5 צפייה בגלריה
זועמת. קים קרדשיאן
זועמת. קים קרדשיאן
זועמת. קים קרדשיאן
(צילום: Gettyimage)
הדרמה סביב קניה ווסט, קים קרדשיאן ופיט דיווידסון נמשכת, והפעם: כוכבת הריאליטי מגיבה לקליפ האכזרי ששחרר בעלה לשעבר, בו רואים אנימצייה של ווסט חוטף וקובר דמות הנראית בדיוק כמו פיט דיווידסון ."קים חושבת שהקליפ יותר מדי אלים והיא מוטרדת מכך", סיפר מקורב יודע דבר למגזין people והוסיף: "היא ממש כועסת על קניה, היא גמורה מכך ורק רוצה שזה ייפסק".
את הסרטון, שמסתיים עם הכיתוב "כולם חיו באושר ועושר, חוץ מאתם יודעים מי...", פרסם ווסט (כרגיל) בעמוד האינסטגרם שלו, אך הסיר אותו שעות ספורות לאחר מכן. אגב, שבועות ספורים לפני פרסום הקליפ האכזרי הודלף קטע מתוך השיר המדובר ,Eazy, בו שר ווסט: "אלוהים הציל אותי מהתרסקות, רק כדי שאוכל לכסח את פיט דיווידסון".
"קים לא מצליחה להבין איך קניה יכול להתעצבן מכך שנורת' פעילה בטיק טוק והוא בכל זאת מוציא סרטונים כאלה. זה לא נשמע לה הגיוני", הסביר המקור, והבהיר כי לקרדשיאן יש מטרה אחת - לדאוג לך שילדיה יהיו מוגנים מכל המצב הזה מכיוון שהכל דולף החוצה וזה מאוד קשה כשיש ילדים מעורבים. "היא מאוד כועסת על האלימות ומרגישה שזה לא ראוי".
ובכל זאת, בזמן שקרדשיאן מאוד מוטרדת מהקליפ והאלימות הווירטואלית החוזרת על עצמה מצידו של ווסט, דיווידסון ממש לא מתרגש. "פיט חושב שהעובדה שקניה ווסט כלל גרסה מצוירת בקליפ שלו היסטרית. זה אפילו קצת מחמיא לו - מרוב שזה כל כך מגוחך בעיניו", סיפר מקורב לקומיקאי לאתר Page Six, והוסיף כי "פיט לא מרגיש מאוים מקניה בשום צורה. הוא משתמש בזה כדי לצמוח ביותר מדרך אחת, כולל בכל הנוגע למערכת היחסים שלו עם קים. הוא הופך את כל השליליות לדבר חיובי".
מקורב נוסף לקומיקאי חיזק את דבריו של המקור הקודם, ואמר: "פיט חושב שזה לגמרי מצחיק. לא רק זה - הוא חושב שכל הדרמה סביבו וסביב קניה וקים מצחיקה. הוא אוהב את זה". ובכן פיט, גם התגובה שלך לא הכי בריאה, בוא נודה באמת.
5 צפייה בגלריה
הדמייה של קניה והראש של פיט
הדמייה של קניה והראש של פיט
הדמייה של קניה והראש של פיט
(צילום: מתוך הקליפ ל-Eazy)
5 צפייה בגלריה
הראש הכרות של פיט
הראש הכרות של פיט
הראש הכרות של פיט
(צילום: מתוך הקליפ ל-Eazy)
נזכיר כי בחודש פברואר האחרון החל ווסט לתקוף את בן זוגה של קים ברשתות החברתיות ופרסם כמויות אדירות של פוסטים מקריפים ומדאיגים. "לא, אתה לעולם לא תפגוש את הילדים שלי", כתב ווסט בפוסט אחד לצד תמונה של הקומיקאי. בפוסט אחר כתב: "תראו את הראש ז** הזה. אני תוהה האם אינסטגרם יחסמו לי את החשבון מאחר ואני תוקף את האקס של הילארי קלינטון".
קים הרגישה שלא נותרה לה ברירה אלא להתערב ולנסות להפסיק את הטרלול של ווסט באינסטגרם, והחליטה לכתוב לו - הודעות שמיד פורסמו בחשבון האינסטגרם של הראפר. "אתה יוצר סביבה מסוכנת ומפחידה, מישהו יפגע בפיט וזה יהיה באשמתך", כתבה, ואילו קניה השיב: "לבקשת אשתי, בבקשה - שאף אחד לא יפגע פיזית בפיט, אני אטפל במצב בעצמי".
כשראתה שזה לא עוזר והפוסטים ממשיכים להתפרסם (וכמו כן להיעלם שעות ספורות לאחר מכן) החליטה קרדשיאן לפנות לבית המשפט בבקשה לזרז את הליך הגירושים ."אני מאוד רוצה להתגרש", הסבירה במסמכים שתוכנם פורסם באתר TMZ. "קניה פרסם הרבה מידע מוטעה בנוגע ליחסים הפרטיים שלנו ולהורות המשותפת ברשתות החברתיות - מה שיצר מצוקה רגשית". ביום רביעי האחרון בית המשפט נענה לבקשתה של קים וקבע כי השניים פרודים מבחינה חוקית.
5 צפייה בגלריה
לא משחרר. קים וקניה
לא משחרר. קים וקניה
לא משחרר. קים וקניה
(צילום: Gettyimage)
למען ההגינות נזכיר כי ווסט סובל מהפרעה דו קוטבית .ביולי 2020 ולאחר מתקפת ציוצים של ווסט, שתקף את קרדשיאן ואת אמה ברשתות החברתיות ,התייחסה לראשונה קים למצבו הבריאותי-נפשי של הראפר, ואמרה: "כפי שרבים מכם יודעים, לקניה יש הפרעה דו קוטבית. כל אחד שמתמודד עם המחלה, או אחד מקרוביו, יודע עד כמה המצב הזה מסובך וכואב להבנה. מעולם לא דיברתי על האופן שבו זה משפיע עלינו בבית מכיוון שאני מאוד מגוננת על ילדינו ועל זכותו של קניה לפרטיות בכל מה שנוגע לבריאותו. אבל כעת אני מרגישה את הצורך להגיב על כך בגלל הדעות הקדומות והמוטעות שיש לגבי מחלות נפש. אלו שבקיאים בעניין, יודעים שאלא אם מדובר בקטין, המשפחה חסרת אונים. אותו אדם צריך לרצות בעצמו לקבל עזרה".
לסיום תרשו לנו לשאול בקול רם איך ייתכן כי רשויות החוק של לוס אנג'לס לא מתערבות בדרמה, שכבר מזמן הפכה לכזו הכוללת איומים ממשיים, המייצר ווסט. בכל זאת, הראפר אפילו לא מנסה לרמוז על כוונותיו אלא מציג זאת באופן מאוד ברור, בין אן זה במשפט "אני אכסח את פיט דיווידסון" ובין אם זה באנימציה שלו סוחב את ראשו הכרות של הקומיקאי. מה שנקרא - הכתובת הייתה (ועדיין) על הקיר.
5 צפייה בגלריה
תרשה לנו לאחל לך את בריאות הגוף והנפש
תרשה לנו לאחל לך את בריאות הגוף והנפש
תרשה לנו לאחל לך את בריאות הגוף והנפש
(צילום: Gettyimage)