רכילות+

עם סודות: הסלבס שהצליחו לתעתע במדורי הרכילות

בזמן שהסלבס בארץ ובעולם מתלוננים על כך ש"אין להם טיפת פרטיות" - ישנם כוכבים שמוכיחים אחרת. מהזוגיות החשאית של לוסי וצחי ועד ההיריון הסודי של קיילי ג'נר. מגזין "פנאי פלוס" ליקט את הסלבס שחמקו לנו מתחת לרדאר

לא ראינו לא שמענו (צילום: רפי דלויה, ענת מוסברג, Gettyimages)
לא ראינו לא שמענוצילום: רפי דלויה, ענת מוסברג, Gettyimages
 

 

על החתונה הטרייה שלו, דה רוק הצליח לשמור בסתר. כמוהו גם קיילי ג'נר עם ההיריון שלה, לוסי אהריש וצחי הלוי עם הזוגיות הארוכה, הראל סקעת בהליך הפונדקאות, דרייק שהחביא את הילד שלו, וגם דנה פרידר שסיפרה על הפרידה בדיליי של חודשיים. שהסלבס לא יספרו לכם שחיסלו להם את הפרטיות – הנה כמה מקרים שמוכיחים אחרת.

 

תעשה ילדים וכך תקנה שקט: דווין "דה רוק" ג'ונסון

מזל טוב!  (צילום: אינסטגרם)
מזל טוב! צילום: אינסטגרם

 

לפעמים, אחרי שנמצאים בקשר כל כך ארוך ומחייב, יש צורך להכניס קצת ריגושים וחידושים. אנחנו לא מעודדים בגידות ורומנים מהצד חלילה, להפך. אם תשאלו את דווין "דה רוק" ג'ונסון, AKA הגבר הסקסי ביותר בעולם לשנת 2016, הוא כנראה יגיד לכם שריגוש בשבילו זה דווקא להתחתן עם מישהי שאתה מנהל איתה זוגיות כבר תריסר שנים והבאת איתה לעולם שתי בנות. כיוון שכבר קיבלנו כעובדה מוגמרת שחיי המשפחה שלהם לא תלויים כלל בנישואים, לא חשבנו שזה על הפרק.

 

וכך, בלי שנחשוד בו לרגע, בחודש אוגוסט האחרון ג'ונסון ובת זוגו הזמרת לורן השיאן, נישאו בחתונה סודית בהוואי לעיניהן של שתי הבנות שלהם, ג'סמין וטיאנה, וכמה מחבריהם הטובים ביותר, בהם קווין הארט, ג'סיקה צ'סטיין, סקוטר בראון, פי. דידי, קארן ג'יליאן, וטום בריידי. ג'ונסון פרסם תמונה בחשבון האינסטגרם שלו, יום אחרי החתונה, תחת הכיתוב "אמרנו כן". קצר וקולע. תכל'ס, הבונוס האמיתי בסיפור הזה הוא העובדה ששתי הבנות שלהם זכו להיות בחתונה. מצידן כיף גדול, מצד ההורים נחסך כאב הראש בבחירת השושבינות.

 

איך לא הזמנתם אותנו?  (צילום: אינסטגרם)
איך לא הזמנתם אותנו? צילום: אינסטגרם

 

כשיש חוזה יש פרטיות: ג'יימי פוקס וקייטי הולמס

מה לגבי תמונה משותפת?  (צילום: Gettyimages)
מה לגבי תמונה משותפת? צילום: Gettyimages

 

אנחנו לא נוטים להיקשר רגשית לזוגות ההוליוודים, בעיקר מאחר שאנחנו מודעים לחוסר היציבות בקשר שלהם. יחד עם זאת, במקרה של קייטי הולמס וג'יימי פוקס נודה שבהחלט היו לנו תקוות. הולמס, נפגעת טום קרוז כידוע, התחייבה בהסכם הנישואים עם האחרון שאם תהיה לה זוגיות חדשה בחמש השנים הראשונות שלאחר הגירושים, היא לא תחשוף אותה לציבור. "אם תהיה לה"? ברור שהייתה לה! הגירושים נכנסו לתוקף ב־2012 וכבר שנה לאחר מכן הולמס התחילה לצאת עם השחקן . על המידע הזה אפשר לחתום רק כיום בדיעבד, שכן בזמן אמת השניים מילאו את חלקה של השחקנית בהסכם ושמרו על הזוגיות בסוד, עד כמה שאפשר, בכל אופן, ומסתבר שדי אפשר.

 

שמועות סביב הזוגיות החדשה הציפו את אתרי הרכילות, אבל תמונה משותפת של השניים שתוכיח את קיומה של הזוגיות הלוהטת, קיבלנו רק במט גאלה במאי האחרון, אליו הם הגיעו יחדיו. כמה שבועות לאחר מכן הם נפרדו, וגם על זה לא קיבלנו הודעה ממי מהצדדים. פוקס לאחרונה נתפס בעדשת הפפראצי כשהוא מבלה עם זמרת צעירה, ואילו מצידה של הולמס טרם נודע על התפתחויות בתחום הרומנטי.

 

יש סיכוי לקאמבק? (צילום: Gettyimages)
יש סיכוי לקאמבק?צילום: Gettyimages

 

לבחור את הטיימינג: דנה פרידר

עדיין לא מעכלים (צילום: ענת מוסברג)
עדיין לא מעכליםצילום: ענת מוסברג

 

ב־4 באוגוסט האחרון, רגע לפני שאנשי מדורי הרכילות זרקו את העט וחגגו את סוף יום העבודה, שוגרה אליהם בוואטסאפ הודעה מבאסת למדי ממשרד יחסי הציבור של רני רהב. בניסוח הלקוני "דנה ודין נפרדו ומסרו כי הם נפרדים באהבה ובחברות" הודיעו מהמשרד על הפרידה של דנה פרידר ודין שטרן, שנתיים לאחר שמיסדו את הקשר בחתונה חגיגית ומפוארת.

 

ההודעה על הפרידה הייתה בגדר שוק. בכל זאת, לפי מה שהיה נראה מהצד, השניים היו מהזוגות הכי מאוהבים ודביקים בביצה. אחרי שהצלחנו לשקם את הלב שלנו ולעכל את הפרידה, גילינו כי למעשה השניים לא גרו יחד כבר חודשיים לפני אותה הודעה לתקשורת. לא רוצים ללחוץ או משהו, אבל אם יהיה קאמבק נשמח לקבל עדכון.

 

לא ראינו את זה בא (צילום: רפי דלויה)
לא ראינו את זה באצילום: רפי דלויה

 

זוגיות בפרופיל נמוך - ואז היריון: רייצ'ל מקאדמס

 (gettyimages)
gettyimages

 

לפעמים לשמור סוד זאת מטלה מורכבת לשותפי הסוד יותר מלבעל הסוד בעצמו. רייצ'ל מקאדמס למשל, לא רצתה שכל העולם ואשתו יפטפטו על ההיריון שלה, ושיתפה בכך רק את חבריה הקרובים. אלא שבישורת האחרונה של ההיריון, החברים הלרלרנים של כוכבת "היומן" כבר לא יכלו לשמור יותר בבטן, ובפברואר 2018 הם גילו לערוץ E! שמקאדמס מצפה. ההפתעה הגדולה הייתה בכך שהמעריצים בכלל לא היו סגורים מי הוא בן זוגה הנוכחי של השחקנית, שאיתו בחרה להקים תא משפחתי. עברה הרומנטי של מקאדמס כולל מערכת יחסים עם ריאן גוסלינג, רומן קצר עם ג'וש לוקאס וזוגיות שנמשכה שנתיים עם מייקל שין.

 

בקיץ 2016 פורסם צילום פפראצי שלה ובו היא מחזיקה ידיים עם התסריטאי ג'יימי לינדן, אבל מאז איש לא שמע ולא ראה אותם יחדיו – לא תמונה דביקה באינסטגרם, לא הופעה משותפת בפרמיירה נוצצת, וגם לא חתונה. מסתבר שהזוגיות ההיא האריכה ימים מתחת לאף של כולם ועלתה שלב. מקאדמס לא מיהרה לאשר את הבשורה על ההיריון ולמעשה השאירה את כולנו במתח עד אפריל 2018, אז ילדה את בנה. אגב, למען הסר ספק, גם את הבשורה על הילדה סיפקו חבריה הרכלנים של השחקנית. המלצת המערכת: להחליף (ומהר) את מעגל החברים.

 

מפוצלת רייצ'ל מקאדמס ג'יימי לינדן (צילום: Gettyimages)
מפוצלת רייצ'ל מקאדמס ג'יימי לינדןצילום: Gettyimages

 

במקום פוסט - שיר: דרייק

השיר שסיפר את האמת (gettyimages)
השיר שסיפר את האמתgettyimages

 

אחד הטרנדים שנכנסו לחיינו לאחרונה הוא להעלות תמונה לרשתות החברתיות, שנייה לאחר שהבאנו לעולם בייבי חדש, ובה הרך הנולד אוחז בידו באצבע שלנו. איך נאמר זאת בעדינות? לא רק שהטרנד הזה לא מצא חן בעיני דרייק, אלא שהוא ניסה להנחיל טרנד הפוך - להכחיש בתוקף את קיומו של הילד שלך.

 

באוקטובר 2017 נולד בנו הבכור אדוניס, ובמשך שנה שלמה דרייק ביטל את השמועות על כך ואף זלזל בשואלים. שנה לאחר מכן הוא החליט שהגיע הזמן להודות באמת, וכשהוציא בזמנו אלבום חדש סיפר על הילד באחד השירים בו. "לא הסתרתי את הילד שלי מהעולם, הסתרתי את העולם מהילד שלי", כך הוא שר ב"Emotionless". מה שיעזור לך לישון יותר טוב בלילה, חבר. אגב, אימו של התינוק היא השחקנית סופי ברוסו, ואל תדאגו לה – דרייק תומך, עוזר ואפילו שוכר לה מטוס פרטי בחגים.

אז איך האבהות? (AP)
אז איך האבהות?AP

 

אין פפראצי עם העגלה? שחר חסון

והילד?  (צילום: אינסטגרם)
והילד? צילום: אינסטגרם

 

מעבר לזה ששחר חסון הוא אדם קורע מצחוק, הוא גם לגמרי האיש הזה שתוכלו לספר לו את הסודות הכי כמוסים שלכם. בכל זאת, האדון הזה הצליח להסתיר במשך שנה שלמה (!) את העובדה שהוא אבא לילד, כך שכנראה שהוא יכול לשמור כל סוד בעולם. ביוני 2016, רגע לפני שהחליף קידומת וחגג את יום הולדתו ה־40, חסון חשף בריאיון אישי למאקו שהוא אבא לילד, שאז כבר מלאו לו שנה ושלושה חודשים.

 

חסון הבהיר כי אין בכוונתו לחשוף את שם הילד או את זהות האם. נריץ קדימה, שלוש שנים אחרי לספטמבר 2019, ותראו מה זה – הילד והאמא עדיין שמורים בסוד. הבטיח וקיים. כשנשאל הקומיקאי למה הוא מתעקש לשמור על כל העניין בסוד אמר כי נוח לו ככה, ושהחיים ממשיכים כסדרם. המסקנה: מי שרוצה מצליח.

חלום שלנו שתעלה סלפי עם היורש! (צילום: אינסטגרם)
חלום שלנו שתעלה סלפי עם היורש!צילום: אינסטגרם

 

האסטרטגיה - בלבול: מיילי סיירוס וליאם המסוורת'

הרגתם אותנו. מיילי סיירוס וליאם המסוורת' (צילום: Gettyimages)
הרגתם אותנו. מיילי סיירוס וליאם המסוורת'צילום: Gettyimages

 

תרשו לנו לפתוח את הפסקה הזו בטון מיואש, בכל זאת, מיילי סיירוס וליאם המסוורת' בהחלט לא הקלו לנו על החיים. הרומן שהפך לטלנובלה טורקית בין השניים החל אי שם בשנת 2009, ומאז הם נפרדו וחזרו כל כך הרבה פעמים עד שכבר לא הצלחנו לעקוב מה באמת קורה ביניהם ומתי בדיוק נגמר ה"און" ומתחיל ה"אוף". אולי בעצם זו הסיבה לכך שהשניים הצליחו להעלות את היחסים שלב ולהתחתן בסתר, בלי שאיש ידע? אחרי שלל שמועות, בדצמבר 2018 סיירוס וליאם החליפו נדרים בחתונה סודית כשהם מלווים בבני משפחתם ובכמה חברים טובים.

 

אחד החברים של בני הזוג לא שמר על מדיניות העמימות והעלה סטורי חשוד לאינסטגרם. המעריצים בתורם נחשפו אליו והשמועות החלו לצוץ - שוב. חשבתם שהם מייד אישרו את החתונה? כמובן שלא. לקח להם כמה ימים עד שהם העלו תמונה רשמית לחשבון האינסטגרם שלהם, ורק אז העולם הבין שאכן סיירוס וליאם הם בעל ואישה. אם הם היו רוצים, בכיף היו מחזיקים את הסוד הזה עוד חודש שלם. וכאן מגיע החלק שבו אנחנו הורסים את החגיגה ומזכירים שהשניים הספיקו להיפרד, ושסיירוס מנהלת רומן חדש ולוהט עם קייטלין קרטר, שאותו היא אפילו לא ניסתה להסתיר. לכו תשמעו את השיר החדש.

הפעם זה סופי? (צילום: Gettyimages)
הפעם זה סופי?צילום: Gettyimages

 

יד אחת עם התקשורת: לוסי אהריש וצחי הלוי

שיתוף פעולה מושלם (צילום: מאיר אדרי)
שיתוף פעולה מושלםצילום: מאיר אדרי

 

זה, קוראים יקרים, אחד הסיפורים היפים ביותר שנוכל לחלוק איתכם. 10 באוקטובר 2018 התחיל כעוד יום שיגרתי, עד שעות הערב המוקדמות שבהן נודע לנו כי מגישת הטלוויזיה לוסי אהריש התחתנה עם בחיר ליבה, השחקן צחי הלוי, כשמי שחיתנה אותם הייתה לא אחרת מצופית גרנט. הזוגיות של השניים נשמרה בסוד במשך שנים רבות, ולא על ידי הזוג – אלא על ידי התקשורת.

 

מה פתאום כל החמלה הזאת? ב־2016 התראיינה אהריש למוסף "7 לילות" וסיפרה עד כמה המצב חמור: "אחד מבני הדודים שלי, בחור בן 16, אמר שבזיתי את כבוד המשפחה שלנו ושצריך להחזיר אותו. מייד התקשרתי לאחת האחיות ושאלתי אם מדובר באיום על רקע כבוד המשפחה". אהריש והלוי ביקשו מגופי התקשורת להם נודע על הקשר שלהם לכבד את פרטיותם של השניים, וכולם ישרו קו. במהלך השנים הגיעו כל מיני תמונות של שניהם מאנשים שראו אותם יחד, אך מעולם לא נעשה באלה שימוש.

חמודים שאתם (צילום: רפי דלויה)
חמודים שאתםצילום: רפי דלויה

 

ואז הגיע ארי: הראל סקעת ועידן רול

אפשר לקחת לכם את הוואנזי?
אפשר לקחת לכם את הוואנזי?

 

כשאנחנו טסים לחו"ל הדבר היחיד שאנחנו חוזרים איתו זה אובר־ווייט במזוודה, וגם זה אחרי שסיפרנו לכולם מה קנינו ואיזה כיף לנו בחיים. אבל אנחנו זה לא הראל סקעת ועידן רול, שטסו לארצות הברית בלי שאיש ישים לב ושם הכירו את בנם ארי, אותו הביאו לעולם בעזרת אם פונדקאית. באוגוסט 2018 סקעת ורול העלו תמונה לאינסטגרם, שבה הם לבושים בוואנזי תואם של דינוזאור ומחזיקים תינוק מהמם. בניגוד לעברי לידר, שבאפריל האחרון העלה פוסט מרגש וסיפר כי הוא מצפה לילד ראשון, סקעת ורול ניסו לשמור על שושו ובהחלט הלך להם.

משפחה יפה! (צילום: מוטי לבטון)
משפחה יפה!צילום: מוטי לבטון

 

אוברסייז ולא בקטע טרנדי: קיילי ג'נר

פיי, שיחקת אותה (צילום מסך אינסטגרם)
פיי, שיחקת אותהצילום מסך אינסטגרם

 

בנות משפחת קרדשיאן־ג'נר ידועות בעיקר בזכות העובדה שהן לא מסוגלות לשמור שום דבר לעצמן. הן מנהלות את חייהן דרך סטורי שרץ 24/7 ודואגות לשתף בו את מיליוני העוקבים בכל פרט, קטן כגדול. למעשה, אם יש דבר שקרה להן שלא ראיתם במו עיניכם אצלן באינסטגרם, כנראה שהוא מעולם לא קרה. לכן, רק תארו לעצמכם (או פשוט תיזכרו) בגודל ההפתעה כשגילינו שהאחות הקטנה לבית משפחת הטראש, קיילי ג'נר, החליטה שהיא רוצה לשמור את ההיריון שלה בסוד, וגם הצליחה לעשות כך.

 

צריך לומר שדלפו החוצה שמועות על ההיריון, אבל לזכותה של ג'נר ייאמר כי במשך תשעה חודשים שלמים היא הצליחה להשאיר את הסיפור בגדר שמועה מפוקפקת שלא נתמכה בראיות ממשיות. ג'נר, שכיכבה במאגר התמונות של צלמי הפפראצי באותה תקופה, דאגה ללבוש בגדים רחבים, להסתיר את הבטן ולתת לשמועות להתפשט כמו אש בשדה קוצים. תכל'ס, שאפו!

מקיימת את טרנד האצבע
מקיימת את טרנד האצבע

 

 

עכשיו בדוכנים! (צילום: רונן פדידה)
עכשיו בדוכנים!צילום: רונן פדידה

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018