות מתחתיה. כשאנשים מנסים להבין מאיפה יביאו את הכסף ללחם, משפחתה של שיראל חגגה במסיבה עמוסת אדם עם זיקוקים שנראו עד ראשון לציון, ובה נראו אדם וטולדנו מאושרים מתמיד.
ותק: קצת יותר משנה מאז הפכו משכנים לבניין להרבה יותר מזה.
הפרידה: המשבר בזוגיות, כך לפי הפרסומים, נעוץ במסיבה שבה נכח אדם עם זוגתו לשעבר עדן פינס, שרק נפרדה מבן זוגה דור רפאלי. שיראל הגיעה למסיבה הזו בהנחה שמדובר במסיבה פרטית ומצומצמת, והופתעה לראות בה את עדן ובחורות נוספות, ועזבה בכעס.
מה יהיה עכשיו: השניים כבר נפרדו וחזרו יותר מפעם אחת, ולכן לא נהמר בכל כספנו (וגם אם כן, זה בטח לא ירשים אותם) שזו המילה האחרונה. בכל מקרה, הזמר טס לתקופה לא מוגבלת ליוון ואם יחזור סופית לשוק הרווקים, שלוש שניות עד שמישהי תתקוף.
טיי, סטיי!
9 צפייה בגלריה
מהזוגיות נשארה רק קורונה. בן זיני וטיילור מלכוב
מהזוגיות נשארה רק קורונה. בן זיני וטיילור מלכוב
מהזוגיות נשארה רק קורונה. בן זיני וטיילור מלכוב
(צילום: ענת מוסברג)
הזוג: בן זיני (24) וטיילור מלכוב (18), זוג כוכבי רשת שמנהלים לצד הזוגיות גם קריירה משותפת שכוללת סרטוני רשת, הופעות מוזיקליות (אפשר להתווכח על "מוזיקליות") ושלל שיתופי פעולה שמכניסים להם הרבה מאוד כסף.
ותק: שלוש שנים, מאז טיי הייתה בת 15.
הפרידה: שנייה לפני הקורונה השניים נסעו יחד לברזיל לצילומי "זוג מנצח VIP". בשל הקורונה, הצילומים הופסקו והמשתתפים הוחזרו לארץ, וכעת כשהצילומים התחדשו בישראל, השניים כבר לא. בעיתוי מדהים השיק זיני את הבלוג החדש שלו "מחשב מסלול מחדש", שהרבה לדבר בו על האקסית הטרייה והשותפה לשעבר. טיי לא אהבה את השימוש בשמה והחליטה לפעול באמצעות עורכי דין .
מה יהיה עכשיו: טיילור נדבקה בקורונה, וגילתה על זה יום אחרי ששהתה בקרבת בן זיני בצילומי "זוג מנצח". למרות שאולי הרבתה בתפילות, הוא לא נדבק. בינתיים הוא כבר הספיק לצאת עם שתיים והיא בתחילתה של מערכת יחסים עם הזמר לירן דנינו.

בטוב, אבל לא ברע

9 צפייה בגלריה
לא היה שם בשבילה. אורנה דץ ואהרון רוזה
לא היה שם בשבילה. אורנה דץ ואהרון רוזה
לא היה שם בשבילה. אורנה דץ ואהרון רוזה
(צילום: ענת מוסברג)
הזוג: אורנה דץ (56) ועו"ד אהרון רוזה (51). השניים הכירו שש שנים אחרי גירושיהם המיתולוגיים של דץ ודצה. ההתחלה הייתה מלאת מהמורות .בעקבות הפרסום על הזוגיות החדשה, טענה בחורה בשם דנית ברנס שהיא למעשה בת הזוג של רוזה. דץ ורוזה צלחו את המשבר ומילאו את השנים בטיולים משותפים רבים בארץ ומחוצה לה.
ותק: שבע שנים שבהן מעולם לא איחדו כתובות. אמנם בניה של דצה גרים דווקא עם אבא שלהם משה, אבל זו עדיין לא הייתה סיבה מספקת ולדץ היה חשוב לשמור על עצמאותה בקשר.
הפרידה: השנה החולפת הייתה אחת הקשות בחייה של אורנה. בדצמבר נפטרה אימה אחרי התמודדות קשה עם מחלת הסרטן, אחר כך הגיע משבר הקורונה, ודץ כשחקנית איבדה את פרנסתה ונוסף לכול, נפרדה מרוזה. לפי הדברים שאמרה ל"לאשה" לאחרונה, יש קשר. "האובדן של אמא הביא למקום אחר ביני לבין עצמי, וזה היה חלק בפרידה. כל השנה האחרונה התנתקתי מכל מה שעשיתי ו'נאלצתי' להיות עם אמא... בזוגיות צריך הכלה. הוא צריך לתת כתף. אם זה לא נמצא, החסך גדול. את מגלה את הדברים כשאת במשבר. ואז את אומרת, מה נכון לי? משם זה בא, מכך שהוא לא היה שם ברמה שהייתי צריכה אותו בשבר הזה".
מה יהיה עכשיו: בגיל 56, דץ לוהטת. נכון שכולכם רוצים הפי אנד עם משה, ושהשניים יחְברו לכבשה שושנה למשולש רומנטי לנצח נצחים, אבל זה כנראה, כבר לא יקרה. היחסים אמנם טובים מאוד, ודץ אפילו סיפרה שבקורונה הגיעה אליו הביתה כדי לסדר לו ארונות, אבל כנראה בזה זה יסתכם. דץ תמצא בקרוב אהבה, אתם תראו.

מתסמיני המחלה

9 צפייה בגלריה
מגורים משותפים אחרי 5 ימי זוגיות. אלה איילון ורז לזצרמן
מגורים משותפים אחרי 5 ימי זוגיות. אלה איילון ורז לזצרמן
מגורים משותפים אחרי 5 ימי זוגיות. אלה איילון ורז לזצרמן
(צילום: אינסטגרם)
הזוג: חולת הקורונה אלה איילון (23) ובן זוגה היהלומן רז זלצרמן (35), שהכרנו אותה רק כעת בעונת ה־VIP של "הישרדות", והתגלתה כדיווה לא קטנה שמאוהבת בעצמה עד מעל הראש. הוא יוצא "המירוץ למיליון", שם רץ עם זוגתו לשעבר אלכסה דול. איילון וזלצרמן נפגשו לראשונה באיטליה וחמישה ימים אחרי כבר עברו לגור יחד.
ותק: שלוש שנים, כולל מגורים משותפים וגידול כלב מסוג צ'יוואווה העונה לשם לואי.
הפרידה: זלצרמן ואיילון הסירו עוקב זה מזו, וכך, במהלך שמייצג את דורנו, הודיעו לעולם שהם כבר לא.איילון עזבה את הדירה המשותפת ואת תקופת ההחלמה מקורונה היא מעבירה עם אמא שלה ולא עם זלצרמן.
מה יהיה עכשיו: אל תצפו שאיילון תנוחם על ידי חברותיה, פשוט כי היא טוענת שנשים שונאות אותה, וקשה לה למצוא חברויות. אז מי יהיה הגבר הבא בחייה? האם ישראל אוגלבו יקבל הזדמנות?

מהמרת שהפעם יהיה טוב

9 צפייה בגלריה
חגיגות השנה לנישואים בסימן שאלה. שיר אלמליח ומייקל זנזורי
חגיגות השנה לנישואים בסימן שאלה. שיר אלמליח ומייקל זנזורי
חגיגות השנה לנישואים בסימן שאלה. שיר אלמליח ומייקל זנזורי
(צילום: עידן חסון)
הזוג: שיר אלמליח (30) ומייקל זנזורי (35). סיפור האהבה של אלמליח וזנזורי כבש גם אותנו. היא הייתה גרושה לוהטת מהכדורגלן אלרואי כהן שהביעה לא פעם את חוסר רצונה להתחתן שוב. היא פרצה ברומן לוהט עם צלם בין־לאומי איטלקי לא יהודי, ספגה ביקורות על הרומן והגיבה להן באלגנטיות ואומץ. אחרי שזה נגמר, פגשה את זנזורי, רווק, עלם חן איטלקי, איש עסקים ויהודי כשר, שנראה כמו מה שכולנו מפנטזות עליו. הוא הציע לה נישואים במהלך חופשה בבהאמס אחרי כמה חודשי היכרות והיא החליטה להתחתן שוב בשבילו.
ותק: שנה וחצי עד כה. ב־15 ביולי 2019 הם התחתנו בחתונה מפוארת. אחרי שתי הפלות שעברה, שדיברה עליהן בגילוי לב, הביאה לעולם את בנם הבכור רפאל דויד, היום בן ארבעה חודשים.
הפרידה: כרגע מדובר במשבר והרקע לו, על פי מקורבים, הוא בעיית הימורים שזנזורי סובל ממנה. בתקופת הקורונה, שבה לא יכל להמשיך את עסקיו באיטליה, הבעיה רק הידרדרה. לאלמליח רגישות בנושא, אחרי שגם הגירושים הראשונים שלה נסבו סביב אותה בעיה שהייתה לאלרואי, שהותירה אותה בחובות כבדים. כנראה לכן, עם תינוק בחיקה, היא עושה מזה עניין, ובצדק.
מה יהיה עכשיו: אנחנו מקווים שהמשבר ייפתר בשלום בית ואם לא, בטוחים באלמליח, בחורה חזקה ונחושה, שתצלח את זה. בחורה לא יכולה לעבור את זה פעמיים, תתפללו בשבילה.

הבת נגד האם החורגת

9 צפייה בגלריה
זה הולך להיות מעניין. ג'ני צ'רוואני ורוני מאנה
זה הולך להיות מעניין. ג'ני צ'רוואני ורוני מאנה
זה הולך להיות מעניין. ג'ני צ'רוואני ורוני מאנה
(צילום: ענת מוסברג)
הזוג: דוגמנית, נטורופטית, מעצבת פנים ג'ני צ'רוואני (39) ואיש העסקים רוני מאנה (61)
ותק: 14 שנות זוגיות ושתי ילדות קטנות משותפות.
הפרידה: הכי מלוכלכת מכל הפרידות. זה התחיל בפרסום שמו של בן הזוג החדש שלה והמשיך ברמיזות על כך שהזוגיות הזו התחילה עוד לפני הפרידה והמשיך במכתב אינסטגרמי שכתבה בתו של רוני מנישואיו הקודמים לניקול הלפרין, יולי מאנה לביא: "חבל לי על כל השנים שבזבזת", כתבה באינסטגרם לאביה, "על כל השנים שהיית עיוור. שהיית בדיכאון. על כל השנים הכי יקרות וחשובות שבהן במקום להיות אבא וסבא, היית עסוק בלהיות בשקט בבית שלך. בלא לדבר. לא לארח. להתבודד. לא להדליק את האור. לא לשים חס וחלילה כפית בכיור בלי לשטוף אותה. לא לחגוג ימי הולדת וחגים, לא שבתות וקידושים, לא להיפגש עם הילדים והנכדים שלך. לא לדבר עם האחיות והאחים שלך". מאנה עצמו מיהר להגיב וכתב כך: "חיים שלי, מי שנתפס עם המכנסיים למטה משקר ומשקר, עץ עקום אי אפשר ליישר. הצדק ינצח... תמשיכי לקרוא לי אבא רוני מאנה התותח. סליחה שנפגעת".
מה יהיה עכשיו: ג'ני עזבה את הדירה המפוארת בסי אנד סאן ועברה לדירה משלה עם הבנות. הדברים מתבררים בבית המשפט ויש הסכם ממון שלפיו הכול ייקבע. אבל מה העיקר? שימשיכו לקרא לו "התותח".

הכתבה המלאה וכתבות נוספות מחכות לכם בגיליון החדש של מגזין "פנאי פלוס"

9 צפייה בגלריה
עכשיו בדוכנים!
עכשיו בדוכנים!
עכשיו בדוכנים!
(צילום: ענת מוסברג, דבר כחלון, משה נחומוביץ, ערן לם ואינסטגרם)