שומרים מרחק: הארי ומייגן Vs וויליאם וקייט

הנסיך הארי ומייגן מרקל הגיעו לאירוע הזיכרון השנתי של לוחמי בריטניה ופגשו את הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, בפעם הראשונה מאז יצא הסרט התיעודי המוטל בספק של הדוכסים, ושמרו על דיסטנס. מבוכה נרשמה באולם (ובעולם)!

מה יהיה הסוף איתכם? וויליאם וקייט Vs הארי ומייגן (צילום: Gettyimages)
מה יהיה הסוף איתכם? וויליאם וקייט Vs הארי ומייגןצילום: Gettyimages

 

בסוף השבוע האחרון התקיים אירוע הזיכרון השנתי ללוחמי בריטניה שאיבדו את חייהם בקרבות. לאירוע המלכותי הגיעו בעלי הדם הכחול, אך מה שבלט לעין הייתה ההתעלמות המוחלטת של הנסיך הארי ומייגן מרקל מהנסיך וויליאם וקייט מידלטון. כמו כן, חשוב לציין כי זו הייתה הפעם הראשונה שהנסיכים והדוכסיות נפגשו מאז פורסם הסרט התיעודי (והמעט מביך) של הדוכסים מסאסקס.

 

הדוכסים מסאסקס והדוכסים מקיימברידג' לא נראו יחד ואף התיישבו בשני קצוות של האולם. הנסיך הארי ומרקל ישבו בשורה השנייה, בקצה הימני, מעל ראש ממשלת בריטניה, האדון בוריס ג'ונסון, ואילו הנסיך וויליאם ומידלטון ישבו בשורה הראשונה, בצד הימני ביותר, לצדה של המלכה אליזבת.

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
מהארמון הכחישו בתוקף והתעקשו כי אין שום דבר מאחורי הסדרי הישיבה של הדוכסים וכי אין בזה שום דבר חריג, כמו כן הזכירו כי גם באירוע שהתקיים בשנה שעברה הארבעה היו רחוקים אחד מהשנייה. כמו כן, אנשי הצוות המלכותיים הוסיפו ואמרו כי הסיבה לכך שהדוכסים מסאסקס הגיעו אחרי הדוכסים מקיימברדיג' ולא הצטלמו או ישבו יחד זה מכיוון באירועים כאלה בני המלוכה מגיעים ומתיישבים לפי הסדר המלכותי.
 
חתיכת דיטנס. מימין הארי ומייגן - משמאל וויליאם וקייט (צילום: Gettyimages)
חתיכת דיטנס. מימין הארי ומייגן - משמאל וויליאם וקייטצילום: Gettyimages
 

כזכור, לאחר פרסום הסרט התיעודי בו מרקל סיפרה עד כמה קשה לה ההתמודדות ואילו הנסיך הארי סיפר כי היחסים בינו לבין אחיו אינם כפי שהיו בעבר, סיפר הכתב המלכותי לשעבר, האדון פיל דמפייר, שמידלטון עושה הכל על מנת להקל על מרקל. "קייט עושה כמיטב יכולתה על מנת להושיט יד ולסייע לנסיך הארי ומייגן בעקבות הסרט התיעודי שפורסם", אמר דמפייר, והוסיף: "היא משקיעה את מירב המאמצים כדי לאחד את כולם ולעזור למייגן". מה שקלירלי היה רחוק שנות אור מהמציאות, שנחשפה אלינו אתמול (שבת).

 

נראים מרוצים. הדוכסים מסאסקס (צילום: Gettyimages)
נראים מרוצים. הדוכסים מסאסקסצילום: Gettyimages

"וואו, קייט, את נראית נהדר". הדוכסים מקיימברידג' (צילום: Gettyimages)
"וואו, קייט, את נראית נהדר". הדוכסים מקיימברידג'צילום: Gettyimages

"חושב שהם מרכלים עלינו שם, בשורה השנייה?" (צילום: Gettyimages)
"חושב שהם מרכלים עלינו שם, בשורה השנייה?"צילום: Gettyimages

"חה חה חה, לשייט זזה שיערה מהמקום" (צילום: Gettyimages)
"חה חה חה, לשייט זזה שיערה מהמקום"צילום: Gettyimages

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018