רכילות+

אתם בוחרים: מי הגבר הסקסי בישראל לשנת 2017?

גם השנה אספנו עבורכם רשימה מקומית משלנו, של הגברים הכי לוהטים בסביבה, כשרק אחד מהם יזכה בתואר "הגבר הסקסי של Pplus לשנת 2017". בשלושת המקומות הראשונים נמצאים אביב אלוש, בפער ניכר, דין מירושניקוב והפתעת המצעד - שיבל כרמי מנסור! אז מי זה יהיה בסוף? רק אתם קובעים. הצביעו עכשיו!

 

 

זה כבר כמה שנים שאנחנו מקיימים את תחרות הגבר הסקסי של Pplus, כקונטרה מקומית לגבר הסקסי ביותר של מגזין People, שאגב, בחר השנה ב בלייק שלטון, ואיך לומר בעדינות, יש לנו בביצה אפשרויות הרבה יותר לוהטות. ההבדל היחידי למעשה, הוא שאנחנו פותחים את ההצבעה עבורכם ומבקשים מכם, הגולשים, לבחור ולהשפיע.

 

קבלו את 20 הגברים הכי לוהטים בביצה ותגידו לנו מי אתם חושבים צריך לזכות בתואר הגבר הסקסי של Pplus. אל תשכחו להצביע לסקר בסוף הכתבה.

 

כי אנחנו מוכנים לרוץ (גם בלי מיליון) בשבילו: רון שחר

זה קו הסיום או שאתה שמח לראות אותנו? רון שחר (צילום: דניאל קמינסקי)
זה קו הסיום או שאתה שמח לראות אותנו? רון שחר
 

למה? זה בערך כמו שמישהו ישאל למה בר רפאלי ברשימת הנשים היפות בישראל. התשובה היא "ככה". כי יש לנו עיניים בראש. כי הוא חתיך, שחרחר, גבוה, חכם וכן, אין מה לעשות, השמועות על היותו מצויד היטב עשו את שלהן.

 

האיש והגומות היפות בתבל: אביב אלוש

גם יפה וגם אופה פיתות. אביב אלוש (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
גם יפה וגם אופה פיתות. אביב אלוש

 

למה? נו באמת, קודם כל ובעיקר בגלל גומות החן ההורסות שלו, שנחשפות כל פעם מחדש כשהוא מחייך את החיוך הכי כובש בביצה. אלוש ממיס אותנו עם העיניים הטובות, הנימוס, הביישנות ורגע, גומות חן כבר אמרנו? ואגב, לעמוס דהרי הייתם מצביעים, נכון?

 

רוצה עוד תואר לרזומה: דין מירושניקוב

אל תפסיק להסתכל עלינו בבקששה. דין מירושניקוב (צילום: דניאל קמינסקי)
אל תפסיק להסתכל עלינו בבקששה. דין מירושניקוב

 

למה? מודים, החולשה שלנו לדין מירושניקוב התחילה בדיוק כמו בסיפורים, כשראינו אותו על מדים. אבל אז הוא השכיל גם להוריד אותם, ולחשוף גוף מרשים עם קוביות משורטטות וזרועות רחבות, מה שגרם לו לזכות בתואר "מלך החוף" של השנה. תוסיפו לזה עיניים כחולות מהפנטות ומבט לוהט, ותבינו שהוא צריך לקטוף גם את התואר הזה.

 

גברי, מחוספס ורגיש: אנחל בונני

תעשה לנו צ'וריסוס.  אנחל בונני (צילום: דניאל קמינסקי)
תעשה לנו צ'וריסוס. אנחל בונני

 

למה? באמת צריך הסבר? המלאך הלטיני שנשלח אלינו לארץ הקודש, עם לוק גברי ומחוספס, יודע בדיוק את המינון הנכון בין גבר פרימטיבי לגבר החדש, זה שמעיז לחבוש כובע, ללבוש חולצה עם מחשוף עמוק ולדבר על זה שהוא רוצה ילדים. ועזבו הכל, רק לגלגל את המילה "אנחל" על הלשון גורם לנו לדמיין מה עוד היינו רוצים לגלגל על הלשון.

 

מה שטוב ליונית לוי: עידו רוזנבלום

הייתה זו אהבה ממבט ראשון. עידו רוזנבלום (צילום: ענת מוסברג)
הייתה זו אהבה ממבט ראשון. עידו רוזנבלום

 

למה? בואו נתחיל עם האובייס: כל מה שטוב ליונית לוי – טוב לנו. נמשיך עם מטר תשעים של גבר חתיך בטירוף, מצחיק, חכם ויודע להתבטא, וחשוב מכל – המילה חתונה ממש לא מפחידה אותו. אפילו לא במבט ראשון.

 

האיש, הלב והכשרון: סטטיק

סקסי, קלללללל. סטטיק (צילום: ענת מוסברג)
סקסי, קלללללל. סטטיק

 

למה? מעבר לכך שמדובר באחד הבחורים הכי מוכשרים שנתקלנו בהם לאחרונה, סטטיק הוא גם בחור רגיש, טוב לב, חכם ושנון. ומי אמר שסקסי זה רק ריבועים בבטן ושיער בלונדיני? מבחינתנו זה לגמרי הבחור שיודע לנגן על הבירימבאו.

 

קוביות או לא להיות: שגב משה

רוצים ללמוד גיאומטריה על הבטן הזאת. שגב משה
רוצים ללמוד גיאומטריה על הבטן הזאת. שגב משה

 

למה? אנחנו מודים שמאז שהשף העלה לחשבון האינסטגרם שלו תמונות שלו בלי בגדים בחופשה מנקרת עיניים במלדיבים, אנחנו לא מצליחים להוציא אותו מהראש. מי ידע שהוא מסתיר כאלה קוביות בבטן?

 

גבר החלומות (הרטובים): מיקי לאון

מעולם לא רצינו להיות נעל עקב כמו עכשיו. מיקי לאון (צילום: כפיר חרבי)
מעולם לא רצינו להיות נעל עקב כמו עכשיו. מיקי לאון

 

למה? היינו אומרים שמאות מילים כבר נשפכו על כמה מיקי ליאון לוהט, אבל זה פחות מילים ויותר הריר שלנו שעושה פה שלולית בכל מקום. מיקי מיקי מיקי, מתי כבר תבין שאנחנו לא מחפשות אותך בתפקידי אופי ומחכות ליום בו תשחק חשפן. זה לא חייב להיות בטלוויזיה, אתה גם יכול פשוט לבוא אלינו הביתה.

 

גבר של פעם: גל תורן

קח אותנו להודו. או לבארבי, גם זה סבבה. גל תורן (צילום: גבריאל בהרליה)
קח אותנו להודו. או לבארבי, גם זה סבבה. גל תורן

 

למה? למרות מראה קצת עגלגל ולא שגרתי, תורן מחזיק בקוליות של כוכב רוק גם כשהוא משחק. כסולן מרסדס בנד הוא חיית במה בעל קול חד פעמי, כשחקן הוא מגוון ומצחיק ויכול להביא זיק של טירוף לכל הדמויות שלו, ובחיים האמיתיים הוא בעל מסור ואב גאה. הוא גדול, עוטף וגברי "כמו פעם", מוציא את הילדים מהגן ובערב קורע את המועדון. אנחנו עפים עליו.

 

כי אנחנו מעריצים נלהבים: עומר אדם

מאוהבים לך בעיניים. עומר אדם (צילום: משה נחומוביץ)
מאוהבים לך בעיניים. עומר אדם

 

למה? גם בשנה שעברה ראינו בעומר אדם מועמד ראוי לתואר הנחשק, אבל השנה אנחנו מאמינים בלב שלם ועיניים נוצצות שאדם הוא האחד. מספיק לראות אותו על הבמה מול קהל מעריצים נלהב כדי ליפול בשבי של הקסם האינסופי שלו. אפילו בחברת מנגו הבינו את הפוטנציאל והפכו אותו לפרזנטור שלהם, ומה שאדם מוכר, אנחנו קונים.

 

כי אתם יודעים מה אומרים על בחורים בני 18: ברק שמיר

לו היינו נועה קירל. ברק שמיר
לו היינו נועה קירל. ברק שמיר

 

למה? הדוגמן הבינלאומי, האיש והתלתלים והצמוד של נועה קירל, כבר היה אמור להיכנס לסקר של השנה שעברה, אבל חיכינו שיהפוך לחוקי לגמרי כדי שהפנטזיות שלנו לא יתפרשו כפליליות. בשנה שחלפה הוא הספיק לזכות שוב בתואר "דוגמן השנה" של מגזין "את", לככב בקמפיין ל"ורסאצ'ה" לצד ג'יג'י חדיד ולתפור קילומטראז' על מסלולי התצוגות ברחבי הגלובוס. אבל עזבו את כל הניים דרופינג הזה בצד, ראיתם את השפתיים האלה?!

 

שילוב מנצח בין עוז זהבי ליאיר שרקי: מלך זילברשלג

מברכים עליך גם שחרית וגם ערבית. מלך זילברשלג
מברכים עליך גם שחרית וגם ערבית. מלך זילברשלג

 

למה? כוכב הרשת החרדי הוא למעשה עוז זהבי עם פאות (מטופחות למשעי), שהצליח להמיס לבבות בקרב בנות אולפנה מחד ובנות עשרה חילוניות מאידך – ומספיק לעבור על התגובות לפוסטים שלו כדי לקלוט את זה. הוא צ'ארמר יפה תואר בעל חיוך בוהק וממזרי, נצר למשפחה חרדית מפורסמת במגזר, מקושר ומעורבב עם כל האנשים הנכונים בתל אביב (למרות שהוא בכלל ירושלמי שגר בחיפה) וחשוב מכל – הוא קורע אותנו מצחוק. שזה הכי סקסי. רחמנא ליצלן...

 

כי אין על כדורגלנים: מאור בוזגלו

בדקנו, יש לו אחים. מאור בוזגלו (צילום: אורן אהרוני)
בדקנו, יש לו אחים. מאור בוזגלו

 

למה? דבר ראשון כי יש לנו משהו עם כדורגלנים. לא סתם דיוויד בקהאם הוא מי שהוא ומיליון דוגמניות לא טועות. חוץ מזה שבוזגלו הוא הדבר הכי קרוב להוליווד שיש לנו פה. גם חתיך כמו רונאלדו וגם עם תכנית משפחתית כמו משפחת קרדשיאן. תוסיפו לזה את התספורת המדליקה והרגליים ששוות מיליונים ותבינו לבד שהוא מועמד משובח.

 

חופר אבל עם חן: אסי עזר

ובתור בונוס מקבלים גם את רותם סלע. אסי עזר (צילום: גפן ברקאי)
ובתור בונוס מקבלים גם את רותם סלע. אסי עזר

 

למה? קודם כל כי הוא מצחיק, וסליחה על הקלישאה, אבל חוש הומור היא אחת התכונות (אם לא ה) הסקסיות ביותר בגבר. אז כן, לפעמים הוא קצת חופר וכל הסטוריז שלו מתחילים במילה "חבר'ה", ועדיין הוא מסוג הגברים שאפשר להתאהב בהם בשנייה. גם ראיתם אותו חושף גוף לוהט בתאילנד? יאמי!

 

אבא לוהט: ינאי פרישר גוטמן

שקלת לוותר על חולצה באופן קבוע? ינאי פרישר גוטמן (צילום: גיא הכט)
שקלת לוותר על חולצה באופן קבוע? ינאי פרישר גוטמן

 

למה? הרשו לנו להניח לרגע בצד את הדרמה האישית שמלווה את חייו, ולהתמקד בגוף החטוב, שרירי הבטן הלוהטים והפנים המלאכיות של ינאי, אליהם נחשפנו השנה כשהופיע לא רק כבעל ואב המושלם בתבל בדוקו-ריאלטי "מחוברים", אלא כשדיגמן בתחתונים בצילומים בחוף הים. 

 

הדרך לליבנו עובר דרך הבטן: חיים כהן

אנחנו העגבנייה לאייל שני שלך. חיים כהן (צילום: יח"צ)
אנחנו העגבנייה לאייל שני שלך. חיים כהןצילום: יח"צ

למה? משהו בחיים כהן השתנה בזמן האחרון לטובה. יכול להיות שזה רק הזיפים, אבל היינו רוצים להאמין שאנחנו לא עד כדי כך פשטניים. בכל אופן, כהן תמיד היה גבר של פעם, שמתייחס לנשים בעדינות ובכבוד לו הן ראויות, אבל עכשיו, יש לו גם זיק מחוספס שגורם לנו לרצות להיות איתו בעוד חדרים בבית חוץ מבמטבח.

 

גיק שיק: טל ברמן

הכנס כאן משחק מילים זול עם "צינור לילה". טל ברמן (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
הכנס כאן משחק מילים זול עם "צינור לילה". טל ברמן

 

למה? הרבה לפני ההיפסטרים שהפכו לשפים שהפכו לדוגמנים שהפכו לטאלנטים היה כאן טל ברמן, שמוכיח לנו בכל יום, גם ברדיו וגם בטלוויזיה, שאין דבר סקסי יותר מגבר עם חיבה (שלא לומר אובססיה) לגאדג'טים. תוסיפו לזה חיוך צחור, דעות מוצקות ולוק שיעבוד על כל אם פולניה ותקבלו את החבילה המושלמת. אז מתי אתה בא להתקין לנו איזה רסיבר?

 

והרי החדשות: שיבל כרמי מנסור

נבוא גם אם לא תעשה את המבט המתחנן. שיבל כרמי מנסור
נבוא גם אם לא תעשה את המבט המתחנן. שיבל כרמי מנסור

 

למה? היינו מדברים על הדיקציה המושלמת, העובדה שמדובר בדרוזי הראשון שהתקבל לגל"צ, על עצם היותו מודל לחיקוי. היינו מדברים על כל הדברים האלה, אבל מדובר ברשימת הסקסיים ולא במועמדים להדלקת משואות. העיניים הכחולות, הזיפים, הפרצוף שנראה מלאכי מחד ושובבי מאידך. קריינות מעולם לא נראתה כל כך רותחת.

 

איפתח אל באב, נסיך: ליאור רז

נהיה המיצי שלך מתי שרק תרצה. ליאור רז (צילום: אוהד רומנו)
נהיה המיצי שלך מתי שרק תרצה. ליאור רז

 

למה? דמות הנבל בסרטים וסדרות תמיד הייתה המועדפת עלינו, וב"מטומטמת" ליאור רז מגלם נבל מהמעלה הראשונה. תוסיפו לזה את העיניים, הזיפים והערבית השוטפת  ותקבלו אותנו בתור שלולית. ורגע לפני שתעקמו את האף על הערבית, תחשבו על צביקה יחזקאלי. הבנתם לאן אנחנו חותרים, נכון? ליאור, אתה הבסבוסה שלנו רק שבניגוד לשריף ילד הפלא הדרוזי, אנחנו אף פעם לא נגיד לך די.

 

משחק לנו במוח: ליאור סושרד

בוא תגלה לי את הסוד שלך. ליאור סושרד (צילום: ענת מוסברג)
בוא תגלה לי את הסוד שלך. ליאור סושרד

למה? יש אנשים שהסקס אפיל שלהם לא מיידי ואי אפשר לשים עליו את האצבע, אבל הם מלאים בקסם. זה בדיוק המקרה של ליאור סושרד, שמהפנט אותנו עם הטריקים שלו. תוסיפו לזה את העיניים הממגנטות והחיוך השובב ותודו שכל מה שאתם רוצים עכשיו זה שהוא יתקרב לאט וילחש לכם באוזן "תשע לב, נכון?".

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
ספיישל
הדגמים המנצחים של 2018