ריחו"ל

העלתה לו את הסעיף: בראד פיט זועם על אנג'לינה ג'ולי

אחרי שאנג'לינה ג'ולי סיפרה בראיון שבראד פיט מונע ממנה לעבור לגור בחו"ל, מקורבים לשחקן יוצאים להגנתו וטוענים: "הוא תמיד מתגמש עבורה, היא מנסה להפוך אותו לאיש הרע"

לא מבין מה היא רוצה ממנו. בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (צילום: Gettyimages)
לא מבין מה היא רוצה ממנו. בראד פיט ואנג'לינה ג'וליצילום: Gettyimages

 

בראד פיט לא מרוצה מכך שאשתו לשעבר מפטפטת עליו יותר מדי, וגורמת לו להיראות רע בתקשורת. השבוע סיפרה אנג'לינה ג'ולי בראיון כי היא היתה מאוד רוצה לעבור לגור בחו"ל עם ילדיהם שלה ושל פיט, אך הוא מונע זאת ממנה - בגלל שכל עוד הוא מתגורר בארה"ב, היא לא יכולה להוציא אותם מהמדינה לזמן ארוך.

 

כעת מקורבים לשחקן מספרים שהוא מבולבל מהטענות של האקסית שלו: "בראד מאוכזב שהיא מעירה הערות כאלה ומנסה להפוך אותו לאיש הרע – בעיקר בגלל שהוא תמיד מתגמש עבורה ומקבל בהבנה כשהיא מטיילת עם ילדיהם בחו"ל". המקורבים טוענים שלמרות שבראד כועס על דבריה של ג'ולי, הוא לא יגיב וישמור על שתיקה, מכיוון שהוא חושב שלדבר בפומבי על נושאים שקשורים למשמורת על הילדים רק יזיק להם.

אותו כבר לא נראה בתמונות משפחתיות כאלה. בראד, אנג'לינה והילדים ב-2015
אותו כבר לא נראה בתמונות משפחתיות כאלה. בראד, אנג'לינה והילדים ב-2015

 

נכון לעכשיו, ג'ולי היא בעלת המשמורת העיקרית על הילדים, בעוד שלפיט יש זכויות ביקור נרחבות. היחיד שלא כלול בהסכם הוא בנם מדוקס, שכבר חצה את גיל 18. כזכור, מדוקס הוא הילד איתו לפיט היתה תקרית אלימה ב-2016, שאירעה בזמן שהמשפחה טסה במטוס פרטי. פיט וג'ולי נפרדו זמן קצר לאחר מכן, ומדוקס לא חזר להיות בקשר עם פיט עד היום.

ניתק כל קשר עם אביו. מדוקס פיט ג'ולי (צילום: Gettyimages)
ניתק כל קשר עם אביו. מדוקס פיט ג'וליצילום: Gettyimages

 

לפי מקורבים לג'ולי, היא לא מעוניינת שלה ולפיט תהיה משמורת משותפת. אין לה בעיה שבראד יבלה עם הילדים כאוות נפשו, אבל היא לא מעוניינת לחלוק איתו את המשמורת עליהם. "כמובן שאם בית המשפט יחליט לתת לבראד משמורת, היא תקבל את ההחלטה, אבל זה יהיה קשה לה, כי הילדים הם כל עולמה", סיפרו המקורבים.

רוצה אותם לעצמה. אנג'לינה והילדים (צילום: Getty Images)
רוצה אותם לעצמה. אנג'לינה והילדיםצילום: Getty Images

שומרת על זכות הפיטפוט (Gettyimages)
שומרת על זכות הפיטפוטGettyimages

בימים שלווים יותר (צילום: gettyimages)
בימים שלווים יותרצילום: gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018